فال سه شنبه 30 ژوئن 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه در برج عقرب.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

چیزی غیر معمول ممکن است در خانواده خود و یا در خانه. این می تواند شامل یک گذشته موضوع یا یکی از بستگان که به طور ناگهانی ظهور به تصویر. چرا که عطارد رتروگراد در حال حاضر فکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما توافق می کنید برای هر چیزی مهم است. آن را چک کنید.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

چهره های جدید مکان های جدید و ایده های جدید تم از روز خود را. قطعا یک روز خسته کننده! نوشتن ایده های خود را زیرا آنها ممکن است نابغه بود! شما می توانید بر روی اصلی چرخش در همه چیز امروز! شما همچنین ممکن است شنیدن یک ایده هوشمندانه از شخص دیگری ؟

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

انرژی امروز است ضربه ای که بدان معنی است که اگر شما با خرید و فروش پول در حالی که خرید و یا مذاکره معاملات مالی شما ممکن است فقط شوت از ران. بنابراین نگه داشتن خود رسید. و در مذاکرات خود را, مطمئن شوید که وجود دارد یک محل که در آن شما می توانید “لغزش پشت جک.”

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

هر دو خورشید و رتروگراد عطارد در نشانه شما در حال حاضر. امروز عطارد در حال رقص با اورانوس غیر قابل پیش بینی که ممکن است ایجاد برخی از هیجان ناگهانی در مورد یک ایده از آنجا که شما در حال دیدن آن با چشم های جدید. یک چیز قطعی است: روال معمول خود را تغییر خواهد کرد امروز. باز به شگفت انگیز پیشنهادات جدید.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

این بی قرار است روز برای شما چون عطارد رتروگراد است “پنهان” را در نمودار خود را و در همان زمان آن است که تحریک وحشی, حواس پرت اورانوس. این به این معنی ناخودآگاه خود را خواستار هستند ارتعاشی. اسرار ممکن است بیرون می آیند. شما همچنین ممکن است مجبور به انجام کاری که شما انجام یک بچه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این است که یک روز خسته کننده! دوستان قدیمی از گذشته خود و یا افرادی که شما را می دانستند و از طریق باشگاه ها و سازمان ها ممکن است به طور ناگهانی می گویند و یا انجام چیزی است که شما را شگفت زده. شاید فقط در مواجهه با آنها تعجب است! “بوریس!” “ناتاشا!” “آیا شما در این فیلم بیش از حد؟”

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

بادقت امروز به دلیل شما ممکن است تعجب یک, رئیس, پدر و مادر, معلم و یا یک عضو پلیس یا معاون یک بالعکس — آنها ممکن است شما را متعجب! اما شما آن را قطع روابط خود با مردم در اقتدار منوط به تغییر ناگهانی و تصادفی شانس. عجیب و غریب!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

برنامه سفر ممکن است به طور ناگهانی تغییر امروز است. (نه به شدت که آنها برای جوزف گوردون-لویت در 7500.) بنابراین خودتان را برخی از زمان اضافی و فضا برای غیر منتظره. نمی شود در یک عجله تبلیغ نمی overbook امروز. ترک اتاق خود به الاستیک.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

بررسی جزئیات مربوط به ارث مشترک, اموال, بیمه, مسائل و از جمله به این دلیل که چیزی غیر منتظره می تواند این مناطق را در زندگی خود را امروز. شما همچنین ممکن است به طور ناگهانی دفاع از خود را هنگامی که شما حداقل انتظار می رود برای انجام این کار. این crapshoot!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

یک شریک یا دوست نزدیک ممکن است شما پرتاب موبایل و کامپیوتر امروز. (“من می خواهم آزادی بیشتر در ارتباط است.”) می تواند هر چیزی. متناوبا, شما ممکن است کسی را ملاقات امروز که غیر معمول است یا متفاوت از معمول خود را کرایه. حداقل آن را تحریک کننده و جذاب روز! (برای قرار دادن آن ملایم است.)

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

کار خود را معمول خواهد بود قطع امروز — مسلما. قفل کامپیوتر تغییر قرار ملاقات ناگهانی رسوخ و یا تفکیک تجهیزات هستند فقط برخی از امکانات. در ضمن صاحبان حیوان خانگی باید آگاه باشند از پتانسیل شگفتی است. پود!

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

پدر و مادر: آگاه باشید از این واقعیت است که این یک حادثه خیز در روز برای بچه های خود را, بنابراین باید فوق العاده هوشیار. مطمئن شوید که شما حذف موقعیت های خطرناک از آنهایی که کمی و کودکان نوپا. برنامه های اجتماعی ممکن است تغییر امروز است. یا شاید شما یک دعوت غیر منتظره جایی ؟ شاید حتی تعجب لاس زنی? Woot!

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Peter Outerbridge (1966) سهام تولد خود را. شما حساس هستند و خفیف. صفحه اصلی خانواده و عزیزان خود را بسیار مهم است برای شما. در این سال خواهد بود آرام تر برای شما. آیا بهترین خود را برای همکاری به دلیل تعاملات خود را با دیگران مهم خواهد بود. همیشه به دنبال راه هایی برای نوع و مفید است. اگر شما در حال باز کردن در هنگام درگیر شدن با دیگران خود را کسب و کار و روابط شخصی به شما بهره مند شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *