ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج جدی است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما در حال دید بالا چیز خوبی است. دیگران شما را تحسین و از جمله کارفرمایان و پدر و مادر و افراد برجسته. دلیل این توجه که شما جذب شما ممکن است یک فرصت برای سفر به جایی در آینده ؟ چیزی قطعا گسترش جهان را به خود.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این روز را به قصد سفر! شما در حال خوش جاه طلب و مشتاق به گسترش جهان را به خود. این نیز یک روز عالی برای مذاکره به مسائل مربوط به نسخ خطی چاپ و نشر و مشغول به کار در رسانه ها. همچنین شما می خواهد موفق در بحث در مورد طب و قانون است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

حفظ جیب خود باز چون هدیه موضوعات و نعمت از دیگران راه خود را می آیند. این یک روز عالی برای درخواست یک هدیه و یا یک وام و یا قرض گرفتن پول است. در ضمن عواطف خود را برای کسی که در حال گرم و سکسی!

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

این یک روز بزرگ برای schmooze با دیگران و لذت بردن از یک گرم گفتگو با یک شریک یا دوست نزدیک. مردم احساس سخاوتمندانه به یکدیگر; به علاوه وجود یک احساس خوش بینی که همه چیز سایه افکنده و این باعث می شود مبادلات خود را با دیگران بسیار خوش بین است.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

کار مربوط به سفر خواهد بود یک تجربه مثبت. نه تنها شما لذت بردن از سفر را به نفع شما در برخی از راه. این هم یک روز خوب برای مقابله با منافع خارجی و کشورهای دیگر. جلسات و گردهمایی مثبت خواهد بود برای شما.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

گرفتن هر فرصتی برای معاشرت با دیگران است. لذت بردن از رویدادهای ورزشی و فعالیت های شادیه با بچه ها. یک ناهار. این یک سرگرم کننده دوست, حزب, روز, است که چرا شما باید خودتان را در برخی از راه به یک زمان خوب است. شما آن را سزاوار! (به همراه زندگی کوتاه است — و چربی است.)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این یک روز خوب برای اکتشاف املاک و مستغلات ، آن را نیز یک روز فوق العاده برای سرگرمی در خانه. انبار یخچال و دعوت از این باند بیش از پیتزا و آبجو و یا quiche و Chardonnay. شما نمی توانید به اشتباه سرگرم کننده در خانه است زیرا مردم خوش مشرب و جشنی.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

شما پر از ایده های بزرگ امروز! اما دلیل ایده های خود را بسیار بلند پروازانه است که شما خودتان خوشبین هستند. شما بر این باورند در آینده شما! شما بر این باورند که آرمان خود را به پرواز! و در واقع آنها احتمالا خواهد شد چرا که بسیاری از ما می ترسند به امید برای بهترین.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

این یک روز بزرگ برای کسب و کار و تجارت است. به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود را و یا خود را افزایش درآمد و سود. کار های مربوط به سفر و در برخورد با کشورهای خارجی نیز پول-انتخاب.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

امروز شما احساس می کنید خوشحال می شود در کفش خود را. پس از همه خوش شانس مشتری خود را با ثبت نام در این سال است که اتفاق افتاده است برای بیش از یک دهه! و آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد تا 2032. بله شما باید بسیار سپاسگزار. با استفاده از این بخت خوب!

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این یک احساس خوب در طول روز برای شما حتی اگر شما انتخاب می کنید به کار به تنهایی و یا در پشت صحنه. شما احساس رضایت و شادی خود را با جهان است. به اطراف خود نگاه کنید برای دیدن زیبایی وجود روزمره خود. نیز با قدردانی از افرادی که در جهان خود را. بخت و اقبال شما!

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

این است که یک روز محبوب برای شما که بدان معنی است که شما لذت بردن از schmoozing با دیگران است. نه تنها شما باید در زمان خوب با دوستان خود را در تعامل با باشگاه ها و گروه ها و سازمان ها نیز موفق خواهد بود. این یک روز عالی برای به اشتراک گذاشتن برنامه های آینده و اهداف با کسی که برای دریافت بازخورد خود را.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر جف دانیلز (1955) سهام تولد خود را. شما حساس, عاشقانه, خیال باف, قرار می دهد که رفاه عزیزان قبل از خود است. به دلیل این است که یک سال از آموزش و یادگیری شما خواهد آموخت که چیزی است که مجموعه شما را در یک مسیر جدید که می تواند بسیار مهم برای موفقیت در سال آینده. چرا کشف و مدیتیشن و یوگا و یا هر رشته ای که کمک خواهد کرد که شما را به درک بهتر از شما که هستید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im