فال روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 7:30 صبح تا 3:45 بعد از ظهر شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از ترازو به برج عقرب.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

قوانین بازی به این دلیل شما باید به همراه به همراه. ماه است که مخالف خود را ثبت و در تقابل با زحل در یک نقطه. بعلاوه ماه هشدار مانع خرید و تصمیم گیری های مهم. نگه داشتن چشم خود را باز.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار برخورد با چهره های قدرت. بنابراین نمی آیند بیش از حد اعتماد به نفس, چرا که این ممکن است rub کسی راه اشتباه است. (به خصوص در محل کار است.) اجازه ندهید که جاه طلبی خود را دریافت کنید شما را در دردسر. بازی کارت های خود را به قفسه سینه خود را.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

این یک اهل تفریح و بازی, خلاق, روز! این قوانین و مقررات ممکن است در راه ایستاده از چیزی است که شما می خواهید به انجام. اگر نه جولان دادن قوانین است. در واقع قوانین بازی به دلیل این خواهد بود که ساده ترین راه برای مقابله با امروز. آیا رفتن به دنبال مشکل است.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

خانواده و روابط تیره و تار به خصوص با بحث در مورد اموال مشترک بخواهد ارث و یا مسائل مربوط به بیمه. شما ممکن است با آن موافق نیست چه کسی می خواهد به انجام کارهای و یا چگونه آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن همه چیز — و یا نه همه چیز به اشتراک بگذارید. مقابله به عنوان بهترین شما می توانید.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

مشکلات با همکاران و دوستان نزدیک هستند به احتمال زیاد. (شما می توانید متمایل به ریاست مابی.) هر چه علت و با وجود شور و شوق خود را به کسی یا چیزی ممکن است پرتاب آب سرد بر روی برنامه های خود را. در ضمن روابط با دوستان و اعضای گروه بزرگ هستند! با چه کار می کند.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این است که یک روز دشوار مالی صحبت می کند. برای شروع بررسی moon هشدار به دیدن منطقه زمان خود را و زمانی که شما باید به جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم. (از 7:30 صبح تا 3:45 بعد از ظهر شیکاگو بار.) چوب دو سر طلاست.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

برای بسیاری از این روز ماه در علامت خود را که ممکن است شما را کمی بیشتر عاطفی بیش از حد معمول. اما آن را به شما می دهد یک مزیت است. امروز نیز یک ماه هشدار. تحت فشار قرار ندهید و شانس خود را در برخورد با چهره های قدرت. شما باید بدانید که برای نگه دارید و زمانی که به برابر شده است.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

نگه داشتن دوشاخه همراه امروز به دلیل در تصویر بزرگتر شما می خواهید برای دریافت بهتر سازمان یافته در حال حاضر. مشکل امروز این است که ماه هشدار را تشویق نمی کند که بهره وری. اما در آن تشویق خلاقیت است. قدرت شکل یا قوانین خانه ممکن است نگه داشتن شما را امروز.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

امروز شما در خلق و خوی اهل تفریح و بازی و به شما خواهد شد فرصت برای ابراز خلاقیت خود و اهل تفریح و بازی طبیعت — این درست است. اما کسی در خانه شاید یک زن ممکن است شما نگه بازگشت و یا ایجاد برخی از موانع است. آن اتفاق می افتد.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

تمرکز خود را همچنان در خانه و خانواده در این زمان. اما مراقب باشید در برخورد با مسائل مالی چون مردم متوجه خواهد شد آنچه شما انجام دهد و آنها قطعا متوجه خواهید شد اگر شما را به یک انتخاب ضعیف است. بادقت. لازم نیست به صرف پول در طول ماه هشدار.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز آن شادمان لحظات; اما آن را نیز تا لحظات نا امیدی از آنجا که شما نمی توانید انجام آنچه شما واقعا می خواهید به انجام. در عوض سعی کنید به استفاده از زمان در طول ماه هشدار به استفاده از مهارت های خلاق خود را. دریافت برخی از ورزش اگر ممکن است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

شما مشتاق به صحبت کردن با دیگران در حال حاضر به دلیل شما می خواهید به روشنگری کسی در مورد چیزی است. با این وجود آیا بیرون رفتن در اندام به دلیل مسائل مالی بدهی و اعتبار و اموال مشترک هستند خطرناک در مناطق امروز. جلوگیری از صرف پول و یا تصمیم گیری های مهم در طول ماه هشدار.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Taylor Kitsch (1981) سهام تولد خود را. شما خوش. شما به دنبال تعادل در زندگی و محتاط هستند و در مورد تصمیمات بزرگ. به دلیل این است که یک سال از آموزش و یادگیری شما خواهد آموخت که چیزی است که مجموعه شما را در یک مسیر جدید که می تواند بسیار مهم برای موفقیت در سال آینده. چرا کشف و مدیتیشن و یوگا و یا هر رشته ای که کمک خواهد کرد که شما را به درک بهتر از شما که هستید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im