فال سهشنبه, مارس 24 سال 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه نو در برج حمل است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

ماه جدید در علامت خود را که اتفاق می افتد تنها یک بار در سال. این یک فرصت بسیار عالی را واقع بینانه در آینه نگاه کنید و از خودتان بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید برای بهبود تصویر شما ایجاد شده در جهان را به خود. جدید کلاه ؟ جدید عینک ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

امروز ماه نو ممکن است بی درنگ شما را به فکر می کنم در مورد خود درونی ارزش های معنوی. آنچه پایه و اساس است برای شما چگونه تصمیم گیری های مهم در زندگی خود را? این یک روز عالی را به برخی از زمان و فکر را به ظریف جنبه.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما یکی از ارد نشانه هایی از زودیاک و شما عاشق یک عاشقانه گالری بادام زمینی! امروز ماه نو است و بهترین روز سال برای اندیشیدن به روابط شما با دوستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان باشگاه ها و انجمن ها. چگونه می تواند به شما در بهبود این روابط ؟

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

امروز ماه نو است, زمان مناسب (در واقع بهترین روز از سال) به فکر کردن در مورد زندگی خود را جهت. آیا شما به رهبری که در آن شما می خواهید بروید ؟ شما اهداف خود را به اهداف و یا اهداف شخص دیگری ؟ شما همچنین ممکن است بررسی روابط خود با چهره های قدرت.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

چه بیشتر آموزش و پرورش و یا آموزش شما می توانید به بهبود کار شما و آنچه شما انجام دهید ؟ به همین ترتیب آنچه در سفر ممکن است شما به دنبال برای بهبود زندگی خود را? امروز ماه جدید بهترین روز از سال به فکر کردن در مورد این چیزها. ایده ها ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

ماه جدید امروز روز کامل به فکر کردن در مورد چگونه به کاهش بدهی های خود را بهتر و رسیدگی به جزئیات مربوط به ارث و بیمه اختلافات و اموال مشترک. چگونه شما می توانید زندگی خود را ساده تر با در نظر گرفتن یک رویکرد بهتر به این چیزها ؟

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

امروز تنها ماه جدید مخالف خود را به ثبت نام در تمام سال در حال وقوع است که بدان معنی است که این فرصت را به فکر جدی در مورد چگونه به بهبود خود را نزدیک ترین روابط است. این شامل دوستی نزدیک همسران و همکاران (هر دو صمیمی و حرفه ای). ایده ها ؟

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

امروز به شما ارائه می دهد بهترین شانس را در این سال به فکر می کنم در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید برای بهبود سلامت خود را و نیز آنچه شما می توانید انجام دهید برای بهبود کار خود و یا چگونه شما انجام کار خود را. این است که چون ماه نو همیشه فرصتی به قطعنامه و تعیین اهداف.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

امروز ماه جدید بهترین روز از سال به فکر می کنم در مورد چگونه شما ارزش و استفاده از پتانسیل خلاق خود را. این مهم است برای بیان خلاقیت خود را حتی اگر شما یک حرفه ای است. آواز خواندن, حجاری, دوختن, قرعه کشی و رنگ به دلیل این غنی زندگی خود را! خلاق بازی زمان برای شما مهم است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

چه می توانید انجام دهید برای بهبود خانه خود را در صحنه و روابط خود با اعضای خانواده به خصوص پدر و مادر ؟ این سوال برای اندیشیدن به امروز در این ویژه ماه جدید. بدیهی است که با همه چیز در زندگی است که همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

ما گلهای موجودات و ما چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار حیاتی است. امروز ماه نو است و بهترین روز سال برای شما را به فکر می کنم در مورد سبک خود را از برقراری ارتباط به خصوص به خواهر و برادر و بستگان و همسایگان. آیا شما یک روشن ارتباط برقرار?

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

پس از یک سال شما باید یک فرصت فوق العاده برای تنظیم قطعنامه در مورد چگونه شما می خواهید برای به دست آوردن پول خود را و چگونه شما می خواهید آن را صرف. امروز آن روز است. شما خوشحال با چگونه شما رسیدگی به پول خود را? شما دوست دارید چه تغییراتی را ؟

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

دانشگاهی و فعال محیط زیست دیوید سوزوکی (1936) سهام تولد خود را. مردم شما را تحسین چون شما سخاوتمند و شجاع است. شما نیز یک رهبر طبیعی است که ترس به اصل و معتبر با دیگران است. خبر خوب در مورد سال آینده به دلیل در نهایت کار سخت خود را خواهد پرداخت کردن! آن زمان از ساخت و ساز هم از نظر شخصی سازمان و بتن دستاوردهای. بیشتر ورزش چرا که این به نفع شما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de