طالع بینی پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 8:30 تا 11:00 صبح شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از سرطان به لئو.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

برخورد با بچه های خود را و چالش برانگیز است. (من فرزند ماکرو اس دی اما نگه داشتن آنها را در.) بهترین مراجعه بیمار است. گوته مشاوره برای کار با کودکان و نوجوانان بود که “انتقاد می کند اما خیلی تشویق می کند بیشتر است.”

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این یک فقیر روز به رفتن سر به سر با پدر و مادر و کارفرمایان و چهره های قدرت به ویژه بعد از آن در روز. اگر شما انجام این کار, شما در صورت از دست دادن و یا تاسف به دلیل عصبانی برخورد خواهد شد و در نتیجه. که نیاز به این کار ؟ نه شما.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

اجتناب از بحث برانگیز بحث در مورد سیاست و مذهب و نژادی مسائل زیرا آنها تشدید خواهد شد به چیزی تند و زننده. دلیل این است که مردم به دنبال یک مبارزه است. (شما نیاز به این ماهی نیاز به یک دوچرخه است.) اقامت ایرانیان.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

اختلافات در مورد پول بوجود می آیند. می تواند در مورد مسائل مالی و یا مذاکرات یا یک بدهی ؟ آن می تواند مربوط به بیمه اختلافات ارث و یا شاید “مسئولیت است.” به هر صورت این یک بد شانسی است. جلوگیری از این بحث اگر ممکن است.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

امروز ماه در علامت خود را; با این حال آن را نیز در تقابل با هر دو آتشین مریخ و استرن زحل. اوه! این می تواند ترویج حوادث است. آن می تواند همچنین ترویج استدلال و ضربه اقدامات است که شما ممکن است پشیمانی. آن می تواند هم بزنید تا مشکلات در خانه به عنوان به خوبی. (زمان ارسال برای شکلات تیره.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

بیمار با همکاران و مشتریان و سرپرستان در محل کار امروز به دلیل آن را آسان برای رسیدن به یک استدلال. (همانطور که شما به خوبی می دانید, آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن پیراهن خود را در زمانی که شما نیاز به چیزی است که خاموش قفسه سینه خود را.) بهترین راه برای رسیدگی به این تیره احساسات است به انجام هیچ چیز نیست. ندا.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

بیمار با دوستان است. به همین ترتیب بیمار با اعضای گروه ها و سازمان ها با آنها شما ممکن است برخورد با امروز. خشم و تنفر ممکن است بوجود می آیند. شما ممکن است احساس انزوا و قطع از دیگران است. به هر صورت این طور موقت تیره و ابر در افق دید خود را. استراحت.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

این خواهد بود یک چالش برانگیز روز را در خانه و در برخورد با اعضای خانواده به دلیل استدلال ممکن است بوجود می آیند. چیزهایی که ممکن است گفت که مردم پشیمان خواهد شد. ممکن است کسی احساس از سمت چپ یا هیچ کس دوستش نداره. شما تصویر را دریافت کنید. خوب نیست. صبور و بخشنده و خانواده است که برای همیشه لطفا برای.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

آن آسان به سقوط به تفکر منفی امروز که به نوبه خود می تواند ترویج عبوس مکالمات استدلال و مشکل برخورد با خواهر و برادر و بستگان و همسایگان. این یک روز سخت در برخورد با دیگران زیرا مردم دفاعی و حیاتی است. اوه!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

پول مناقشات سیاسی به احتمال زیاد. اختلافات در مورد مذاکرات و یا اموال و دارایی به راحتی می تواند بوجود می آیند. و یا شما ممکن است روبرو می شوند موانع و مشکلات برخورد با مردم در مورد درآمد ؟ همین حالا درخواست مردم برای پول امروز — که برای مطمئن.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز ماه است مخالف ثبت نام خود را به عنوان به خوبی به عنوان مخالف آتشین مریخ و زحل در علامت خود را. این یک بن بست جدی. (Real John Wayne مسائل است.) آیا هر چیزی به مسائل بدتر. نمی سعی کنید برای برنده شدن دلیل نیست که رفتن به محل کار یا. نشسته این یکی اگر شما می توانید.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما ممکن است احساس افسردگی و یا دلسرد با مسائل مربوط به کار و یا سلامت خود را و یا حتی حیوان خانگی خود را. زندگی سخت به نظر می رسد امروز. چیزهایی هستند که جریان به راحتی. آن را سخت به همکاری از دیگران و به هیچ وجه آنها واقعا اهمیت دارد ؟ شما احساس می کنید مانند خرد کبد است. (هی با مادیرا شراب بد نیست.) استراحت.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Jesse Plemons (1988) سهام تولد خود را. شما باید مقدار زیادی از انرژی و قدرت. شما باید یک “اتهام” با کیفیت است که باعث می شود شما یک رهبر طبیعی. آن زمان برای شناسایی اهداف از آنجا که شما در حال ورود به سال جدید و هیجان انگیز آغاز! چه چیزی شما را برای خودتان می خواهید در آینده چند سال ؟ فعال در مورد رفتن پس از آنچه شما می خواهید. در این سال شما خواهد بود انرژی جسمی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im