فال یکشنبه, مارس 22 سال 2020

Category: سانتایمز Comments: No comments

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج حوت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما هیجان زده در مورد چیزی غیر معمول و متفاوت است که شما در حال کار بر روی احتمالا پشت صحنه شاید کاملا خصوصی. آن را حتی ممکن است یک ترفند و یا یک شوخی است که شما می خواهید به بازی در کسی ؟ ذهن خود را در حال کار اضافه کاری برای ایجاد این اتفاق می افتد. بو!

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

کسی که جوانتر ممکن است ناگهان آمد به جهان را به خود و ایجاد یک تفاوت بزرگ. شاید یک گفتگو با یک دوست یا یک عضو از یک گروه شما را متعجب خواهد کرد و منجر چیز در یک مسیر کاملا جدید? این است که یک روز خسته کننده. مردم شما را متعجب خواهد کرد یک راه یا دیگری. آماده دریافت!

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

نمی افتاد اگر کارفرمایان معلمان و یا پلیس شما پرتاب موبایل و کامپیوتر, دلیل این که شما خواهد شد شگفت زده با اقتدار رقم در برخی از راه. احتمالا چیزی رخ خواهد داد که باعث می شود شما را به تغییر زندگی خود را جهت ؟ هر چه اتفاق می افتد خواهد شد گرفتن توجه شما.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما مشتاق به یادگیری چیزهای جدید است که چرا شما می خواهید به مطالعه چیزی غیر معمول است که ذهن خود را گسترش داده. بدیهی است که شما نمی توانید سفر در جایی جدید و هیجان انگیز است. یا شما می توانید ؟ اتمام تورهای مجازی از مکان های جذاب آنلاین. افراط خود را برای 30 دقیقه. یادگیری چیزی جدید!

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما ممکن است هیجان زده در مورد اخبار مربوط به بانکداری ثروت و یا منابع دیگر از جمله ارث و یا اموال مشترک. چیزی در این مناطق زده است ذهن خود را و احساسات خود را. امیدوارم اطلاعات جدید به شما اجازه می کردن قلاب و یا شما را در بهبود وضعیت ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

صحبت کردن با همکاران و دوستان نزدیک خواهد بود سرگرم کننده و خوش بین به خاطر شما خواهد شد یادگیری چیزی جدید. شما ممکن است کسی را دیدن با چشم. شما ممکن است خودتان بررسی نگرش های خود را و مشاهدات خود را در مورد کسی که به شما نزدیک است. این یک ذهن آشکار روز!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

امروز نمی خواهد خود را به روال معمول به خصوص در محل کار. اما بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند چیزی را قطع خواهد کرد روز خود را و آن را در یک مسیر جدید است. اقامت نور روی پای خود را به طوری که شما باید اتاق به صورت خود به خودی و توانایی برای کشف فعالیت های جدید.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

عاشقانه جدید ممکن است شما را تحریک امروز! مسلما این یکی دیگر از کنش روز برای بچه های خود را, بنابراین مراقب باشند در مورد آنها. قبول تعجب دعوت به یک گروه آنلاین. مخاطبین جدید جدید, اطلاعات جدید موضوع می تواند جذاب باشد.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

سهام یخچال زیرا چیزی پیش بینی نشده خواهد رخ دهد در درون خود خانواده پویا و یا در خانه. (حداقل اگر شما می توانید خوراک, مردم, همه چیز آسان تر خواهد بود.) تعجب شرکت ممکن است رها کردن. اخبار خانواده ممکن است هیجان انگیز ؟ آماده می شود.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

بدون انجام کاری متفاوت روز خود را متفاوت خواهد بود چرا که محیط زیست فوری خود را به طور ناگهانی در حال حاضر چیزی غیر معمول است. افراد جدید ممکن است وارد جهان را به خود. ایده های جدید شما ممکن است تعجب. یک تغییر ناگهانی ممکن است تقاضای خود را در زمان. آماده دریافت!

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شگفت انگیز ایده های جدید مرتبط با پول و جریان نقدی ممکن است برای شما رخ می دهد. شما ممکن است راه های جدید برای پول در سمت و یا شما ممکن است تامل یک کار جدید ؟ بیشتر احتمال دارد شما را به طور خود به خرید چیزی با تکنولوژی بالا و یا بسیار مدرن است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز پر از شگفتی! انتظار اکتشافات جدید با افراد جدید و یک حس هیجان در همه جا در اطراف شما. چیزی اتفاق خواهد افتاد که به شما می دهد یک دیدگاه جدیدی نسبت به جهان است. دیگران را به یادگیری چیزی جدید در مورد ریاضی علم یا تکنولوژی چرا که امروز پر است از امکانات شگفت انگیز. (هیچ چیز شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به.)

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر ریس ویترسپون (1976) سهام تولد خود را. شما در حال دخترکم و به مبارزه برای آنچه که باور دارید در. شما می توانید در چند رشته. این خواهد بود که آرام تر سال برای شما است. چرا که تعاملات خود را با دیگران مهم خواهد بود بهترین کار خود را برای همکاری کنند. به دنبال راه هایی برای نوع و مفید است. باز به تعامل با دیگران به دلیل کسب و کار و روابط شخصی به شما بهره مند شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>