فال یکشنبه, مارس 15 سال 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج دلو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

امروز یک روز بهتر; با این حال, یک دوست دختر و یا یک عضو از یک گروه ممکن است شما پرتاب موبایل و کامپیوتر. آماده می شود برای این است. در واقع شما می توانید مسئولیت رسیدگی به این دلیل با خورشید و عطارد در نشانه شما قدرت! “آن را در آورد!”

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این ممکن است واضح به دیگران است که شما با داشتن مشکل با چهره های قدرت. این است زیرا شما در حال دید بالا و مردم آگاه هستند از اینکه چگونه شما مقابله با چهره های قدرت — و کارفرمایان و پدر و مادر و افراد برجسته. سرد می شود.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

بیایید امیدواریم که شما لازم نیست که یک اختلال در اینترنت خود را به خاطر چیزی غیر منتظره رخ خواهد داد که مربوط به رسانه های, پزشکی, قانون و یا احتمالا آموزش و یا آموزش عالی است. نگاه به دوستان و گروه ها برای کمک به, چرا که آنها از شما حمایت خواهد کرد.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

مطمئن شوید که شما می دانید چه خبر است در vis-a-vis, مالیات, حسابداری, بانکداری, و هر چیزی برای انجام با به اشتراک گذاشته اموال و ثروت دیگران است. تعجب ممکن است در انتظار شما — و هیچ کس را دوست دارد شگفتی وقتی که می آید به پول مگر اینکه آنها برنده شدن در این قرعه کشی که واقعا برای افرادی که نمی توانید انجام دهید ریاضی.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

آماده باشید چرا که یک دوست و شریک و یا کسی به شما ممکن است چیزی است که شما را شگفت زده یا شما جلب خاموش نگهبان امروز. شاید این فرد می خواهد یک تغییر در ارتباط است ؟ (همه چیز شده اند testy با دیگران چون مریخ است و در مقابل خود نشانه ای است که می تواند شما را بی تاب.) Factoid.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

انتظار وقفه به روز خود را امروز به خصوص وقفه که مربوط به کار خود را کار خود سلامت خود را و یا چیزی برای انجام با یک حیوان خانگی. ترس نه به خاطر این است که هیچ چیز شما می توانید رسیدگی. علاوه بر این که شما در حال ساخت هر تلاش برای بهتر سازمان یافته است. قابل توجه!

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

پدر و مادر باید توجه داشته باشید که این یک کنش روز برای بچه های خود را. بنابراین نگه داشتن چشم در آنها و حذف هر گونه خطرات بالقوه. در ضمن این هم خطرناک روز برای شرکای عاشقانه. نزاع ممکن است شکستن. (“شما واقعا نمی love me!”)

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

لوازم خانگی کوچک ممکن است شکستن امروز یا جزئی شکسته می تواند رخ دهد به دلیل چیزی را قطع خواهد کرد خانه خود را در روال تقریبا قطعا. بیمار با اعضای خانواده برای جلوگیری از نزاع. مسلما افزایش فعالیت و هرج و مرج در پشت جبهه در حال دلهره آور است. (آه.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

آگاه از همه چیز به شما می گویند و امروز به دلیل این است که یک کنش روز. تعداد به سه قبل از پاسخ شما به دیگران به طوری که شما نمی گویند چیزی است که شما بعدها پشیمانی. در کل این یک زمان لذت بخش چون شما به دنبال راه اهل تفریح و بازی برای سرگرم کردن خودتان, شاید بچه های خود را به عنوان به خوبی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

نگه داشتن چشم در خود پول و اموال خود را امروز به خاطر چیزی غیر منتظره می تواند آنها را تحت تاثیر قرار. شما ممکن است پیدا کردن پول; شما ممکن است از دست دادن پول. چیزی است که شما ممکن است شکسته شود از دست داده و یا آسیب دیده است. به آرامی و شما نمی خواهد گرفتار کردن گارد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز ماه آتشین مریخ و زحل در علامت خود را. به ویژه در ماه است در تقابل با اورانوس غیر قابل پیش بینی است که باعث می شود شما احساس بی قرار و سرکش. این است که چرا از صبر و شکیبایی شما تست خواهد شد. خوشبختانه زهره خود را تسکین احساس وحشت و نگرانی. (هیچ وقت مانند لذت بخش است.)

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز یک کیسه مخلوط. شما در حال تمرکز بر پول; در واقع, شما ممکن است ایده های پول سازی. همه چیز صاف در خانه و با خانواده است. با این وجود شما احساس بی قرار و کمی آشفته? یک لحظه و تعداد 11 تنفس — شما شگفت زده خواهد شد که چقدر این آرام بخش است.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر, تولید کننده, Seth Rogen (1982) سهام تولد خود را. شما در حال واقع بینانه است. شما باید قوی اخلاق و ارزش است که شما را پشتیبانی می کند. شما نیاز به دوست و قدردانی است. این یک سال از تغییر فرصت های جدید! انتظار برخورد ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. گرفتن هر فرصتی برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری چیزهای جدید است. تغییر خوش آمدید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de