فال روز سه شنبه 3 مارس سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 8 بعد از ظهر تا 10:45 p. m. شیکاگو زمان. ماه در برج جوزا.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این یک فقیر روز به درخواست برای اجازه یا تایید از یک پدر و مادر رئیس و یا هر کسی که در موضع قدرت از جمله پلیس است. پاسخ شما به احتمال زیاد خواهد بود “بحث به دست!” صبر کنید تا فردا که vibes بیشتر پذیرای شما است. هوشمند باشد.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

نگران نباشید اگر شما احساس تنهایی و یا قطع از دیگران است. این تنها چیزی است که اتفاق می افتد. این یک توهم اما یکی قانع کننده! واقعیت این است که در واقع محبوب ماه برای شما. بله شما دوست هستند! بسیاری از مردم احساس می کنند از یکدیگر جدا شده.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

ماه هنوز در نشانه شما است که به شما می دهد یک لبه بیش از همه نشانه های دیگر. (چیزهایی که تمایل به رفتن راه خود را.) پس گفت که روابط با دوستان و یا اعضای گروه ممکن است سفت و یا تیره و تار. این کار را نه شخصا. روابط تیره هستند و این موضوع برای بسیاری از مردم است.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

اگر چه شما تاثیر به سزایی بر روی کارفرمایان و پدر و مادر و افراد برجسته به تازگی (در واقع به حدی است که برخی از شما در حال شروع یک داستان عاشقانه با و اقتدار شکل); امروز چیزی دشوار است. زندگی به نظر می رسد سخت است. لطفا توجه داشته باشید: همه چیز نگاه بدتر از آنها هستند. استراحت.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

مسائل مربوط به سفر و آموزش عالی و یا شاید چاپ و نشر و رسانه ها و یا احتمالا چیزی برای انجام با حقوقی یا پزشکی مسائل ممکن است نگرانی شما. آنها حتی ممکن است افسرده. نگران نباشید چون این منفی کیفیت زودگذر است. اجازه ندهید که شما را.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما ممکن است نا امید شود سهم عادلانه خود را از چیزی به خصوص ارث و یا چیزی که قرار بود تقسیم شده است. شاید شریک زندگی خود را درآمد کمتر و یا دادن شما کمتر است ؟ احتمالا شما دلسرد مورد یک رابطه عاشقانه? این است که امروز چشم انداز.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

روابط با کسانی که نزدیک به شما هستند تیره و تار امروز — شکی نیست. همین حالا یک معامله بزرگ در مورد این. آن را فقط به آنچه که اتفاق می افتد برای امروز. بسیاری از مردم احساس قطع جدا شده و یا تنها به دلیل روابط با دیگران مقید است. فردا روز دوست داشتنی است!

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

بیمار با همکاران و مشتریان و هر کسی مربوط به کار خود را و یا کار خود را از آنجا که امروز این روابط را تیره و تار می شود. اما نمی sucked گرفتن. همین حالا یک معامله بزرگ در مورد هر چیزی به دلیل این است که موقت است. فردا خوب است!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

کودکان ممکن است افزایش مسئولیت امروز یا بیشتر برای مقابله با مشکل برای برخی از دلیل. به همین ترتیب داستان عاشقانه, ممکن است در توالت. اما آیا نمی شود دلسرد! این یک زودگذر موقت نفوذ است. فردا کاملا متفاوت است!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

روابط با اعضای خانواده به خصوص همسر و یا بستگان پدر و مادر در حال تیره و تار امروز. سعی کنید برای گریز از هر گونه مشکلات به دلیل فردا همه از این خواهد بود که تاریخ. بنابراین صبر و شکیبایی خود را بهترین متحد. بله zip تو لب و بادبان را از طریق این روز است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شما ممکن است احساس فشار بازی در هنگام برخورد با اقوام و خواهر و برادر و یا همسایگان امروز. در واقع شما ممکن است در مورد چیزی نگران. نه بیش از حد درگیر چون فردا این خواهد بود چیزی از گذشته. بنابراین مقابله به عنوان بهترین شما می توانید — فقط برای امروز.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما ممکن است احساس شکست و یا نگران پول و جریان نقدی. این امر می تواند همتراز برای دوره برای امروز. ترس نیست چون فردا همه چیز نگاه کاملا متفاوت است. “بله ویرجینیا وجود بابا نوئل است.”

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

خواننده و ترانه سرا Camila Cabello (1997) سهام تولد خود را. دوستان خود را مانند شما. شما حساس و خجالتی برای نشان دادن استعدادهای خود را. شما می خواهید یک زندگی پایدار با برخی از پایه تجملات. آن زمان برای شناسایی اهداف از آنجا که شما در حال ورود به سال جدید و هیجان انگیز آغاز! چه چیزی شما را برای خودتان می خواهید در آینده چند سال ؟ فعال در مورد رفتن پس از آنچه شما می خواهید. در این سال شما خواهد بود انرژی جسمی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de