فال برای روز شنبه, مارس 7, 2020

Category: سانتایمز Comments: No comments

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در لئو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این دوست داشتنی بازیگوش روز! این یک روز بزرگ برای کشف لاس و عاشقانه. آن را نیز یک روز عالی برای لذت بردن از فعالیت های شادیه با کودکان و نوجوانان همراه با رویدادهای ورزشی و هنری و اجرای موسیقی. شما مشتاق و برای هر چیزی!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این جمعه و این زمان محبوب برای شما. ونوس در نشانه شما باعث می شود شما آماده برای schmooze و سرگرم کردن دیگران است. اما ماه است در پایین نمودار خود اصرار شما را به استراحت در خانه و لذت بردن از این شرکت از خانواده به خصوص زن و بستگان. این انتخاب شما است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

سفرهای کوتاه گفتگو با خواهر و برادر و بستگان و همسایگان خرید نوشتن و مطالعه همه چیزهایی است که درخواست تجدید نظر به شما. در واقع شما مشتاق به یادگیری چیزی جدید و کشف جهان اطراف شما. لذت بردن از چهره های جدید مکان های جدید و ایده های جدید!

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما لذت بردن از سفر مطالعه و شرکت های خلاق و هنری مردم است. با مریخ مخالف خود را ثبت نام شما باید صبور باشید و با کسانی که به شما نزدیک هستند. ماه را به تمرکز توجه خود را بر روی پول خرید و جریان نقدی. Ka-ching!

لئو (جولای 23-Aug. 22)

ماه در علامت خود را که شما نیاز به تعلق به دوستان خود و عزیزان. این است که چرا شما حساس تر از معمول به خود خلق و خو و احساسات است. شما ممکن است بیشتر عاطفی طاقت فرسا و در عین حال شما نیز پرورش به دیگران است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

تنهایی در محیط زیبا را به شما لطفا اگر شما یک شانس برای پنهان کردن در جایی. در واقع این یک روز بزرگ برای یک چرت دلیل این که شما نیاز به خواب بیشتری در این ماه. با این وجود هر دو زهره و مریخ را ارائه دهد فرصت را به بازی و سفر.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

امروز عاطفی خود را در تماس با دوستان برای شما مهم خواهد بود به خصوص یک زن آشنایی. به احتمال زیاد شما احساس حفاظتی و حمایتی به این فرد است. (شما حتی ممکن است حسادت اگر به آنها توجه بیشتر به شخص دیگری است.) بررسی اهداف خود را امروز.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما می خواهید برای کمک به کسی که امروز در محل کار و یا حتی به طور غیر مستقیم از طریق رئیس ؟ مردم به شما اطلاع می دهد و در واقع آنها ممکن است صحبت کردن در مورد شما به دلیل اطلاعات شخصی در مورد زندگی خصوصی خود را به نظر می رسد ، آن اتفاق می افتد. (این ممکن است نگرانکننده از آنجا که شما یک شخص خصوصی است.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

انجام کاری متفاوت امروز به لرزش تا کمی از آنجا که شما می خواهید یک بیت از ماجراجویی و شما می خواهید به یادگیری چیزی جدید. شما می خواهید به گسترش افق دید خود را به طوری که شما احساس می کنید شما در حال گرفتن بیشتر از زندگی! تعامل با پدر و مادر می تواند قابل توجه است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

خود را مشغول سرعت ادامه دارد. خوشبختانه با مریخ در نشانه شما باید این انرژی را به نگه دارید تا با این سرعت! شما ممکن است شدید عاطفی تجربه کنید. حتی شما ممکن است تعجب در واکنش خود را به چیزی. (آرام بماند.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

اگر شما در تضاد با کسی که به شما نزدیک همه چیز خواهد بود بیشتر عاطفی و شما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به توان جدا و یا هدف. بنابراین محافظت در برابر زانو حرکت تند و سریع واکنش به دیگران است. (دلیل این است که این ماه است که مخالف خود را وارد سیستم شوید.) در حالت ایده آل شما باید برای سازش با دیگران است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما همچنان به قدرت با خورشید در نشانه شما. مریخ انرژی تعاملات خود را با دوستان و گروه, شاید حتی رقابتی تداخلات ؟ در ضمن قرار دادن ماه به نشان شما ممکن است برای قرار دادن نیازهای شخص دیگری قبل از خود است. (این یک سازش است.)

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر نقش مکمل زن راشل Weisz (1970) سهام تولد خود را. شما در حال خلاق و مهربان است. مراقبت از شما. شما همچنین روانی. گاهی اوقات شما نیاز به حفاظت از خود را از کسانی که حساس است. این یک سال از تغییر فرصت های جدید! انتظار برخورد ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. گرفتن هر فرصتی برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری چیزهای جدید است. در آغوش تغییر دهید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>