فال روز 3 اوت سال 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه کامل در برج دلو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

بادقت دلیل این که شما ممکن است ناراحت شود با یک دوست در مورد ماده های مالی و یا اختیار و یا چیزی است که شما خود را. در ضمن, یک رمان ممکن است در نهایت. بحث و گفتگو با دیگران به خصوص کودکان, ممکن است تیره و تار می شود. Oy!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

روابط با یک شکل قدرت در خانواده ممکن است دشوار است. کسی ممکن است انتقادی از شما. (بد شانسی.) سعی کنید این را شخصا. به طور کلی مردم در حال انتقاد از دیگران که فقط با خود ناراضی.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما ممکن است احساس محزون و یا نگران است. نگه داشتن در ذهن است که نگران است که در واقع یک عادت است. بسیاری از چیزهایی که ما هرگز نگران اتفاق می افتد. گاهی اوقات ما نگران به طوری که ما بچه خودمان است که ما “در وظیفه است.” هدایت و روشنی از بحث در مورد سیاست و مذهب و نژادی مسائل.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

مالی برهان یا استدلال در مورد اموال مشترک و یا چه کسی مالک چه چیزی ممکن است رخ دهد. آنها حتی ممکن است در مورد مسئولیت مشترک. چه کسی مسئول است ؟ شما همچنین ممکن است احساس قطع کردن از کسی. در واقع یک رابطه ممکن است در نهایت. نوع به خودتان.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

روابط با شرکا و دوستان نزدیک هستند دشوار است. شما ممکن است احساس تنهایی یا قطع کردن از کسی. شما ممکن است ببینید چه چیزی اشتباه است با یک وضعیت, اما آن را سخت به ایجاد تغییرات. یک تاثیر غیر منتظره از یک پدر و مادر یا رئیس سازمان شکل ممکن است همه چیز. زمان برای شکلات تیره.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

روابط با شرکای عاشقانه کودکان و یا ورزشی همکاران ممکن است تیره و تار امروز. مردم منزوی و یا مقید. این می تواند منجر به ناراحتی با کسی در محل کار و یا حتی برای انجام با سلامت خود را. آن را آسان و رفتن با جریان.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

روابط با شرکای عاشقانه کودکان و یا ورزشی همکاران ممکن است تیره و تار امروز. مردم منزوی و یا مقید. این می تواند منجر به ناراحتی با کسی در محل کار و یا حتی برای انجام با سلامت خود را. آن را آسان و رفتن با جریان.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

این یک فقیر روز به درخواست یک مقام مسئول برای اجازه یا موافقت در مورد هر چیزی. اگر شما خود پاسخ خواهد بود: “بحث به دست!” علاوه بر این روابط با بستگان نیز ممکن است ناراحت کننده است. افراط خود را در برخی از راه به احساس آرامش. بستنی ؟

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

مسائل مالی ممکن است ایجاد فشار برای شما در این زمان. این آغاز از ماه و شما در حال حاضر احساس شکست! این نوع استرس می تواند منجر به تیره و تار صحبت کردن با یک نسبت خواهر و برادر یا همسایه. شاید یک انفجار. آن اتفاق می افتد. شما این زنده ماندن.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

به احتمال زیاد شما را پیدا خواهد کرد خود را در تقابل با کسی که امروز و این می تواند مربوط به اموال مشترک دولت مسائل و یا چیزی برای انجام با بانکداری اعتباری بدهی و همه آن چیزهای سرگرم کننده. (“من دروغ گفته! بنابراین شکایت من است.”) اجازه ندهید که این شما را دریافت. نگه داشتن چشم در خود پول و اموال برای جلوگیری از از دست دادن و یا شگفتی است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شما تا به حال راحت تر روز. بسیاری از مردم نگران هستند که باعث می شود مکالمات با دیگران انتقادی یا منفی. هدایت و روشنی از این اگر شما می توانید. امروز ماه در علامت خود را در تقابل با حاکم خود اورانوس. این باعث می شود شما سرکش! آیا انجام کاری احمقانه فقط به خاطر اینکه شما می خواهید هیجان.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

انتظار می رود برخی از مشکلات در برخورد با دیگران در محل کار امروز چون مردم می تواند منفی و انتقادی. کسی که حتی ممکن است ترک. خوشبختانه همه چیز حمایتی در مقابل خانه. استراحت در خانه با غذای خوب و نوشیدنی.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Michael Ealy (1973) سهام تولد خود را. شما در حال جوانی باهوش و هوشمند است. شما لذت بردن از گرفتن توجه. در این سال شما می بینید که خدمت به دیگران به خصوص در خانواده شما مهم است. این است که چرا شما باید مراقبت از خود را به طوری که شما قوی هستند, منابع برای خودتان و دیگران است. به اطراف خود نگاه کنید و سرمایه گذاری در این روابط است که شما ارزش. اویختن با کیفیت به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر