ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم پس از 6:30 p. m. شیکاگو زمان. ماه در برج جدی است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

نمی توانید شکم خود را در راش چون شما سر به سر با یک شکل قدرت رئیس یا پدر و مادر و یا شاید یک دولت ؟ شما ممکن است ساخته شده به حساب خود را ؟ شما به احتمال زیاد در تقابل با کسی. این یک کلاسیک بعد برای شکست ماشین آلات و موقعیت.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

نمی تواند تحت تأثیر رسانه ها و یا سیاست و دین و نژاد به دلیل آن را آسان به سقوط طعمه به این. فکر می کنم برای خودتان. در حال حاضر شما در حال قوی و بلند پروازانه حتی اگر شما در حال کار از پشت صحنه. جلوگیری از استدلال است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

مبارزه قدرت ممکن است اتفاق شاید به دلیل شکست از چیزی که به نوبه خود باعث می شود همه فوق العاده نا امید و آماده به ضربه. خوشبختانه ونوس در نشانه شما می توانید صدای سلامت عقل و کمک به آرام همه.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما هیچ پیشرفت مبارزه با کارفرمایان و پدر و مادر و چهره های قدرت. سیستم ها و سازمان ها در حال شکستن; اما در برخی موارد این پیر الگوهای رفتاری که دیگر مرتبط است. این امر به ماشین آلات و سیستم های.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

اجتناب از موضوعات بحث برانگیز چرا که مردم آماده هستند به استدلال می کنند. سیاست و مذهب و نژادی مسائل حساس! تجزیه, تجهیزات سازمان ها و سیستم های ترسناک است. سلام شما یک رهبر طبیعی. بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

اختلافات در مورد مسائل بیمه ارث مشترک اموال و ثروت و منابع دیگران دشوار است برای مقابله با امروز. شاید شما در حال دفاع از کودکان شما? با این وجود فریاد می کند شما را شنیده ام. به یاد داشته باشید: هر کس گوش به زمزمه.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

بیمار با شرکا و دوستان نزدیک به دلیل آن را آسان به در گلوی یکدیگر. این انجام هیچ چیز نیست. چه واقعی خود را هدف? شما می خواهید خوشحال می شود! شما می خواهید خوشحال می شود امروز. شما می خواهید خوشحال می شود امشب. چه می توانید انجام دهید برای کار به سمت این هدف ؟

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

خرابی تجهیزات و مشکلات با ماشین آلات سازمان ها و سیستم های کلاسیک. شما این احساس در محل کار و یا خود را با سلامت و یا احتمالا مربوط به یک حیوان خانگی ؟ آرامش و مقابله با این عنوان بهترین شما می توانید. “حتی یک طوفان نمی ماند و یک روز است.”

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

آن را سخت به نگه داشتن پیراهن خود را هنگامی که شما باید برای به دست آوردن چیزی خاموش قفسه سینه خود را. این امر به خصوص اگر شما در حال برخورد با بچه ها و یا شرکای عاشقانه. همین حالا آن را از دست بدهند. آیا رابطه جنسی سرد خود را. در واقع, زهره است و در مقابل علامت خود را در حال حاضر و این کمک خواهد کرد که شما را به بیمار و جذاب است. (خدا رو شکر!)

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

انجام آنچه شما می توانید برای حفظ آرامش در خانه امروز به دلیل استدلال ممکن است فوران با پدر و مادر و یا چهره های قدرت. نگه داشتن در ذهن که همه ما می شود خوشحال است. شما می خواهید خوشحال می شود. می خواهید دیگران خوشحال می شود. مکزیکی بن بست راه حل نیست. پیدا کردن زمینه های مشترک برای ایجاد صلح است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

سرد جت خود را و یا دیگری شما ممکن است یک حادثه امروز چون شما احساسی پریشان. اختلافات با روزانه مخاطبین خواهر و برادر و بستگان به احتمال زیاد. اما به یاد داشته باشید که با مریخ در نشانه شما در آینده مانند gangbusters! خنک ماندن به طوری که حس مشترک و عقل غالب است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

اختلافات مالی و یا بحث در مورد چیزی است که شما ممکن است به یک سر امروز. کاملا احتمالا چیزی است که شما خود را شکسته خواهد شد. این یک روز سخت برای همه. خوشبختانه زهره کمک می کند تا شما را به گرفتن همراه با اعضای خانواده. یک برکت و رحمت!

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر گراهام فیلیپس (1993) سهام تولد خود را. شما یک فرد مثبت است. شما در حال self-starter که با اعتماد به نفس است و همیشه آن را به بهترین خود را برای رسیدن به رویاهای خود. در نهایت در این سال کار سخت خود را شروع خواهد شد به پرداخت! ساده زندگی خود را و تمرکز بر روی چگونگی ساخت پایه های جامد. کار با هدف. ورزش مهم خواهد بود به همین دلیل است که شما باید به کشف لذت بخش فعالیت های فیزیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de