فال برای روز شنبه, مارس 28 سال 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در سرطان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

از آن آسان است به فکر محدود به خصوص در مورد مسائل مالی است. بله, شما می تواند گیج کننده برای جزئیات بیشتر! دیگران ممکن است فکر می کنم شما باران در رژه خود را. خلق و خوی نظرات و پیشنهادات خود را برای جلوگیری از اختلافات با دیگران زیرا که نیاز به این کار ؟ نه شما.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

امروز آن را آسان به انتقاد از دیگران است. مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید شما ممکن است در نهایت به ایجاد یک احساس منفی است. دلیل این است که بدبینی می تواند نفوذ به خود دید. شما همچنین ممکن است احساس تنهایی یا قطع از دیگران است. سلام این احساس موقتی است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما ممکن است احساس تنهایی یا افسرده. حقیقت این است که به عنوان بد نیست به عنوان آنها به نظر می رسد. ستاره ها در حال ساخت شما نگاه کنید در سمت تاریک از زندگی به خصوص آن عیوب و نقص است. شما احساس می کنید این به این دلیل خود را حاکم جیوه است که در تقابل با استرن زحل. (“هیچ سرگرم کننده است!”)

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

بحث و گفتگو با یک عضو از یک گروه و یا یک دوست ممکن است به شما احساس کاهش یافته است. شما احساس می کنید انتقاد و یا ناکافی است. حقیقت این است که شما تنها با دیدن بخشی از چیزهایی است. پیوستن به باشگاه — همه ما این احساس را امروز. هر کس با دیدن “غم انگیز،” Oy vey!

لئو (جولای 23-Aug. 22)

این یک فقیر روز مهم و بحث با پدر و مادر رئیس و یا هر کسی که در موضع قدرت. حتی اگر انتقادی خود را پوهنځی تیز خود را با استانداردهای بسیار بالا برای خود و دیگران به شما احساس خواهد کرد که مایل است. شما همچنین ممکن است احساس انتقادی از دیگران است. آیا این سرگرم کننده ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این روز کامل برای جلوگیری از, رسانه ها, اخبار و Facebook. چیزی را به شما پایین تقریبا به طور قطع. در واقع این همان حساس نفوذ امروز می تواند کمک به شما را به مطالعه چیزی با وضوح ذهنی و تمرکز و رانندگی. یادگیری چیزی جدید!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

بحث در مورد ارث, مالی, مسائل, مشترک, اموال, بیمه, مالیات و دولت ممکن است شما را پایین بیاورد امروز. شما را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای مقابله با دیگران و دفاع از خود و منافع. شما نمی توانید تصور شما می خواهید. (زمان ارسال برای شکلات تیره.)

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

بیمار با شرکا و دوستان نزدیک به دلیل آن را آسان برای چیزهایی که از ریل امروز. شاید شما احساس می کنید قضاوت با کسی و یا احساس می کنند قضاوت با شما ؟ همه چیز نگاه امروز بدتر از آنها هستند. به علاوه افزایش هرج و مرج در مقابل خانه کمک. خوب به خودتان.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

شما می توانید انجام بسیاری امروز در محل کار به دلیل ذهن خود را روشن و تیز. حرکت نزولی این است که مردم تمایل به انتقاد و قضاوت از هر یک از دیگر. آیا این کار را به شخص دیگری و بیایید امیدوار باشیم کسی نیست این کار را برای شما! (بد شانسی.) همیشه تاریکترین قبل از آن زمین سیاه و سفید.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

روشن کردن امروز اگر شما در برخورد با کودکان و نوجوانان. دلیل شما بر این باورند که دوران سخت هستند و شخصیت سازی (و آنها) گاهی اوقات شما یک استرن فرما. این هم یک روز سخت برای عاشقانه. آن را سخت به احساس دوست شایان ستایش و ارزشمند است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این یک فقیر روز به بحث خانواده به دلیل پدر و مادر و یا چهره های قدرت و یا حتی خواهر و برادر بزرگتر خواهد بود قضاوت و حیاتی است. همکاری دشوار است. روز بد برای مذاکرات است. شما ممکن است مجبور به خداحافظی به کسی امروز.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما می توانید بسیاری از سنگین روانی کار امروز به خصوص با کارهایی که نیاز به نظم و انضباط تفکر و توجه به جزئیات است. دانشکده مهم است تیز و استانداردهای خود را بالا هستند. اما توانایی خود را برای برقراری ارتباط با دیگران است که بزرگ نیست. شما ممکن است بیش از حد منفی و یا بیش از حد خواستار است.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر تونی Revolori (1996) سهام تولد خود را. شما در حال کنجکاو و ماجراجو هستند. شما نمی خواهید به عجله توسط دیگران است. شما در حال محفوظ مرموز و قادر به عظمت است. در این سال شما پیچ در پیچ تا بسیاری از چیزهایی که شما شروع به نه سال پیش توسط رها از آنچه است که دیگر مربوطه و حرکت به چیزی جدید و متفاوت است. شما در حال روشن کردن بار خود را به آماده شدن برای آغاز جدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de