فال برای روز شنبه, مارس 21 سال 2020

Category: سانتایمز Comments: No comments

ماه هشدار

پس از ساعت 8 صبح شیکاگو زمان ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج حوت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما هیجان زده در مورد چیزی است. کاملا احتمالا دیگران نمی دانم هر چیزی در مورد آن — اما شما انجام دهد. (آن را خصوصی.) یا شاید شما نگران چیزی ؟ نگران نباشید — اقامت لرز. خورشید در نشانه شما است و شما قدرت. چیزهایی که تمایل به رفتن راه خود را.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

اچ احتمالا یک زن آشنایی ممکن است چیزی است که شما را شگفت زده. متناوبا, شما ممکن است با کسی جدید که غیر معمول است یا متفاوت است. این فرد ممکن است شما را تشویق به انجام چیزی است که باعث می شود شما احساس می کنید آزادتر و یا جوان است. بساز!

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما ممکن است بخواهید بیشتر آزادی امروز به خصوص مربوط به چهره های قدرت — پدر و مادر و کارفرمایان و معلمان و افراد برجسته و پلیس. شما می خواهید به انجام کاری خود را. شما نمی خواهید به درخواست برای مجوز; بعلاوه, شما می خواهید برای آمدن و رفتن زمانی که شما لطفا. (کلاسیک Gemini.)

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

برنامه سفر ممکن است به طور ناگهانی تغییر کند. متناوبا, شما ممکن است به طور ناگهانی به سفر زمانی که شما فکر نمی کنم شما را مجبور به انجام این کار. این همان کیفیت غیر قابل پیش بینی می تواند به مدرسه برنامه در کالج ها و دانشگاه ها.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

اقامت در تماس با حساب بانکی خود را به خاطر چیزی غیر معمول ممکن است رخ دهد. اگر شما بر روی توپ شما ممکن است آن را از دست. این غیر قابل پیش بینی کیفیت نیز ممکن است تحت تاثیر معاملات بیمه و یا ارث و اموال مشترک. در دانش.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

یک دوست نزدیک یا شریک زندگی خود را شما را شگفت زده امروز. آنها می گویند ممکن است انجام کاری و یا نشان می دهد یک آرایش جدید برای رابطه ؟ احتمالا آنها را به شما معرفی می کسی است که غیر معمول است ؟ و یا آنها ممکن است غیر معمول تقاضا ؟ “همیشه پیاده روی دو پا پشت سر من.” (Whaaat?)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

کار خود را معمول خواهد شد که چند شگفتی امروز. دریافت آماده است. خرابی تجهیزات مشکلات کامپیوتر و یا رفتار غیر منتظره از همکاران چند امکانات. برخی از شما ممکن است سلامت تعجب ؟ یا تعجب با یک حیوان خانگی ؟ (سگ ، گربه کارکنان.)

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

اگر شما خوش شانس شما خواهد شد دعوت به جالب رویداد اجتماعی امروز است. آن می تواند چیزی مربوط به هنر تئاتر و یا ورزشی. یا شاید سرگرم کننده شام یا شب ؟ می گویند بله به دلیل آن را به درمان می شود. در ضمن این یک کنش روز برای بچه های خود را, بنابراین والدین باید مراقب باشند.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

یک زن عضو خانواده خواهد انجام چیزی است که شما دست کم انتظار امروز. اخبار خانواده ممکن است تعجب. یا شاید چیزی در خانه شما جلب کردن گارد? شکسته لوازم خانگی و یا غیر منتظره شرکت ؟ آماده برای هر چیزی. لباس پوشیدن. قهوه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این یک بازی جالب روز پر از حوادث غیر مترقبه. ناگهانی سفر کوتاه ممکن است لازم باشد. شما ممکن است دیدار با چهره های جدید و دیدن مکان های جدید? تقریبا قطعا شما از شنیدن اخبار در مورد چیزی شما جالب نیست بدانید در مورد. (این ممکن است مربوط به اقوام و خواهر و برادر.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

چیزی برای انجام با پول خود را اموال یا دارایی های خود را غیر قابل پیش بینی است امروز. آن می تواند جزئی از آن می تواند بزرگ. اما نگه داشتن چشم خود را باز کنید چرا که شما ممکن است پیدا کردن پول و یا از دست دادن پول. شما ممکن است نیاز به حفاظت از آنچه شما خود را در برابر از دست دادن آسیب و یا سرقت.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز شما مایل به انجام کاری به منظور ایجاد برخی از هیجان و تحریک در زندگی خود را. شما نمی خواهید به توان بی حوصله که برای اطمینان حاصل کنید. احتمالا شما ملاقات جدید و هیجان انگیز دوست و یا یک دوست قدیمی را دوباره به زندگی خود را در یک شگفت آور در راه است ؟

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Gary Oldman (1958) سهام تولد خود را. شما در حال خلاق در یک راه منطقی. مردم فکر می کنم شما در حال دمدمی و گریز از مرکز. بله شما در حال چابک, اما شما نیز حساس است. آن زمان برای شناسایی اهداف از آنجا که شما در حال ورود به سال جدید و هیجان انگیز آغاز! چه چیزی شما را برای خودتان می خواهید در آینده چند سال ؟ فعال در مورد رفتن پس از آنچه شما می خواهید. در این سال شما خواهد بود انرژی جسمی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>