فال روز شنبه 8 ژوئن 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 12:45 تا 8 بعد از ظهر پس از آن که ماه در حرکت از برج به برج دلو.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این روز دوست داشتنی است! روابط با پدر و مادر و کارفرمایان و معلمان خوش بین و مثبت! این یک روز بزرگ برای زمین خود را به جز: آگاهی از محدودیت های این ماه هشدار و جلوگیری از تصمیم گیری های مهم و یا داوطلب شدن برای هر چیزی که در طول زمان.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شما می خواهید برای ایجاد برنامه سفر یا بری گول زدن! این است زیرا شما می خواهید برای انجام هر چیزی که به شما می دهد یک حس ماجراجویی اکتشاف و آزادی! با این وجود آگاهی از محدودیت های این ماه هشدار.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما می توانید با بهره مندی از ثروت و منابع دیگران به خاطر پول و هدیه ممکن است راه خود را می آیند! (نگه داشتن جیب خود را باز کنید!) این یک روز خوب برای بحث در مورد اموال مشترک و یا دریافت وام و یا وام مسکن به جز زمان در طول ماه هشدار. (جلوگیری از معاملات مالی پس از آن.)

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

روابط با کسانی که نزدیک به شما هستند شگفت آور است. نه تنها شما خوشحالم که عزیزان آنها در حال خوشحالم که به دیدن شما! لذت بردن از گرم بحث. اما در طول ماه, هشدار, جلوگیری از تصمیم گیری های مهم و یا خرید.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

کار مربوط به سفر ممکن است رخ دهد. و یا شما ممکن است در مقابله با منافع خارجی و یا افرادی دور. این یک روز عالی برای جلسات و گردهمایی به بحث در مورد چیزی به خصوص در مورد آینده است. با این وجود در طول ماه هشدار همه شرط هستند ، هیچ تصمیم گیری; هیچ هزینه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این است که خلاق و مولد روز! اگر شما درگیر در هنر, دنیای سرگرمی و یا هر چیزی که مربوط به ورزش و یا کار با کودکان و نوجوانان شما را به لذت بردن از امروز از آنجا که شما در تماس با خود را به سمت هنری. محدود کردن هزینه های مواد غذایی و گاز و سرگرمی در طول ماه هشدار.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما ممکن است می خواهم به ماندن در خانه امروز به دلیل این است که یک روز دوست داشتنی برای قطع ارتباط با اعضای خانواده و لذت بردن از راحتی از خانه خود را. آن را نیز یک روز خوب برای اکتشاف املاک و مستغلات فرصت های جدید و یا اجاره? اجتناب از تصمیم گیری های مهم و خرید در طول ماه هشدار.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

امروز شما خوش بین و مثبت به دلیل شما بر این باورند در آینده شما! این است که چرا شما مشتاق برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را با دیگران به ویژه یک گروه کوچک. تنها چیزی که شما را عقب نگه داشتن محدودیت از ماه هشدار.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

“به من نشان بده پول!” این یک روز عالی برای معاملات مالی با استثنا از زمان در طول ماه هشدار. آگاه باشید از این به این دلیل است که مهم است. گذشته از آن, اعتماد شما ایده های پول سازی. پول را به شما می آیند!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

امروز شما احساس می کنید دلسوز به دیگران و نیز سخاوتمندانه به آنها. دلیل این است که شما علاقه مند به رفاه اجتماعی از دیگران و یا مردم در جامعه خود را. نه تنها شما, خوش بینانه, شما احساس می کنید سالم را به خوبی! (آگاه باشید که ماه در حالت آماده باش است.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

در واقع این یک احساس خوب بعد دلیل این که شما احساس گرم و در شکم خود را. شما همیشه کسی که به نظر می رسد برای یک راه به جهان را به مکانی بهتر و امروز از این قاعده مستثنی است. با این وجود آگاهی از محدودیت های این ماه هشدار امروز.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

این یک روز بزرگ برای ارتباط برقرار کردن با دیگران و به خصوص گروه هایی مانند باشگاه ها و کلاس ها و سازمان ها از آنجا که مردم خود را از مهارت های قوی هستند. شما ممکن است انجام این کار در فرد و یا شما ممکن است انجام این آنلاین. روز بزرگ برای بحث در مورد اهداف جمعی. (موافق به هیچ چیز مهم در طول ماه هشدار.)

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Eion Bailey (1976) سهام تولد خود را. شما مسئول و قابل اعتماد چون شما واقع بینانه است. شما به زودی احساس است که شما در حال پیچ در پیچ تا چیزهایی که شما شروع به نه سال پیش توسط رها از آنچه است که دیگر مربوطه و حرکت به چیزی جدید و متفاوت است. فکر نمی کنم از این به عنوان یک زمان از دست دادن. Au contraire. شما در حال روشن کردن بار خود را به اتاق را برای آغازی جدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im