طالع بینی چهار شنبه, جولای 11, 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه در برج حمل.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

گوشی را نگه دارید! ماه در علامت خود را و آن را به انتظارنشسته بودند تا خود را با حاکم مریخ است. این می تواند شما را تحریک پذیر و ضربه و آماده به پرش تفنگ. خود را ضربه خواهد بود برای تصمیم گیری سریع و بدون گرفتن تمام حقایق و یا به عجله چیزی را از طریق. نمی توان شتابزده.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شما ممکن است داغ تحت یقه در مورد چیزی اما احساس می کنید که شما نمی توانید به صحبت کردن. (این است که همیشه بسیار دشوار است.) با این وجود اغلب شما کسی که انتخاب می کند زمانی که آنها تصمیم به بیرون ریختن احساسات خود را. شما بسیار عاقلانه در این راه.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در تقابل با یک دوست یا یک عضو از یک گروه است. شما ممکن است در رقابت با کسی و یا آنها می تواند بخشی از یک تیم ورزشی و یا وجود دارد برخی از نوع های ورزشی در ارتباط است. در هر صورت شما به احتمال زیاد لب به لب سر. سرد باقی بماند.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

امروز ممکن است شما دیوانه در پدر و مادر رئیس یا کسی که در قدرت و یا حتی کسی که در اجرای قانون است. فکر می کنم قبل از شما عمل می کنند و یا قبل از شما در دهان کردن. نمی گویند و یا انجام هر کاری که شما بعدها پشیمانی. هرگز دست کم گرفتن قدرت حسن نیت ارائه میدهد.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

هدایت و روشنی از موضوعات بحث برانگیز مانند سیاست و دین و نژادی مسائل مربوط به شما را تشویق استدلال. این است زیرا شما در حال لجوج و قوی views مورد چیزی و امروز شما بیان آنها! (آیا از دست دادن یک دوست بیش از این است.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

اختلافات در مورد به اشتراک گذاشته اموال ارث و یا هر چیزی که شما خود را به طور مشترک با شخص دیگری ممکن است بوجود می آیند امروز. این واقعیت است که هر کس مامان زیر یقه! این شرایط بد به بحث های مهم در مورد پول یا دارایی. آن را انجام نمی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما ممکن است جذب کسی به شما امروز چه کسی عصبانی است و می خواهد به اجازه خاموش بخار. احتمالا شما فرد عصبانی. شاید شما هم عصبانی هستند! امیدوارم هیچ یک از این حالات برگزار خواهد شد. اما آنها ممکن است. حقیقت این است که اگر شما یک مناظره شما نفرت از جنگ است.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

Don’t run نعل بیش از همکاران مشتریان و یا کارکنان در محل کار فقط به خاطر شما قوی views مورد چیزی است. بله این برای تلفن های موبایل سخت است اما امروز مردم لجوج و بازور! هر کس تمایل به عمل یا صحبت می کنند و بدون تفکر است. هوشمند باشد.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

پدر و مادر باید به بیمار با بچه های خود را امروز به دلیل این است که در روز های کلاسیک برای hissy متناسب و meltdowns. به همین ترتیب عاشقانه شرکای ممکن است در تضاد است. به یاد داشته باشید که خشم تنها باعث همه بدبختی. به دنبال راه هایی برای حفظ صلح و برقراری هماهنگی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

خانواده استدلال بوجود می آیند ممکن است امروز به دلیل از ایده هایی که دارید و یا ایده هایی که شخص دیگری است اما به هر صورت تنش وجود دارد! مردم می خواهند راه خود را. هیچ کس حاضر به سازش. در واقع مردم عمل خواهد کرد به سرعت بیش از حد و بیش از حد تکانه. (اوه!)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این یک حرکت سریع و پر انرژی در طول روز. در ضمن شما شناسایی و به شدت با ایده ها و نظرات است که می تواند به شما استدلالی. اگر کسی مخالف نظر من شما, شما ممکن است آن را شخصا. استراحت. رم در یک روز ساخته. در واقع من از شنیدن آنها هنوز هم در حال کار بر روی آن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

اختلافات در مورد پول اموال و یا چیزی است که شما خود و یا یک دارایی است که شما ممکن است بوجود می آیند امروز. متناوبا, شما ممکن است برخی از تاسف به خاطر شما عمل کرده و سرعت بیش از حد در مورد پول و اموال. وقتی که می آید به ثروت شخصی خود را یک لحظه برای هوشیار فکر دوم.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Serinda Swan (1984) سهام تولد خود را. اگر چه شما یک خیال باف شما کامل و توجه به جزئیات است. آن را تشویق کنید که کار سخت خود را شروع خواهد شد به پرداخت این سال است. کانال انرژی خود را و تمرکز بر ایجاد پایه های جامد در حال حاضر و برای آینده است. کار با هدف. ورزش مهم خواهد بود به همین دلیل است که شما باید چیزی کشف فیزیکی است که شما می خواهم به انجام است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *