طالع بینی چهار شنبه, آوریل 1 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در سرطان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این یک روز خوب برای یک, گرم, معنی بحث و گفتگو با اعضای خانواده شاید یک زن. نه تنها شما مایل به اشتراک گذاشتن ایده های خود را و احساسات در مورد چیزی مهم تر شما با گوش دادن همدردی و علاقه واقعی است. (مردم از این عشق.)

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

توانایی خود را برای برقراری ارتباط با دیگران بسیار عالی است! شما را پیدا خواهد کرد که تعادل کامل بین احساسات و عقل که به معنی شما خواهد بود کسی که در جای مناسب در زمان رای گفت: درست را به فرد است. در سمت راست!

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما باید ایده های پول سازی به دلیل افکار خود را در مورد پول, دارایی ها و جریان نقدی. اگر خرید این خواهد بود که در روز های کلاسیک برای “خرید درمانی است.” سعی کنید برای تمایز بین نیاز دارد و می خواهد. اما هی همه ما می خواهد.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

ماه در علامت خود را با جیوه که بدان معنی است که شما در تماس با احساسات خود را; شما می توانید از بیان این احساسات. شما با گوش دادن همدردی به دیگر مشکلات مردم است. (این شما قرار می دهد در صندلی راننده.)

لئو (جولای 23-Aug. 22)

پول خود را vibes خوب هستند به همین دلیل است که شما می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به اموال مشترک بیمه و مسائل و یا چیزی است که شما خود را به طور مشترک با شخص دیگری (این شامل بدهی). حتی اگر کسی مخالف شما گوش دادن به غرایز خود را.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این یک روز عالی برای یک قلب به قلب صحبت کردن با یک شریک یا دوست نزدیک چون شما در قاب سمت راست ذهن به تشویق کسی به صحبت کردن. آنها را حس خواهد شد که شما واقعا علاقه مند به آنچه شما برای گفتن. آنها همچنین احساس است که شما مراقبت.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما می توانید انجام بسیاری در محل کار دلیل این که شما بیشتر گوش به خواسته ها و نیازهای خود را از شرکت کارگران و یا کارفرمایان خود را و یا ناظران از شما معمولا ممکن است. شما به طور مستقیم می دانم که آنها در حال آمدن از, که بدان معنی است که شما می دانید آنچه آنها می خواهند.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

این یک خلاق, اهل تفریح و بازی سرگرم کننده دوست روز! بدون توجه به آنچه شما باید انجام دهید کنار برخی از زمان به آن لذت ببرید. پاپ از یک تماس تلفنی یا اسکایپ جلسه. تاریخ خط در بحث گروهی. خود را با شتاب مورد علاقه مواد غذایی آشغال و پایان تماشای Better Call Saul. گرفتن یک حمام طولانی مدت با نور شمع. انجام کاری.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

بحث خانواده را به خوبی امروز به خصوص اگر شما می خواهید برای کشف ایده های در مورد تعمیرات خانه و یا کسب و کار خانوادگی. به احتمال زیاد شما می خواهید به بحث در مورد چیزی که در ذهن خود را در حالی که برای. دیگران را به گوش دادن به شما دلیل این که شما آماده برای گوش دادن به آنها.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این زمان خوبی برای گفتن عزیزان چگونه شما در مورد آنها احساس چیزی است که شما ممکن است دریغ انجام دهد چرا که شما در حال خصوصی در مورد احساسات خود را. یا شاید شما می خواهید برای نوشتن یک شخص و به اشتراک گذاری احساسات خود را در این راه ؟ شما نمی توانید به اشتباه چون هر کس دوست دارد به شنیدن این که آنها را دوست داشت.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

اعتماد به غرایز خود را امروز وقتی که می آید به مسائل مربوط به پول چون شما در منطقه هستیم. اگر شما در حال انجام معاملات مالی و یا شما در حال خرید و یا شما در حال بحث در مورد درآمد و یا دستمزد – شما می دانید آنچه شما می خواهید. و هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید که همه شما نیاز به دانستن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز عطارد در نشانه شما رقص با ماه که تمایل شما را به تمرکز بیشتر در مورد گذشته خود و به خصوص خانواده وقایع و خاطرات خانواده. این است که چرا شما احساس, احساساتی, امروز, به خصوص در مورد موارد خاص و یا یک مورد خاص است. خدای من.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Asa Butterfield (1997) سهام تولد خود را. شما در حال ضربه ای; با این حال, هنگامی که شما تصمیم گیری شما را به اسلحه خود را. شما در حال مثبت خوش که دیگران را تشویق می کند. در این سال شما پیچ در پیچ تا بسیاری از چیزهایی که شما شروع به نه سال پیش توسط رها از آنچه است که دیگر مربوطه و حرکت به چیزی جدید و متفاوت است. شما در حال روشن کردن بار خود را به آماده شدن برای آغاز جدید!

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de