فال روز سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم پس از 7 p. m. شیکاگو زمان. ماه در لئو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

احتیاط: این یک حادثه خیز در روز برای بچه های خود را. اما این نیز یک روز خلاق کمک خواهد کرد که شما را به فکر می کنم در خارج از جعبه و رویا تا ایده های اصلی و یا افزایش هر پروژه ای است که شما منافع. یک تغییر ناگهانی به برنامه های اجتماعی است به احتمال زیاد. لغو و یا یک دعوت نامه?

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

چیزی غیر منتظره را تحت تاثیر قرار خواهد خانه خود را و یا یک عضو خانواده است. جزئی شکسته می تواند رخ دهد و یا لوازم کوچک ممکن است شکستن. تعجب شرکت ممکن است دست کشیدن در درب خود را. بیمار با اعضای خانواده (به خصوص زنان) برای جلوگیری از استدلال است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

مراقب باشید زیرا این یک کنش روز به خاطر چیزی غیر منتظره می تواند بر زندگی روزمره خود را. چهره های جدید مکان های جدید و شگفتی به احتمال زیاد. احتیاط در برابر کلامی برخورد با کسی. سرد جت خود را.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

نگه داشتن چشم در پول خود را به دلیل چیزی برای انجام با امور مالی خود را و اموال خود را ناپایدار است. شما ممکن است پیدا کردن پول و یا شما ممکن است از دست دادن پول. چیزی است که شما خود ممکن است دست به سرقت رفته و یا آسیب دیده است. حرکت صعودی شما ممکن است خواب در یک راه جدید کسب درآمد پول. این crapshoot.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما ممکن است احساس بی قراری و حتی کمی سرکش. این می تواند به دیگران نشان می دهد به همین دلیل است که شما ممکن است در اهداف متقابل با, رئیس, پدر و مادر, معلم یا کسی که در پلیس. نمی شود lippy. این نوع از روز که در آن شما باید به همراه به همراه. اما کسی ممکن است یک چشم برای شما.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

بدون شک شما احساس کمی بی قرار امروز. آن را تقریبا به عنوان اگر وجود دارد بیشتر برق در هوا و یا چیزی شبیه به آن. خبر غیر منتظره از رسانه ها و یا چیزی برای انجام با کسی که از یک فرهنگ دیگر و یا در یک کشور ممکن است رخ دهد. اما این نیز یک روز خلاق!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

یک دوست یا یک عضو از یک گروه ممکن است شما را متعجب و یا انجام کاری که به شما جلب خاموش نگهبان امروز. یا شاید شما با کسی جدید است که یک شخصیت واقعی. دلیل این است که تعاملات خود را با دیگران نیمه برای grabs امروز.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما احساس مستقل حتی سرکش امروز. شما نمی خواهید به توان گفت آنچه به انجام و یا برجسته در اطراف. این می تواند به همین دلیل شما ممکن است در تعارض با پدر و مادر رئیس یا کسی که در موضع قدرت اگر چیزی به طور ناگهانی اتفاق می افتد. (هرگز دست کم گرفتن قدرت حسن نیت ارائه میدهد.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

برنامه سفر تغییر خواهد کرد امروز. شما ممکن است به طور ناگهانی مجبور به رفتن به جایی که شما انتظار ندارد به انجام این کار. یا شاید اگر شما در حال سفر شما لغو و تاخیر و یا تغییرات. رسانه ها همچنین ممکن است تعجب آور اخبار. (این یک روز خسته کننده.)

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

بررسی جزئیات مربوط به بانکداری مشترک اموال ارث و هر چیزی که شما خود را به طور مشترک با شخص دیگری به خاطر چیزی غیر منتظره می تواند بر این مناطق در زندگی شما. (بهتر است در بالا از همه چیز و فعال شود.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

مراقب باشید در مورد پریدن به نتیجه گیری امروز. هر کس احساس می کند مستقل و سرکش. به همین ترتیب مردم بی تاب با محدودیت . در بخشی از دلیل این است که برخی از آنها اشتیاق و هیجان است که باعث می شود آنها می خواهند به هم بزنید و در قابلمه کمی. (اوه!) آسان آن را ندارد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

اختلال در کار شما به احتمال زیاد امروز که می تواند مربوط به خراب کردن ماشین آلات کامپیوتر, مشکلات, مشکلات قدرت و شاید سرکش همکاران? نگه داشتن لبخند بر لب و انجام بهترین خود را برای همکاری با همه.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

فیلسوف و استاد نویسنده مارشال مک لوهان (1911-1980) سهام تولد خود را. شما حساس و هوشیار است. شما نیز شهودی و خلاق! شما خوشحال زمانی که شما فعال هستند و خروجی. این است که هیجان انگیز سال تغییر و فرصت های جدید! شما به ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. اگر ممکن است (شاید) کشف فرصت برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری است. تغییر خوش آمدید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im