ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه در برج عقرب.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

بیمار با اعضای خانواده. به همین ترتیب اگر تعمیرات خانه در حال به چالش کشیدن. کسی که در موضع قدرت است پشت خود را; با این وجود, سردرگمی حاکم است. هنگامی که شما مطمئن نیستید که چه کاری انجام ندادن.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

بادقت. ماه است و در مقابل ثبت نام خود را که به معنی شما را مجبور به همکاری با دیگران است. ضمن اینکه مسائل مالی در حال گیج کننده است. شما نمی ممکن است همه این حقایق است. احتمالا شما در حال فریب. این است که چرا ارتباطات آنها تحریک پذیر و استدلالی. آسان آن را ندارد.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

امروز شما متوسط هست. با این وجود یک وضعیت مبهم ممکن است آب گل آلود. به دلیل همدردی خود را به کسی یا چیزی ممکن است کسی با شما اختلاف نظر دارند که به نوبه خود باعث مسائل مالی و اختلافات. هیچ چیز شدید. اقامت ایرانیان.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

عطارد در نشانه شما در تقابل با آتشین مریخ به همین دلیل است که استدلال با چهره های قدرت و یا پدر و مادر ممکن است رخ دهد. در ضمن شما احساس می کنید دلسوز برای کسی. (در واقع برخی از شما با داشتن یک راز عشق وعاشقی.) این است که شروع به صدا مانند یک صابون اپرا. (شاید!)

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما ممکن است انجام جوش کند در مورد چیزی است که چرا شما عصبانی هستید اما شما نمی توانید به صحبت کردن. این تنها بخشی از سردرگمی است که به نظر می رسد در حال حاضر به خصوص در برخورد با یک دوست یا یک عضو از یک گروه است. اگر چه با خورشید در نشانه شما در حال قدرتمند حفظ مشخصات پایین.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

بحث با یک دوست یا یک عضو از یک گروه (احتمالا کسی که جوانتر) ممکن است اتفاق می افتد امروز. این می تواند به خاطر کسی که در موضع قدرت است و همدردی است که شما را به اشتراک بگذارند. هنگامی که وجود دارد این سردرگمی زیادی در حال حاضر هیچ مهم اقدامات است. آج آب.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما ممکن است در تقابل با یک شریک یا یک پدر و مادر, معلم, رئیس یا کسی که در موضع اقتدار امروز چون شما نظرات قوی در مورد چیزی است. شما احساس می کنید دلسوز در مورد مسائل مربوط به پزشکی قانون و یا چیزی در یک کشور خارجی است. به طور طبیعی این بحث افراد است. اقامت ایرانیان.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

امروز ماه در علامت خود را که می تواند هم بزنید تا احساسات خود را. بنابراین هدایت و روشنی از موضوعات بحث برانگیز مانند سیاست و دین و نژادی مسائل زیرا استدلال را شکستن. علاوه بر این سردرگمی در مورد اموال مشترک و مالیات یا بدهی است که در تصویر. Oy! مراقب باشید.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

روابط با افرادی که به شما نزدیک هستند گیج کننده امروز. بعلاوه عاشقانه استدلال و همچنین استدلال های خود را با بچه ها می گیرد ممکن است. اختلافات در مورد اموال مشترک و یا مسائل پول نیز می تواند بوجود می آیند. وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که گیج کننده است و امروز مطمئن نیستید به همین دلیل است که شما باید انجام هیچ چیز نیست.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

استدلال با اعضای خانواده و یا یک شریک زندگی و یا دوستان نزدیک ممکن است امروز برگزار. این می تواند به دلیل سردرگمی در مورد یک شغل و یا یک مسئله بهداشتی. اختلافات در مورد اموال مشترک و ارث نیز بر روی میز است. این است که یک روز گیج کننده به موضع خود در هر موضوع. نشستن در حصار.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

اگر چه شما ممکن است مشکلات با دیگران امروز بچه های خود و یا همکاران انجام می شود آگاه باشید که شما در حال بالا دید. مردم به شما متوجه است. بنابراین نمی گویند و یا انجام هر کاری شما را پشیمان خواهد کرد. هوشمند باشید و از خودتان محافظت کنید.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

جای تعجب نیست که شما می خواهید برای اجرای دور است امروز! مشکلات با شرکای عاشقانه و بچه های خود را و همچنین سردرگمی با اعضای خانواده باعث می شود این یک روز سخت برای مقابله با افراد دیگر! از آن زمان به ارسال برای شکلات تیره. نشستن تنگ است.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر کمدین مایا رودلف (1972) سهام تولد خود را. شما حساس به نیازهای دیگران و آماده برای کمک به آنها. در این سال خواهد بود آرام تر برای شما. آیا بهترین خود را برای همکاری به دلیل تعاملات خود را با دیگران مهم خواهد بود. همیشه به دنبال راه هایی برای نوع و مفید است. اگر شما در حال باز کردن در هنگام درگیر شدن با دیگران خود را کسب و کار و روابط شخصی به شما بهره مند شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de