ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم تا 10:55 بعد از ظهر شیکاگو زمان. ماه در برج عقرب.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما ممکن است به دنبال راه هایی برای استفاده از یک شخص ثالث منابع به نفع کسی. شاید ثروت و منابع از شریک زندگی خود را? به هر صورت شما نیت خوب برای بهبود جهان, محله خود و یا خانواده خود را. فکر می کنم در سطح جهانی — محلی عمل کند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

امروز شما لذت بردن از مشرب روابط با دوستان و همکاران. شما ممکن است کار با کسی که به نفع اعضای عموم مردم است. شما علاقه مند به بحث و روشنگری دیگران در مورد یک وضعیت خاص است که برای شما مهم است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

توانایی خود را به کار با گروه در کار و یا با چیزی است که مرتبط با سلامت است و بسیار عالی است. شما می توانید ترکیب تلاش های بیش از یک نفر به طوری که تعداد بیشتری می توانند بهره مند شوند. برخی از شما ممکن است مربوط به کار سفر.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

این یک اهل تفریح و بازی, سرگرم کننده دوست روز! پدر و مادر خواهد لذت بردن از فعالیت های سرگرم کننده با بچه ها. عاشقانه شرکای خواهد دنج لذت بردن از لحظات با هم. فیزیکی و ورزش و هنر نیز فعالیت های سرگرم کننده برای کشف دلیل این که شما یک مقدار زیادی از درایو و انرژی است. بدون سوال!

لئو (جولای 23-Aug. 22)

امروز شما ممکن است اعضای خانواده به خانه خود را (اگر شما خود در حال گسترش حباب). شما ممکن است کار به نمایندگی از این گروه از خانه خود را. چیزی مربوط به خانواده و زندگی خصوصی خود را می خواهد و بر زندگی دیگران. این یک چیز خوب است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما خواهد بود قانع کننده در هنگام برخورد با دیگران امروز و یا انجام هر کاری در فروش و یا روابط عمومی به خاطر خود خوش بین نگرش را جذب مردم به شما; آنها به شما گوش دادن. شما را به اکسل در برخورد با هنر و یا برخورد با کودکان و نوجوانان امروز است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این یک پول خوب بعد! شما ممکن است ببینید راه هایی برای افزایش درآمد خود را و یا شما ممکن است فرصت هایی را برای استفاده از آنچه شما خود به نفع دیگران است. اگر شما می توانید انجام این کار به شما احساس شخصا پاداش و خشنودی کند. به یاد داشته باشید: درست سخاوت است و به آنچه مورد نیاز است.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

امروز ماه در علامت خود را و شما احساس بزرگ! لذت بردن از برخورد با دیگران و به خصوص دوستان و مردم شما را خوب می دانم. شما همچنین ممکن است احساس نگرانی برای کسی که رفاه و را انتخاب کنید برای کمک به آنها را اگر شما می توانید انجام این کار. شما لذت بردن از کار کردن با دیگران امروز در هر گروه ظرفیت. (ایمن ماندن.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

خود آرمان گرایی است که تحریک امروز به همین دلیل است که شما می خواهید برای کمک به کسی که نیازمند یا کمتر خوش شانس از شما. شما ممکن است انجام این کار به صورت ناشناس و یا در پشت صحنه زیرا شما می خواهید برای حفظ مشخصات پایین. جالب اینجاست که شما را جذب هدیه به شما در بازگشت! (چه در اطراف می رود می آید در اطراف.)

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

امروز شما را به لذت بردن از یک مکالمه با یک زن آشنایی و یا شاید یک گروه. به هر صورت شما خواهد شد کشف نوعی از تلاش گروهی است که منافع هر کس به همان اندازه — و این درست است. شما همچنین ممکن است جذب کسی که به شما می آموزد چیزی مهم امروز است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز شما ممکن است در یک موقعیت برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را و یا شور و شوق خود را با دیگران در چنین راهی که آن را به نفع کسی. چه فرصت! به دلیل روابط خود با کودکان بسیار عالی است راست, در حال حاضر, شما ممکن است شانس برای تدریس جوانتر ذهن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

گرفتن هر فرصت برای یادگیری چیزی است که می تواند به نفع شما و دیگران امروز به دلیل این است که ممکن است. اگر شما خود را گسترش جهان از طریق به اشتراک گذاری دانش و یا تماس با کسی که این تفاوت را برای شما در حال حاضر و در آینده است.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

کانادا دونده انسانی تری فاکس (1958-1981) سهام تولد خود را. شما اعتماد به نفس و خروجی و مستقل است. شما در حال پرماجرا و مصمم! آن نوبت خود را برای یک بازی سرگرم کننده-عشق سال های پیش رو! به شما خواهد شد محبوب تر و لذت ببرید گرم دوستی. همچنین شما می خواهد بیشتر سپاسگزار برای زندگی خود و قدردانی روزمره شادی و زیبایی در اطراف شما. در این سال زمان برای انتخاب مهم است. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de