فال روز سه شنبه, ژوئن 9, 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه در برج دلو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما ممکن است انتخاب کنید برای مخالفت با یک دوست یا یک عضو از یک گروه است. شما در حال اذیت کننده; شما مستقل بودن و یا شاید سرکش. ماه است در تقابل با اورانوس غیر قابل پیش بینی که ترویج این احساسات در درون شما. استراحت. تعداد 11 بکشید.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

دو بار فکر می کنم زمانی که شما در حال صحبت کردن به پدر و مادر و کارفرمایان و یا پلیس از آنجا که شما ممکن است می گویند چیزی شما متاسفم. (نه واقعا سبک خود را.) آن را آسان به ضربه و به صحبت می کنند و بدون تفکر است. چوب دو سر طلاست.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

این بی قرار است روز برای شما. از آنجا که این, شما ممکن است پیدا کردن آن سخت به بیمار با دیگران است. (شما حتی ممکن است پیدا کردن آن سخت به بیمار با خودتان!) آیا چیزی به متنعم خود را به عنوان یک حواس پرتی. چه در مورد یک مخروط بستنی? با کره و گردو? انبه? پسته آناناس? Hmmm.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما ممکن است خوشحال با چه چیزی به اشتراک گذاشته شده است. اگر شما لحظه ای تردید نمی به صحبت کردن. این می تواند مربوط به اموال است که به طور مشترک برگزار می شود و یا ارث و یا حتی به اشتراک گذاشته مسئولیت. عاقلانه و دریافت حقایق را قبل از پاسخ شما به طوری که شما را تا پایان با تخم مرغ بر روی صورت خود را.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

نمی توان شتابزده به پرش به نتیجه گیری در هنگام برخورد با همکاران و دوستان نزدیک به دلیل آن را آسان به انجام است. بعلاوه, شما تمایل به انجام دقیقا مخالف از چه کسی نشان می دهد. (شما منحرف بودن — شما فقط می خواهید آزادی خود را از انتخاب!)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

چیزی مربوط به کار خود را و یا هر چه کارهای در دست دارد را به طور کامل غیر قابل پیش بینی. همه چیز جریان را به عنوان برنامه ریزی شده. هنگامی که شما با قبول این, شما قادر خواهید بود به آسانی به رفتن با جریان. در ضمن ناراحتی های مربوط به حیوان خانگی خود را نیز ممکن است. (آگاه باشید از این است.)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

پدر و مادر باید بدانید که این یک کنش روز برای بچه های خود را بنابراین باید فوق العاده هوشیار. می دانید که در آن آنها در تمام زمانها. در ضمن برنامه های اجتماعی ممکن است به طور ناگهانی تغییر می شود و یا به تاخیر افتاد. فعالیت های مربوط به ورزش در حال کنش است. اوه!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

خانه خود را معمول خواهد ناراحت شود برای برخی از دلیل. داخلی استدلال ممکن است به خصوص با زنان است. اما لوازم خانگی کوچک ممکن است شکستن و یا جزئی شکسته می تواند رخ دهد. آن می تواند هر چیزی. سعی کنید به آن را آسان می شود و بیمار با دیگران است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

توجه به همه چیز به شما می گویند و دلیل این است که یک کمی کنش روز برای شما. در ضمن نمی توان شتابزده هنگام صحبت با دیگران به این دلیل شما ممکن است پشیمانی چیزی شد. شما باید اشتیاق قوی برای هیجان و از آنجا که این, شما ممکن است چیزی است که شما نمی خواهد به طور معمول انجام دهد. (اوه.)

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما نمی مانند زباله. بنابراین شما باید بدانید که وجود دارد غیر قابل پیش بینی در مورد تاثیر پول خود را, جریان نقدی دارایی ها و اموال خود را. چیزی است که می تواند به اشتباه. شما ممکن است به طور ناگهانی چیزی تکانه. نگه داشتن چشم خود را باز!

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز ماه در علامت خود را در تقابل با حاکم خود اورانوس. این تحریک مستقل و سرکش در شما! شما خواهد بود بی تاب با محدودیت وظایف و مسئولیت. (“I’m outta here!”) به طور طبیعی خود را به سمت بالغ می تواند به خرس و نگه داشتن این در چک.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما قطعا احساس یک حس عمیق عاطفی ناآرامی های امروز است که ممکن است برهم زدن صلح خود را از ذهن و روابط خود با دیگران است. شما نمی خواهد آن را دوست دارم اگر کسی دیگری باعث می شود خواسته های عاطفی در شما و یا نیروهای شما را به ایجاد تغییرات. شما می خواهید به عکس های خود را.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Michael J. Fox (1961) سهام تولد خود را. شما را دوست دارم یک بحث خوب چون شما حرف. شما لذت بردن از توجه در میان این شرکت از دیگران است. اخبار هیجان انگیز! شما در حال ورود به سال جدید آغاز! این به معنی آن زمان برای شناسایی اهداف برای تعیین آنچه شما می خواهید برای خودتان در چند سال آینده. فعال و انرژی جسمی مورد رفتن پس از آنچه شما می خواهید. فقط آن را انجام دهید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de