فال دوشنبه, مارس 23 سال 2020

ماه هشدار

احتیاط: جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 9:30 alm. تا 8:30 p. m. شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از برج حوت به برج حمل است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

مراقب باشید امروز! جاه طلبی خود را تحریک و شما ممکن است بی رحمانه در مورد دستیابی به اهداف خود. عاقلانه و با توجه به محدودیت های این ماه هشدار. آیا بیرون رفتن در اندام هنگامی که آن را تمام خواهد شد برای هیچ چیز. زمان بندی همه چیز است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این است که یک روز وحشتناک برای بحث در مورد سیاست و مذهب و نژادی مسائل به دو دلیل: چون مریخ و پلوتون هم تراز همه چیز را از دست, حتی خشونت آمیز. ثانیا از آنجا که از ماه هشدار — هیچ چیز انجام خواهد شد. نشسته این یکی.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

آیا درگیر شدن در اختلافات در مورد اموال مشترک و بیمه شهرک و ارث به دلیل این است که یک فقیر روز به این بحث. به تعویق انداختن این مذاکرات برای یک روز دیگر — در حالت ایده آل جمعه.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

مشکلات با همکاران و دوستان نزدیک سمت راست بوجود می آیند زیرا مردم خواستار بازور و بی تاب. (نه همه اما بسیاری از.) بنابراین استراحت و قدم به عقب. بیمار با عزیزان و همراه به همراه. موافق به هیچ چیز مهم است.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما کار سخت برای رسیدن به آنچه شما می خواهید به خاطر جاه طلبی های شخصی و مقید کردن انرژی است. با این وجود بسیاری از این بعد یک ماه هشدار. نه توافق به هر چیزی مهم است. محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این یک مشکل است, روز است. در یکی از راه های آن, خلاق, اهل تفریح و بازی بعد. اما, نیز وجود دارد یک نفوذ است که باعث می شود همه فوق العاده تهاجمی است. بنابراین محافظت در برابر ورزشی حوادث. به همین ترتیب بیمار با بچه های خود را برای جلوگیری از hissy متناسب و meltdowns. آسان آن را ندارد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

بحث خانواده در حال چالش برانگیز است چرا که مردم می خواهند راه خود را. هیچ کس می خواهد به سازش; در واقع این یک نوع از روزی که در آن مردم کاملا بازور. از این رو بادقت. محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی در طول ماه هشدار.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

جلوگیری از محله های خطرناک امروز چون مردم تهاجمی و مستعد به خشمگین طغیان. به همین ترتیب بود آرام و صبور در گفتگو با همسایگان و خواهر و برادر و بستگان برای حفظ صلح است. بسیاری از امروز یک ماه, هشدار, بنابراین اجتناب از تصمیم گیری های مهم و خرید.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

اختلافات در مورد پول نقد جریان درآمد و یا چیزی است که شما خود را ممکن است بوجود می آیند امروز. این می تواند سخت “در” برخورد منافع است. بسیاری از این روز است که, ماه, هشدار, که بدان معنی است که آن را به یک فقیر روز به صورت های مالی بحث. هوشمند باشد. به تعویق انداختن این مذاکرات. همین حالا فروشگاه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما ممکن است احساس تهاجمی چون هر دو مریخ و پلوتون هستند اندود شده تا در ثبت نام خود را که باعث می شود شما می خواهید به سر می برد و اجرای هر چه اتفاق می افتد در اطراف شما. این کمک خواهد کرد که شما را به انجام کار سنگین و تغییرات عمده اما آن را نیز می تواند شما را ظالم. (اوه!) توجه داشته باشید: امروز یک ماه و هشدار.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

کسی پشت صحنه ممکن است کار را در برابر منافع خود را. آگاهی از این. این یک مشکل روز به ویژه به دلیل آن را یک هشدار برای بسیاری از روز است. (اصلا فروشگاه و اجتناب از تصمیم گیری های مهم.) اگر شما فکر می کنم چیزی مثل ماهی است که در آن است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

مدبرانه هنگام صحبت با دوستان و گروه ها امروز به دلیل نفس درگیری به راحتی می تواند بوجود می آیند. (جلوگیری از افرادی که مستعد ابتلا به خشونت است.) آیا اصرار بر گرفتن راه خود را به خاطر آن یک ماه هشدار امروز. این است یک روز بد برای تصمیم گیری های مهم روز بد به فروشگاه.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Keri Russell (1976) سهام تولد خود را. خود هنر است توانایی خود را به خوبی ارتباط برقرار کند. شما در حال پویا ضربه و یک کارگر سخت به نقطه کمال! در این سال خواهد بود محبوب سال است که به ترویج دوستی و تعامل با باشگاه ها و سازمان ها. شما سپاسگزار خواهد بود برای زیبایی و مردم روزانه خود در جهان است. انتخاب مهم ممکن است بوجود می آیند در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر