فال یکشنبه, مارس 22 سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 7 صبح تا 3 بعد از ظهر شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از برج حمل به برج ثور.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

آگاهی از محدودیت های این ماه هشدار از آنجا که شما در حال تمرکز بر روی پول است. اما خود را پیام بزرگ امروز ماه جدید که خواستار شما به قطعنامه در مورد نحوه بهتر است پول خود را اداره کند و اموال. ایده ها ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

آگاهی از محدودیت های این ماه هشدار. با این وجود امروز ماه نو در برج ثور است که خود را بهترین فرصت برای کل سال را واقع بینانه در آینه نگاه کنید و از خود بپرسید که چگونه شما می توانید ظاهر خود را بهبود بخشد. (شاید قرار دادن بر روی شلوار خود را?)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما همچنان به بازی چیزهای پایین کلید در حالی که خورشید پنهان در نمودار خود را. تعامل با افراد جوان تر است به احتمال زیاد. خوشبختانه ونوس در نشانه شما را جذاب و دیپلماتیک. بررسی moon هشدار. این یک روز خوب برای فکر کردن در مورد دنیای درونی خود و ارزشهای معنوی.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

توجه به محدودیت های این ماه هشدار. اما خود را پیام بزرگ امروز ماه جدید که خواستار شما را به فکر می کنم چگونه شما می توانید خود را بهبود روابط با دوستان و گروه ها. (جالب اینجاست که در زمان های دشوار وجود دارد فرصت های بیشتر به یک “دوست خوب”.)

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما در حال دید بالا و lookin’ خوب! همه را تحت تاثیر قرار. توجه به محدودیت های این ماه هشدار امروز اما می دانم که ماه جدید است که تنها در ماه جدید در تمام سال طول می کشد که در بالای نمودار خود را. این باعث می شود آن را زمان مناسب برای فکر کردن در مورد زندگی خود را جهت. که در آن شما به رهبری?

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

با توجه به محدودیت های این ماه هشدار. اما خبر خوب این است که امروز ماه جدید می خواهد شما را به خودتان بپرسید چه بیشتر آموزش و پرورش و یا آموزش شما می توانید به غنی سازی جهان را به خود و یا بهبود کار خود را ؟ فکر می کنم در این مورد. (شما عشق به یادگیری. شما یک واقعیت جستوجوی است.)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

زیرا ممکن است شما با تمرکز بر مسائل مربوط به بیمه و مالیات و بدهی های امروز, هشدار ماه هشدار. بعد از ماه جدید مصرانه شما را به مرتب سست جزئیات و بهبود همه چیز با به اشتراک گذاشته اموال مسائل مربوط به بیمه و مالیات و بدهی و یا ارث. انجام کاری.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

ماه هشدار امروز ایجاد خواهد شد فازی و کمبود های مربوط به کار خود را. امروز ماه نو است و تنها ماه جدید مخالف خود را به ثبت نام در تمام سال است. این شانس خود را به فکر می کنم چگونه به بهبود خود را نزدیک ترین روابط و مشارکت. (با شما شروع می شود.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

امروز ما باید یک ماه هشدار و سپس یک ماه جدید. خاص این ماه جدید به شما ارائه می دهد یک فرصت به قطعنامه در مورد چگونه به بهبود سلامت خود را, کار خود را, و بهتر است سازمان یافته است. بهتر سازمان یافته شامل برخورد با یک حیوان خانگی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این است که یک روز خلاق! آن را آسان به فکر می کنم در خارج از جعبه به دلیل ماه هشدار. (در طول این ماه هشدار موافق نیست به هر چیزی مهم در بحث خانواده.) پس از آن به خودتان اعتبار برای استعدادهای خلاق خود را. شما سنگ!

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شما در حال پر حرف امروز و مشتاق برای رسیدن به دیگران; اما در طول ماه هشدار توافق به هیچ چیز مهم است. نمی داوطلب برای هر چیزی. بعد امروز ماه نو است و بهترین شانس خود را برای فکر کردن در مورد چگونه به منظور بهبود چیزهایی که در خانه یا در درون خانواده است. ایده ها ؟

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

آیا فروشگاه (به جز برای مواد غذایی و یا گاز) در طول ماه هشدار امروز. بعد از ماه جدید به شما ارائه می دهد یک فرصت برای رعایت سبک خود را از برقراری ارتباط با دیگران است. (نمی توانید هر چیزی را یاد بگیرند اگر شما در حال صحبت کردن است.)

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Jeffrey Dean Morgan (1966) سهام تولد خود را. شما در حال غیر عادی و منحصر به فرد است. شما زندگی خود را مجموعه ای از قوانین. شما باید سرگرم کننده-عشق سال های آینده که در آن شما خواهد شد محبوب و لذت بردن از گرم دوستی. در این سال شما خواهد بود سپاسگزار برای زندگی خود و قدردانی از شادی و زیبایی در اطراف شما در یک روز راه است. این ممکن است زمان برای انتخاب مهم است. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im