فال جمعه, مارس 27 سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم برای 30 دقیقه از ظهر تا 12:30 p. m. شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از برج جوزا به سرطان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

در چهار هفته بعدی شما فکر می کنم بیشتر در مورد آنچه شما ارزش در زندگی فلسفی یا از نظر پول و دارایی های مواد. شما را در نظر دارد. برخی از فروشگاه خواهد شد بیش از حد معمول و توان درگیر با مذاکرات مالی.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

عطارد در نشانه شما برای چهار هفته بعدی که خواهد بی درنگ شما را به می خواهید به بیان نقطه به دیگران است. شما قرار داده خواهد شد مقدار زیادی از خودتان به هر آنچه شما می گویند. ذهن شما را مشغول خواهد, پریدن, از موضوع به موضوع بسیار به سرعت.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

جیوه است که خود را حاکم و آن پنهان شده است در نمودار خود را برای چهار هفته بعدی که بدان معنی است که شما را حفظ خواهد کرد نظرات خود را به خودتان. شما بیشتر تمایل به در تماس گرفتن با طرف شخصیت خود را. زمان خوبی برای رفتن توسط خودتان را به فکر می کنم و یا مطالعه است.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما فکر می کنم در مورد اهداف و انتظارات در زندگی در چهار هفته بعدی. (در حال اهداف خود را به اهداف خود و یا آنها بخشی از فرد دیگری برنامه؟) در این پنجره از شما را نیز بررسی نگرش خود را نسبت به گروه های خاص.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

برای چهار هفته بعدی و جیوه است که در بالای خود را نمودار ساخت شما اندیشیدن به زندگی حرفه ای خود و اینکه همه چیز در حال کار کردن راه شما می خواهید. این زمان خوبی برای مقابله با یک مطالعه جدید و یا یادگیری یک تکنیک جدید. آن را نیز زمان خوبی برای صحبت کردن با کارفرمایان و مقامات مافوق.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما در حال ورود به یک چهار هفته پنجره است که بسیار عالی برای مطالعه و آموزش و پرورش از آنجا که شما مشتاق به یادگیری چیزی جدید. هر چیزی مربوط به کشورهای دیگر, قانون, فلسفه و دانش بالاتر درخواست تجدید نظر خواهد کرد. قبل از COVID-19 این نفوذ را به شما سفر. (آه.)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

جالب چهار هفته پنجره پیش رو! گفتگو با دیگران و فکری برخورد خواهد شد که تاثیر عمیقی بر شما. (شما ممکن است نفوذ شخص دیگری و یا آنها ممکن است شما تحت تاثیر قرار.) انتظار می رود بحث در مورد امور مالی و اموال مشترک.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

جیوه است و در مقابل علامت خود را برای چهار هفته است که این زمان بسیار عالی برای روشن کردن مسائل مربوط به دیگران است. شما می خواهید مکالمه جالب! اسکار وایلد گفت: “این مضحک است به تقسیم مردم به خوب و بد است. مردم هستند یا جذاب یا خسته کننده است.”

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

خبر خوب! بعد از چهار هفته در یک زمان عالی برای همه نوع از روان کار می کنند. شما پیدا کنید به شما خواهد شد توجه بیشتر از حد معمول. شما همچنین می خواهید همه چیز را به عنوان نزدیک به بی عیب و نقص به عنوان امکان پذیر است و لذت بردن از برنامه. احتیاط در برابر انتقاد دیگران.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما خوش آمدید فرصت برای بیان ایده های خود را به دیگران و به خصوص خلاق, ایده های هنری در چهار هفته بعدی. شما می خواهید به استفاده از ذهن خود را برای تفریح به همین دلیل است که شما لذت بردن از خواندن و نوشتن و بازی کردن بازی ها که نیاز به چابکی ذهنی. (من خیلی هوشمند است.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

در بسیاری از راه های شما ممکن است از دیگران عقب نشینی در چهار هفته بعدی در بخشی به دلیل شما می خواهید برای جلوگیری از درگیری به خصوص در خانه. با این وجود بحث خانواده برگزار خواهد شد — اوه آره. اتفاقاتی که در گذشته حباب در ذهن خود را در حال حاضر.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

بعد از چهار هفته در یک زمان عالی برای تمام انواع فعالیت های فکری. این زمان را به نشستن و استراحت. به جای فعال شدن! اگر شما در انزوا و استفاده از این انرژی برای کشف ایده های جدید و مطالعه و نوشتن.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

غاصب فرانک Abagnale (“Catch Me If You Can”) (1948) سهام تولد خود را. شما در حال صبور و هوشیار است. شما در حال هوشمند و آماده برای عمل به طور غریزی. شما عشق خارج از منزل به خصوص آب است. این است که وقت خود را برداشت! بساز! در حال حاضر شما شروع به درو مزایای تلاش خود را در دهه گذشته است. شما شایستگی این موفقیت است. انتظار برای لذت بردن از افزایش نفوذ و رهبری در روابط خود را. بله!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de