ماه هشدار

احتیاط: جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم و از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از برج سنبله به برج میزان.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

اوایل امروز قبل از ساعت 8 صبح شیکاگو زمان آن است که یک سازنده برای ساخت چیزی رشد — به معنای واقعی کلمه. آن را نیز یک بار از خوش بینی در مورد مسائل مربوط به سلامت خود را کار می کنند و چیزی مربوط به یک حیوان خانگی. تمام روز خلاق است و شما خلاق ثبت نام!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

بسیاری از این روز است که, ماه, هشدار, که بدان معنی است که آن را به یک فقیر هم به فروشگاه و یا در تصمیم گیری های مهم. اما آن را بسیار خلاق روز! این به خصوص خلاق و مولد در صبح زود, قبل از ماه هشدار. این است که یک روز دوست داشتنی را درگیر با فعالیت های کودکان است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

به دلیل وجود یک ماه هشدار برای بسیاری از, در این روز, این خواهد بود که یک loosey-احمق روز برای شما. شما ممکن است احساس بی قراری یا کمی سست به پایان می رسد. این ماه هشدار یک روز بزرگ برای پروژه های خلاق و نوشتن.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

این یک مولد روز برای نویسندگان و ویراستاران و افرادی که خواب هستند تا ایده های جدید و راه هایی برای بیان خود. اوایل صبح خواهد بود پربار به خصوص اگر شما در حال نوشتن یک مقاله یا یک کاغذ. گفتگو با خواهر و برادر و بستگان و همسایگان خواهد بود heart-to-heart.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

آیا مراقب باشید چون ماه است پول خود را که باعث می شود شما تمرکز بر روی مسائل مالی است. این باعث می شود شما می خواهید به صرف به عنوان به خوبی! بسیاری از این بعد یک ماه هشدار که فقیر است زمان برای خرید هر چیزی غیر از مواد غذایی و گاز است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

صبح زود است و پربار برای شما! ماه در علامت خود را و همه چیز راه خود را بروید. هنگامی که ماه هشدار آغاز می شود, همه چیز loosey-احمق تا ماه هشدار رسیده است. آسان آن را ندارد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

در صبح زود, شما را پیدا خواهد کرد آن را آسان به همکاری از دیگران; اما هنگامی که ماه هشدار شروع همه چیز تغییر خواهد کرد. این است که یک روز خلاق برای شما. به دنبال راه هایی برای ابراز استعدادهای خلاق خود را!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

این یک روز خوب برای گرم صحبت با یک دوست. شما ممکن است بحث در مورد اهداف آینده است. موافق به هیچ چیز مهم در طول ماه هشدار. از آنجا که شما در یک کوشا قاب ذهن آگاه باشید که صبح زود قبل از ماه هشدار آغاز می شود مولد است!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

شما در حال دید بالا. مردم در حال صحبت کردن در مورد شما. در واقع اطلاعات شخصی در مورد زندگی خصوصی خود را ممکن است ، آگاهی از این در مورد شما باید برای انجام هر گونه آسیب و کنترل است. هنگامی که صحبت کردن به کارفرمایان و پدر و مادر و افراد برجسته به توافق هیچ چیز مهم در طول ماه هشدار.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

صبح خیلی زود قبل از ماه هشدار شما می توانید گام های بلندی در چاپ و نشر, رسانه ها, پزشکی و قانون است. آگاهی از این. پس از ماه هشدار می رسد — هیچ چیز. محافظت از خودتان.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

مراقب باشید. امروز شما در حال تمرکز بر مسائل بیمه مشترک اموال ارث و امور بانکی; اما در طول ماه هشدار امروز آن را به یک فقیر هم به تصمیم گیری های مهم و یا صرف پول است. آگاه باشید از آنچه شما انجام می دهند.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

در اوایل صبح شما ممکن است یک مولد صحبت کردن با یک شریک یا دوست نزدیک. حتی در طول روز تمرکز خود را بر روی شخص دیگری قوی خواهد بود. اما در طول ماه هشدار نمی داوطلب برای هر چیزی و یا موافقت با هر چیزی مهم است

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Paul Rudd (1969) سهام تولد خود را. شما در حال خلاق و می خواهید به زندگی می کنند شادترین زندگی ممکن است. شما در خود اعتقاد داشته و به اندازه کافی شجاع به دنبال رویاهای خود را. این یک سال از تغییر فرصت های جدید! انتظار برخورد ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. گرفتن هر فرصتی برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری چیزهای جدید است. تغییر خوش آمدید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im