ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج سنبله است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما در حال تمرکز بر مسائل عملی است. شما می خواهید به انجام هر کاری شما می توانید برای دریافت بهتر سازمان یافته است. در واقع نه تنها شما می خواهید یک کنترل سازمان رویکرد به زندگی شما همچنین می خواهید به سالم. بله, شما می خواهید از آن همه! و چرا که نه ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این یک قوی روز برای شما چون ماه در همکار خود را علامت زمین. در واقع شما در یک دارای گونه های برامده, شوخی خرکی یا شیطنت و خلق و خوی شما می خواهید به آن لذت ببرید! لذت بردن از فعالیت های شادیه با بچه ها و همچنین به عنوان هیئت مدیره بازی ها و پازل. ورزش و رسانه ها برای استعدادهای خلاق خود را به شما لطفا.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

آسمانها در حال دادن به شما سیگنال های مختلط چون خورشید می خواهد شما را به معاشرت. تعامل با دیگران (اگر نه در فرد و سپس با اسکایپ یا ایمیل) مهم خواهد بود. بحث و مذاکره با کارفرمایان و چهره های قدرت نیز قابل توجه است. اما هی ماه می خواهد شما را به پیله در خانه.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

بحث و گفتگو با دیگران برای شما مهم هستند چرا که وجود دارد چیزی است که شما می خواهید برای گفتن. شما نیاز به روشنگری کسی در مورد چیزی است. این است که چرا شما احساس بی تاب از افرادی که به سادگی با تمرکز بر بی اهمیت چیزهای سطحی. (Phffft!)

لئو (جولای 23-Aug. 22)

پول مسائل در ذهن شما است. اگر خرید شما ممکن است وسوسه به سقوط به “خرید درمانی” و شروع به خرید چیزهایی به “احساس خوب است.” (بنابراین آسان برای انجام در آمازون!) این است به خصوص اغوا کننده در روز به خاطر شما به دنبال تحریک و تغییر در محیط زیست خود را. (“من می خواهم یک گردنبند!”)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

امروز ماه در علامت خود را که باعث می شود شما بیشتر محافظ به دیگران است. اما آن را نیز باعث می شود شما بیشتر احساسی در مورد همه چیز. خبر خوب این است زمانی که ماه در علامت خود را به مدت دو روز در هر ماه خود را افزایش می دهد موفق باشید همیشه تا کمی. بله!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

در حال حاضر شما در حال تمرکز بر همکاران و دوستان نزدیک که ممکن است به همین دلیل شما نیاز به توسط خود را امروز. شما نیاز به برخی از حریم خصوصی. تنهایی در محیط زیبا. ترجیحا با شکلات تیره. شاید خوب بوته?

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

گفتگو با یک زن قابل توجه است. شاید شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را برای آینده با این شخص ؟ آن می تواند اعتبار به گزاف گویی رویاهای خود کردن کسی که برای دریافت بازخورد خود را. مقابله با افزایش هرج و مرج در خانه به دلیل آن را باید انجام شود.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

اطلاعات شخصی در مورد زندگی خصوصی خود را عمومی هستند و برای برخی از دلیل. (بله, شما متوجه شده و مردم در حال صحبت کردن در مورد شما.) در ضمن بحث خانواده و تعمیرات خانه در حال در نظر گرفتن جایی که شما زندگی می کنند و شما نمی دریغ به صحبت کردن اگر شما باید چیزی برای گفتن!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

امروز شما آرزوی برخی از تحریک چیزی متفاوت است. اگر شما نمی تواند سفر شما ممکن است در ماشین خود را دریافت و کروز محله ؟ شاید یک درایو کوتاه? شما همچنین می توانید سفر خود را از طریق کتاب و فیلم. سعی کنید یک تور تصویری از یک موزه در سطح جهانی. سرپا ایستادن کردن با مواد غذایی خوب و نوشیدنی.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شما باید مقدار زیادی از انرژی به دلیل آتشین مریخ در نشانه شما که در آن خواهد ماند تا اواسط ماه مه. (اوه آره تو پاورپوینت در استروئید!) این یک مشغول سریع گام زمان برای شما امروز به طور خاص, شما در حال تمرکز بر مالیات بدهی و مسائل مربوط به اموال مشترک.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز شما باید به بیش از نیمه راه در هنگام برخورد با دیگران از آنجا که ماه است که مخالف خود را ثبت نام. این یک معامله بزرگ نیست. آگاه و آماده به سازش و انطباق بیشتر از حد معمول. (نگه داشتن لبخند بر لب آن باعث می شود مردم تعجب می کنم.)

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر لیلی جیمز (1989) سهام تولد خود را. شما مشتاق و برونگرا. مردم مثل شما. شما در حال فیزیکی و کشیده شده به اکشن و هیجان انگیز و فعالیت است. در نهایت در این سال کار سخت خود را شروع خواهد شد به پرداخت! ساده زندگی خود را و تمرکز بر روی چگونگی ساخت پایه های جامد. کار با هدف. ورزش مهم خواهد بود به همین دلیل است که شما باید به کشف لذت بخش فعالیت های فیزیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im