ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از ساعت 3 صبح ساعت 5 شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از صورت فلکی قوس به برج جدی.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

برای چهار هفته بعدی شما چیزهایی بیشتر پایین کلید از حد معمول. حتی اگر جاه طلبی خود را تحریک به دنبال راه هایی برای کار به تنهایی و یا در پشت صحنه به دلیل این که بهترین متناسب با نیازهای شما. در ضمن نگاهی هم به گرفتن تا با دوستان قدیمی از گذشته خود را.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

به شما خواهد شد محبوب ترین ها در چهار هفته بعدی به همین دلیل است که شما لذت بردن از تعامل با دوستان و مشغول بودن با گروه ها و باشگاه ها و سازمان ها. شما ممکن است بیش از یک نقش رهبری با یک گروه از مردم است. دوستان قدیمی از گذشته خود را در جهان خود را.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

بخت و اقبال شما! در چهار هفته بعدی خورشید را در بالای نمودار خود را درخشان بر روی شما مصاحبه شما در یک چاپلوس نور است. بدون انجام کاری خاص دیگران را به تحسین شما به خصوص کارفرمایان معلمان و افراد برجسته. بدیهی است که شما می توانید با استفاده از این چهار هفته ای که از پنجره به پیشبرد دستور کار خود!

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

انجام هر کاری شما می توانید به سفر و “به دور از این همه” در چهار هفته بعدی به دلیل این است که آنچه شما واقعا می خواهید به انجام. شما نیاز به فرار! شما همچنین نیاز به برخی از انحرافات و یک حس ماجراجویی به آب تا زندگی خود را.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

بیش از حد معمول به شما خواهد شد با تمرکز بر به اشتراک گذاشته اموال و مالیات و بدهی و ثروت و اموال دیگران در چهار هفته بعدی. سفر برای لذت بردن هنوز هم تجدید نظر; به علاوه, شما متلاشیکننده خود را نان کار سخت برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما نیاز به خواب بیشتر در چهار هفته بعدی چون خورشید است که مخالف خود را ثبت نام. نمادین سخن آن است که دور از شما به عنوان آن می شود در تمام طول سال و خورشید خود منبع انرژی است. در ضمن سابق همکاران ما در جهان خود را به دلیل تاثیر عطارد رتروگراد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما در حال تحت تاثیر محیط اطراف خود را. در چهار هفته بعدی شما کار خواهد کرد به جلو و عمل خود را با هم و بهتر سازمان یافته است. شما می خواهید یک خانه برای همه چیز را به طوری که محیط اطراف خود را در حال لذت بخش تر و صلح آمیز که ترویج خود را شادتر دولت از ذهن است. قطعا!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما باید بسیار به دنبال به جلو به در چهار هفته بعدی از آنجا که شما در حال ورود به یک دوست داشتنی پنجره زمان خواهد شد که اهل تفریح و بازی, شوخی خرکی یا شیطنت و پر از فرصت های اجتماعی. شما همچنین ممکن است درگیر با کودکان بیش از حد معمول همراه با رویدادهای ورزشی و شعله های آتش! (Gulp.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

صفحه اصلی خانواده و خصوصی خود را در جهان خواهد شد تمرکز خود را برای چهار هفته بعدی. بسیاری از شما خواهد بود بیشتر درگیر بیش از حد معمول با یک پدر و مادر است. خوشبختانه ونوس ارائه می دهد فرصت برای معاشرت و لذت ببرید!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

ببندید کمربند ایمنی خود را, چرا که بعد از چهار هفته مشغول هستند! به طور ناگهانی شما باید چیزهایی که آیا مردم برای دیدن و مکان برای رفتن! خوشبختانه مریخ در نشانه شما به شما انرژی شما نیاز به خصوص برای مقابله با حمل و نقل تاخیر و مخلوط کردن ارتباطات است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

پول و اموال و ثروت خود را خواهد بود تمرکز خود را در چهار هفته بعدی. همچنین شما می خواهد به احساس اثرات عطارد رتروگراد که ایجاد تاخیر در امور مالی. برای مثال چک در پست دیر خواهد بود.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

بعد از چهار هفته به شما یک شانس برای شارژ باتری های خود را برای بقیه سال. دلیل این است که خورشید را در خود ثبت نام خود را تقویت انرژی! همچنین شما می خواهد مردم را جذب و مطلوب شرایط برای شما.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

نویسنده تونی موریسون (1931-2019) سهام تولد خود را. شما در حال پرشور و شدید است. شما انتخاب می کنید به اطاعت از قلب خود را و انجام آنچه شما می خواهید. خدمت به دیگران است موضوع خود را در این سال به خصوص با خانواده. این به این معنی شما باید مراقبت از خود را به طوری که شما قوی هستند, منابع برای خودتان و دیگران است. سرمایه گذاری در این روابط است که شما ارزش. شیر به خود, شخصی, خلاقیت و سرگرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im