طالع بینی پنج شنبه, مه 7 سال 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. فوق العاده full moon قله در برج میزان در 9:35 بعد از ظهر شیکاگو زمان.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما این احساس قدرتمند ماه کامل. آن را ممکن است ایجاد تنش بین شما و عزیزان به خصوص همکاران و دوستان نزدیک است. اوه! دوستی ممکن است به طور ناگهانی قطع. شما همچنین ممکن است تصمیم به ترک یک گروه ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

آیا هر چیزی که شما پشیمان خواهد شد چرا که امروز ماه کامل انرژی است. آن را می سازد شما سرکش و آماده برای ضربه زدن به اقتدار و ارقام و یا پدر و مادر. شما می خواهید خود را به آزادی های فردی و شما نمی خواهید کسی به شما گفتن چه باید بکنید! (در دوران این فرد آزادی نسبی است.) خوب بیشتر برای تعداد بیشتری.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

مواد منفجره بحث در مورد سیاست و مذهب و نژادی مسائل ممکن است شکستن. هدایت و روشنی از این دلیل شما نیاز ندارد. در ضمن امروز ماه کامل خواهد شد و ایجاد مشکلات با شرکای عاشقانه و یا بچه ها. صبر و شکیبایی خود را بهترین متحد. (این همیشه است.)

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

اختلافات در مورد ارث مشترک اموال و بیمه و مسائل در حال انفجار است. کسی ناراحت است! در ضمن شما کشیده بین خواسته های خانه و خانواده در مقابل خواسته های خود را حرفه ای و عمومی خود را اعتبار. همه نفس است. برای آن نمی افتد.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

مراقب باشید زیرا این یک کنش روز به دلیل انرژی از این قوی و قدرتمند ماه کامل. فکر می کنم قبل از اینکه شما صحبت می کنند و یا عمل می کنند! در واقع بحث با یک دوست نزدیک یا شریک ممکن است شکستن. بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید تا همه چیز را بهتر است. (این همیشه کار می کند.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

امروز شما در حال پاره بین تمرکز خود را ثروت و منابع و ثروت ها و منابع از شخص دیگری. آن را به عنوان اگر شما مجبور به انتخاب کنید. در ضمن ناگهانی شگفتی های مرتبط با کار خود و یا سلامت خود را (و یا حتی حیوان خانگی) خواهد شما خاموش گارد گرفتن. Aagghh!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این فوق العاده قدرتمند ماه کامل است و در علامت خود را به همین دلیل است که شما احساس تنش با کسانی که نزدیک به شما همکاران و دوستان است. در ضمن پدر و مادر باید مراقب باشند در مورد بچه های خود را به دلیل این است که یک کنش روز برای بچه های خود را. عاشقانه نیز راکی. اوه!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

بیمار با اعضای خانواده امروز به دلیل مواد منفجره استدلال ممکن است بوجود می آیند. چیزی غیر قابل پیش بینی رخ خواهد داد چرا که شما احساس ناراحتی و یا سرکش در مورد چیزی است. در ضمن امروز ماه کامل می تواند نگرانی های بهداشتی و یا چیزی برای انجام با کار خود را به سر. امیدوارم بعد از این مشکلات کاهش خواهد یافت.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

امروز ماه کامل ممکن است ایجاد استرس در برخورد با بچه های خود و یا با یک شریک رمانتیک. اما این نیز یک کنش روز. مراقب باشند! مراقبت و آگاه از همه چیز به شما می گویند و انجام می دهند. محافظت در برابر زانو حرکت تند و سریع واکنش و طغیان است که شما ممکن است پشیمان. (هوشمند باشد.)

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این فوق العاده ماه کامل شما را در یک یدک کش-از-جنگ بین خانه و خانواده در مقابل خود را حرفه ای و شهرت. هی نمی تواند چشم پوشی از خانه و خانواده است. در ضمن بحث در مورد پول و یا اموال را به راحتی منفجر شود. آسان آن را ندارد. “یکی برای شما — دو برای من است.”

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

بادقت امروز به دلیل آتشین مریخ در نشانه شما در تقابل با مواد منفجره اورانوس. طبیعت شما یک باغی ثبت نام به هر حال. (با درخواست خود را در دست و آماده به مبارزه برای حقوق مشترک زن و مرد.) اما امروز شما بروک بدون دخالت! شما باید چیزی برای گفتن!

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

مالی مناقشات سیاسی بوجود می آیند ممکن است امروز به دلیل انرژی از ماه کامل. خوشبختانه مشکلات اغلب به افزایش قبل از یک ماه کامل پس از ماه قله های آنها را کاهش دهد. بیایید امیدواریم که این مورد است. انگشتان عبور!

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر راسل کرو (1964) سهام تولد خود را. شما باید یک قلب گرم. شما خوش مشرب و دوستانه و همراه با همه. شما همچنین بی باک. خدمت به دیگران است موضوع خود را در این سال به خصوص با خانواده. این به این معنی شما باید مراقبت از خود را به طوری که شما قوی هستند, منابع برای خودتان و دیگران است. سرمایه گذاری در این روابط است که شما ارزش. شیر به خود, شخصی, خلاقیت و سرگرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de