ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج حوت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

امروز شما در حال هشدار و ذهنی شما به ارمغان می آورد به همین دلیل است که شما مشتاق به صحبت کردن با دیگران و بیان ایده های خود را. نه تنها که شما باید ایده های افسانه! (بیایید امیدواریم که مردم در گوش دادن به شما.) در ضمن زهره را شیرین کلمات خود را به طوری که مردم می خواهم که آنها را بشنود.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

توانایی خود را به چیزی تحقیق یا سر و گوش آب دادن حقیقت در مورد چیزهایی که فوق العاده است. اگر شما می خواهید راه حل برای مشکلات قدیمی و یا می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد چیزی حفاری در آنجا شما باید پشتکار و بینش عقلانی. (آیا به اشتراک گذاشتن هر آنچه که شما کشف.)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

این یک روز بزرگ برای فعال با افراد جوان است. به همین ترتیب شما تاثیر گذار خواهد بود اگر شما درگیر در یک گروه آنلاین به خصوص دلیل این که شما ذهنی زنده و پر انرژی امروز! انتظار می رود در موقعیت شکل دادن همه چیز آمده است. (آیا برای مشق شب خود را برای اولین بار.)

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

این یک قوی بعد به زمین خود را به کارفرمایان و پدر و مادر و پلیس و یا هر کسی که در موضع قدرت از آنجا که شما در حال پاک کردن و ذهنی پر جنب و جوش. مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد با آنچه شما می گویند که به معنی این است که یک فرصت بسیار عالی برای شما. Go, Go, go!

لئو (جولای 23-Aug. 22)

این روز را به مطالعه هر موضوع و یا کشف بی پروا موضوعات مورد فلسفه متافیزیک و دین است. آن را نیز یک روز خوب برای استفاده از این, پویا, انرژی ذهنی را به پایان برساند یک مقاله و یا مقاله. مشغول! نمی اتلاف این انرژی است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما باید بدون مشکل دفاع از خود و منافع در بحث در مورد به اشتراک گذاشته اموال ارث و مالیات و بیمه اختلافات و هر چیزی برای انجام با ثروت و منابع دیگران — این شامل برخورد با دولت است. دلیل این است که ذهن خود را در overdrive امروز!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این یک روز پر مشغله را برای شما در بخشی به دلیل شما باید توانایی به ارائه ایده های خود را به دیگران است. شما را متقاعد خواهد کرد کسانی که به شما نزدیک هستند به دنبال اعتقادات خود و انجام مناقصه خود را. اگر شما باید برای متقاعد کردن کسی را از چیزی امروز – شما خواهد شد!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

امروز شما نمایش داده خواهد شد خود را ابتکار فردی که آیا کار در خط مقدم و یا کار در خانه, دلیل این که شما در حال ذهنی شارژ و هیجان زده در مورد ایده های به خصوص ایده های عملی. به احتمال زیاد شما یک راه بهتری برای انجام کاری.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

کسانی از شما که در حال آموزش بچه ها و یا کار با کودکان و نوجوانان موثر خواهد بود امروز چون شما شخصا با ایده های خود را و اعتقادات. و همانطور که همه ما می دانیم شور و شوق مسری است. (اوه — انتخاب بد از کلمات؟) آرامش این است که یک بازی سرگرم کننده-loving روز برای شما!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

بحث خانواده خواهد بود پویا و پر جنب و جوش امروز — شکی نیست. برخی از شما در مقابله با پروژه های DIY with a vengeance — حداقل با شور و شوق به این دلیل شما باید این انرژی را از طریق در دنبال ایده های خود را. این یک مولد روز!

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این روز کامل برای یادگیری چیزی جدید به این دلیل شما باید مقدار زیادی از انرژی روانی. شما می توانید چرخش این انرژی ذهنی و چالش های آن را به فروش و بازاریابی, آموزش و اقدام است. بله شما هم می توانید خانه خود را, شما لوله ویدئویی! صفحه اصلی تمرینات? چگونه برای حل مشکل کامپیوتر? را انتخاب کنید.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما پر از ایده های پول سازی و یا راه های بهتر برای مقابله با وضعیت مالی خود را امروز. شما ممکن است بخواهید برای تمیز کردن, تعمیر و سازماندهی اموال خود را به دلیل شما می خواهید برای ایجاد کنترل بهتر در زندگی خود را از طریق آنچه که شما خود را. برای تلفن های موبایل خوب به من.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Eric McCormack (1963) سهام تولد خود را. شما در حال هوشمند مشتاق کسی که دوست دارد تغییر دهید. شما هر دو قاطعانه و حساس است. شما یک فرد خوب است که بلند پروازانه! این است که وقت خود را برداشت! بساز! در حال حاضر شما شروع به درو مزایای تلاش خود را در دهه گذشته است. شما شایستگی این موفقیت است. انتظار برای لذت بردن از افزایش نفوذ و رهبری در روابط خود را. بله!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de