فال روز شنبه 30 جولای سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم پس از 7 p. m. شیکاگو زمان. ماه در صورت فلکی قوس است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این یک خوش بین, مثبت, روز! اما شما ممکن است وعده بیش از شما می توانید ارائه در هنگام صحبت کردن با اعضای خانواده و یا ساخت برنامه ای در مورد خانه و خانواده و یا املاک و مستغلات موقعیت. آیا بهترین خود را به باقی می ماند و واقع بینانه برای جلوگیری از نا امیدی.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شور و شوق مسری است! از آنجا که این افراد جذب خواهد شد به شما از آنجا که شما بسیار مشتاق به برقراری ارتباط با دیگران است. وجود دارد یک عنصر بیش از حد و یا تمایل به رفتن به دریا. نمی نیش کردن بیش از شما می توانید از جویدن. (و شما می توانید از جویدن زیادی!)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

اگر خرید داشته باشید و از محدودیت های این ماه هشدار. اما شما باید برای جلوگیری از رفتن به دریا پول خرج کردن و یا ساخت یک تصمیم مالی. اگر شما احساس تردید و گوش دادن به صدای کمی در پشت سر خود را به طوری که شما چیزی را انجام نمی, شما متاسفم.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

عطارد در نشانه شما رقص در مقابل مشتری است که باعث می شود شما احساس خوش بینانه و مثبت در مورد همه چیز! هنگامی که صحبت کردن به دیگران شما را به نظر می رسد اعتماد به نفس حتی غره. اما شما ممکن است چشم پوشی از جزئیات کوچک است. (جلوگیری از سلف صالح.) وزارت امور داخله?

لئو (جولای 23-Aug. 22)

پشت صحنه پژوهش را به خوبی دلیل این که شما یک غریزه از آنچه به دنبال و که در آن برای پیدا کردن آن. با این وجود وقتی که می آید به مسائل مربوط به کار و یا سلامت خود را, مطمئن شوید که شما لازم نیست دست بالا گرفتن چیزی یا چشم پوشی کردن چیزی. احتیاط.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما لذت بردن از صحبت کردن با دوستان و اعضای گروه چون شما مشتاق در مورد چیزی. شما می خواهید برای ایجاد برنامه های بزرگ. شما هیجان زده در مورد اهداف بزرگ. به ویژه در شما رشد در یک محیط گروه چون شما خوشحال درگیر با دیگران!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

امروز اگر شما در حال صحبت کردن به پدر و مادر, معلمان و کارفرمایان و افراد برجسته و یا پلیس انجام بهترین خود را به باقی می ماند واقعی به دلیل آن را آسان به داوطلب برای چیزی و نیش کردن بیش از شما می توانید از جویدن و یا دست بالا گرفتن توانایی های خود را. این در ذهن نگه دارید اگر شما در حال دادن به کسی مهلت. خودتان مقدار زیادی از اتاق تکان دادن!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما ممکن است بزرگ را در برنامه سفر امروز برای در حال حاضر و یا در آینده. این نیز یک روز عالی برای عمیقی بحث در مورد فلسفه و متافیزیک و دیگر فکری موضوعات. شما ممکن است برنامه را با کسی که به طبقه جهان در آینده است. هیجان انگیز برنامه!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

اگر شما در حال تصمیم گیری چگونه برای به اشتراک گذاشتن و یا تقسیم چیزی که امروز شاید مانند ارث مراقب باشید که شما لازم نیست به دور مزرعه. دلیل این است که امروز مردم گرم دل و سخاوتمندانه اما آنها نیز تمایل به رفتن به دریا. به یاد داشته باشید برای محافظت از منافع خود را.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما ممکن است جذب کسی به شما امروز که فوق العاده مشتاق! در واقع آنها ممکن است سعی کنید برای متقاعد کردن شما با آنها به توافق برسند به خصوص اگر آنها در حال ترویج طرح های بزرگ. اگر شما یک ذره مردد و مشکوک گوش دادن به خود را هشدار دهنده سیگنال قرار دارند. ایده های خود را ممکن است بیش از حد بالا.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز در محل کار آن را آسان برای به دست آوردن در مورد هیجان زده ایده های بزرگ و چشم پوشی از جزئیات که ممکن است مهم باشد. همچنین شما ممکن است وسوسه به یک ذره slapdash و یا بیش از حد اعتماد به نفس. همیشه به یاد داشته باشید: چه بزرگ چاپ میبخشد چاپ کوچک آب دهان دور.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما ممکن است فوق العاده مشتاق در مورد برخی از ایده های به خصوص مربوط به ورزش فعالیت های بچه ها و یا اجتماعی گردش. شما همچنین ممکن است که امید زیادی در خصوص یک رابطه عاشقانه. صبر کنید تا زمانی که گرد و غبار حل و فصل و همه حقایق در قبل از هر گونه تصمیم گیری های مهم.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر/سیاستمدار آرنولد شوارتزنگر (1947) سهام تولد خود را. شما یک قصه گو. شما یک فرصت عالی برای موفق شدن در هر آنچه شما انجام دهد. این است که هیجان انگیز سال تغییر و فرصت های جدید! شما به ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. اگر ممکن است, کشف فرصت برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری است. تغییر خوش آمدید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im