طالع بینی پنج شنبه, مارس 5 سال 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در سرطان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

آن را حس می کند برای حفظ مشخصات پایین چون این را به شما احساس بهتر است. گرفتن هر فرصتی برای پیله در خانه و استراحت در میان محیط های آشنا. گفتگو با یک عضو خانواده می تواند مهم باشد. شما نیاز به زمان برای تامل ناف خود را.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شما باید چیزی است که شما می خواهید برای گفتن به همین دلیل است که شما باید به صحبت کردن. شما می خواهید یک مکالمه معنادار در مورد چیزی که مهم به شما. این است که چرا شما ممکن است احساس بی تاب با کسی که اگر آنها درگیر هستند و بی اهمیت chitchat که شما فکر می کنید بی معنی است. (صبر و شکیبایی است.)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

تمرکز خود را بر روی پول است که یک ایده بد نیست. به یاد داشته باشید که شما در حال دید بالا در حال حاضر و مردم شما را تحسین. این به این معنی شما ممکن است قادر به مذاکره چیزی به نفع شما, به خصوص اگر شما در حال بحث در مورد درآمد, جریان نقدی, big هزینه و یا چیزی است که شما خود را.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

امروز ماه در علامت خود را که به شما یک بیت موفق باشید. آن می تواند شما را بیشتر عاطفی بیش از حد معمول. آن را نیز می تواند شما را احساس نگرانی و حفاظتی در مورد کسی. روابط با خلاق هنری مردم گرم است.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

نگاهی به برخی از زمان به کار به تنهایی و یا در پشت صحنه به دلیل شما نیاز به نگه داشتن مشخصات پایین. برخی از شما ممکن است اجتناب از یک شریک زندگی سابق است که در پشت صحنه است. (من یک بار سعی به پنهان کردن در kiddie بخش از یک ویدیو را ذخیره کنید.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

یک گفتگو با یک دوست و یا آشنایی برای شما مهم خواهد بود. شما ممکن است نیاز به بحث در مورد همکاری. شما ممکن است همچنین می خواهم به بحث در مورد برنامه سفر و یا چیزی برای انجام با حقوقی یا پزشکی مهم است. شاید شما می خواهید انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد برنامه های آینده خود را?

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما هنوز هم در یک وضعیت که در آن اطلاعات شخصی در مورد زندگی خصوصی خود را به نظر می رسد برای برخی از دلیل. آگاهی از این دلیل شما نمی خواهید به گرفتار کردن گارد در برخی از راه. خوشبختانه مردم سخاوتمندانه به شما در حال حاضر. (و عاشقانه داغ است!)

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

انجام کاری متفاوت با امروز برای برآوردن نیاز خود را برای یک بیت از ماجراجویی. اگر شما نمی توانید پیدا کردن ماجراجویی, پس از آن شما خواهد بود فقط به عنوان اگر شما یک فرصت برای یادگیری چیزی جدید است که تحریک کننده و متفاوت است. شما می خواهید به کشش امروز — شما می خواهید تجربه های جدید!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

احساسات خود را پرشور امروز. آنها می تواند مربوط به مسائل خانوادگی, پدر و مادر و یا چیزی برای انجام با جریان نقدی و درآمد چرا که اینها همه مناطقی که در بالا در دستور کار خود در حال حاضر. (البته عطارد رتروگراد است که شما باعث تاخیر و مسخره اشتباهات.) Agghh!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

امروز ماه است و در مقابل علامت خود را که بدان معنی است که شما باید به کمک و همکاری با دیگران است. این است که به سختی خواستار است. شما مشغول و فعال; با این وجود, شما می توانید این کار را حتی اگر آتشین مریخ در نشانه شما باعث می شود شما پرخاشگر است. اوه بله.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

هر آنچه که شما امروز, شما ممکن است دریابید که شما باید برای قرار دادن نیازها و می خواهد از شخص دیگری قبل از خود است. شما یک شهید, آن را فقط به آنچه اتفاق می افتد. همچنان در نگاه کردن برای هر کسی که ممکن است کار را در برابر منافع خود را.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

یک ناهار امروز. ترک کار زود است. قبول دعوت به حزب به دلیل این است که یک بازی سرگرم کننده پر شده, آسان رفتن, روز برای شما! لذت بردن از رویدادهای ورزشی و هنر اجرای موسیقی و اهل تفریح و بازی و فعالیت با کودکان و نوجوانان.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر اوا مندس (1974) سهام تولد خود را. شما یک متفکر و مستقل است که به مطالعه چیزی قبل از پذیرش آن به عنوان واقعیت. شما در حال هوشمند و خلاق است. آه من! یک سرگرم سال! انتظار می رود به محبوب و لذت بردن از گرم دوستی. در این سال شما خواهد بود سپاسگزار برای زندگی خود و قدردانی از شادی و زیبایی در اطراف شما در یک روز راه است. این ممکن است زمان برای انتخاب مهم است. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de