فال مارس 28 سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 5:45 تا 9 بعد از ظهر شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از برج ثور به برج جوزا.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این یک روز بزرگ برای schmooze از آنجا که ونوس در نشانه شما رقص با مشتری است. مسلما شما احساس می کنید پس پشت گذاشته است که تنبلی و خوش گذرانی هستند و این موضوع از روز خود را. آن اتفاق می افتد. “آیا کسی که پوست من یکی دیگر از انگور?”

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

تنهایی در محیط تجدید نظر به شما دلیل این که شما می خواهید برای استراحت. شما احساس خوشحال بود و در پوست خود را امروز! در واقع برخی از شما ممکن است درگیر در یک secret love affair با کسی است که “متفاوت” و یا از یک فرهنگ دیگر و یا کشور است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

امروز یک روز دوست داشتنی برای گرم دوستی و لذت بخش تعامل با دیگران زیرا مردم در ارواح خوب و مشتاق به یک زمان خوب! نه تنها شما لذت بردن از برقراری ارتباط با دوستان خود را در روابط با گروه ها و انجمن های حرفه ای خواهد بود مشرب به عنوان به خوبی.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

ممکن است کسی خود را بپرسید, خلاق, مشاوره در مورد طراحی و طرح و ترتیب مبلمان و یا چه چیزی به نظر می رسد. این صبح و اوایل بعد از ظهر بهترین زمان برای صحبت کردن با رئیس و یا یک زمین را به سرپرست خود. بعد در روز قطع و استراحت. موافق به هیچ چیز مهم است.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

سفر را برای لذت بردن از لطفا شما به همین دلیل است که شما باید با شتاب هر فرصتی برای فرار و لذت بردن از یک تغییر از مناظر. بسیاری از شما نیز کشف فرصت ها در رسانه های, چاپ و نشر, پزشکی و قانون است. اگر شما عمل می کنند این مسائل در صبح و اوایل بعد از ظهر.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

حفظ جیب خود باز امروز به دلیل شما می توانید با بهره مندی از ثروت و منابع دیگران است. مردم به شما هدیه موضوعات و فراموش نعمت برای شما! این صبح و اوایل بعد از ظهر در حال قوی بار برای دریافت وام و یا وام مسکن از یک بانک. در ضمن عاشقانه داغ است!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این یک روز فوق العاده برای schmooze و لذت بردن از این شرکت از دوستان نزدیک و همکاران. برنامه ریزی برای ناهار. دیدار با دوستان سرگرم کننده برای یک ساعت یک مبارک. تمام جنبه های از معاشرت با دیگران لذت شما از جمله دیدن اعضای خانواده.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

روابط با همکاران و خواهد شد چرا که مردم در حال خوش و دوستانه و متقابلا احساس سخاوتمندانه. در خصوص جلسات و گردهمایی مثبت خواهد بود. (به خصوص پیش از آن در روز.) به دنبال راه هایی برای ایجاد ایستگاه های کاری خود را جذاب تر.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

این یک اهل تفریح و بازی, سرگرم کننده دوست روز! اما آن را به یک مولد روز برای کسانی از شما که در کار هنر و پروژه های خلاق به دلیل تخیل خود پر از, تازه, ایده های اصلی! در ضمن اهل تفریح و بازی و فعالیت با کودکان و نوجوانان و اجتماعی گردش را به شما لطفا.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این است که یک روز افسانه برای سرگرمی در خانه. دعوت از این باند بیش از مواد غذایی خوب و نوشیدنی به دلیل این است که یک خوش مشرب, سرگرم کننده دوست, روز, که در آن مردم لذت بردن از هر شرکت دیگر. آن را نیز یک روز خوب برای کشف معاملات املاک و مستغلات; اما اگر پول درگیر است, کراوات, کسب و کار توسط 5:45 p. m. شیکاگو زمان.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این روز دوست داشتنی است. در واقع زمانی که شما به اطراف نگاه شما قدردانی خواهد شد روزانه خود را با محیط اطراف است. شما همچنین قدردانی چقدر عشق و محبت وجود دارد روزانه خود در جهان است. بخت و اقبال شما! (“من دوست داشتم!”)

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

کسب و کار و تجارت هستند مورد علاقه امروز. “وجود دارد پول در آنها thar hills!” با این وجود در هنگام انجام مذاکرات مالی, جلوگیری از ساخت معاملات یا خرید پس از 5:45 p. m. شیکاگو زمان. شما رو لبه.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

خواننده, ترانه سرا, پیانیست, بازیگر لیدی گاگا (1986) سهام تولد خود را. شما یک رهبر به دنیا آمد و قصد به شماره یک. شما در حال خلاق و سازمان یافته و مدبر و آماده برای هر گونه چالش است. این است که وقت خود را برداشت! بساز! در حال حاضر شما شروع به درو مزایای تلاش خود را در دهه گذشته است. شما شایستگی این موفقیت است. انتظار برای لذت بردن از افزایش نفوذ و رهبری در روابط خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de