فال روز چهارشنبه 10 ژوئن 2020

ماه هشدار

احتیاط: جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم پس از 9 صبح ماه در برج دلو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

این است که یک روز دوست داشتنی برای schmooze با دوستان و تعامل با گروه های, اما نگه داشتن همه چیز نور است. وجود دارد یک ماه, هشدار, که بدان معنی است که آن را به یک فقیر هم به توافق به هر چیزی مهم است. آن زمان وحشتناک به داوطلب برای چیزی. لذت بردن از پچ پچ.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

چرا که بسیاری از این بعد یک ماه هشدار نمی داوطلب برای هر چیزی. اگر شما با داشتن مهمی بحث و گفتگو با پدر و مادر و یا یک رئیس mull بیش از گزینه های خود را, اما صبر کنید تا فردا به توافق برسند — برای حفاظت از خود شما! (هر آنچه شما آغاز در طول یک ماه هشدار تمایل به انجام هدف خود را.)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

قدردانی خود را از زیبایی در اوج است. آن را سرگرم کننده خواهد بود به رویا از برنامه سفر, چاپ و نشر ایده ها و اندیشیدن فلسفی متافیزیکی سوالات. این یک فقیر روز به توافق به هر چیزی مهم است و یا فروشگاه.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

این یک فقیر روز به تصمیم گیری های مالی در مورد ارث و بیمه و مسائل مربوط به امور بانکی و یا چیزی برای انجام با اموال مشترک. آیا برای مشق شب خود را. اطلاعات خود را دریافت کنید. اما صبر کنید تا فردا به عمل می کنند. (هوشمند باشد.)

لئو (جولای 23-Aug. 22)

این است که یک روز دوست داشتنی برای لذت بردن از این شرکت از همکاران و دوستان نزدیک به دلیل این مسخره ماه هشدار اتفاق می افتد به طور مستقیم در مقابل علامت خود را. این به این معنی مکالمات پرده خواهد بود و جالب و آشکار است. این توافق به هیچ چیز.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

بهره وری خود را در محل کار رنج می برند امروز به دلیل بسیاری از این بعد یک ماه هشدار. کمبود تاخیر و یک عنصر از بی تصمیمی و پیروز خواهد شد. با این وجود تفکر خلاق خود را روند فوق العاده است! صبر کنید تا فردا به توافق به هر چیزی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این یک شدید, خلاق, روز برای شما چرا که ذهن شما را می تواند آزادانه پرسه زدن و تخیل بی حد و حصر است. موافق نیستم به هر چیزی مهم است. نه یک تصمیم مهم. اما کشف! نوشتن ایده های خود را. این یک روز فوق العاده برای معاشرت و لذت بردن از این شرکت از کودکان است.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

این روز کامل به سر خم کردن و پیله در خانه و یا استراحت در محیط آشنا است چرا که آن را به یک فقیر روز برای تصمیم گیری های مهم, به علاوه آن را به یک فقیر روز به فروشگاه. (شما می توانید خرید مواد غذایی و یا گاز.) اما شما ممکن است خلاق redecorating ایده های. کسی چه می داند ؟

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

فقط قبول این واقعیت است که این یک willy-nilly روز چون ماه هشدار وقوع است در این قسمت از چارت شما که نگرانی های روزانه ارتباطات سفرهای کوتاه و زندگی روزمره خود را. ناگهان هیچ چیز قابل اعتماد است. نه فروشگاه. اما حرکت صعودی است که فرایند خلاق خود را فوق العاده است!

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما فریب با پول است. شما در حال عملی صرفه جو ثبت نام و شما می دانید آنچه شما انجام می دهند حتی زمانی که شما صرف. آگاه باشید که برای تقریبا همه از این روز وجود دارد, ماه, هشدار, که بدان معنی است که شما مجبور به محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی. Factoid.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز وجود دارد یک ماه هشدار در علامت خود را برای تقریبا تمام روز. این است که چرا شما احساس گیجی غیر قطعی و مطمئن شوید که چه برای انجام بعدی. نگران نباشید چرا که شما در حال از دست دادن آن. این فقط نگرانکننده تاثیر این مسخره ماه. کشف ایده های خلاقانه خود را!

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

نگران نباشید اگر امروز احساس مبهم نگرانکننده است. هیچ مشکلی وجود ندارد. آن را فقط پرنیان. هنگامی که وجود دارد یک ماه alert (و امروز از آن است که اتفاق می افتد در یک قسمت از چارت شما) آن را بسیار loosey-احمق وضعیت و این ترجمه به احساسات خود و حتی روانی خود را استمرار.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر Jeanne Tripplehorn (1963) سهام تولد خود را. شما در حال تیز فکر و خلاق است. دوست دارید تایید دیگران. در این سال خواهد بود آرام تر برای شما. آیا بهترین خود را برای همکاری به دلیل تعاملات خود را با دیگران مهم خواهد بود. همیشه به دنبال راه هایی برای نوع و مفید است. اگر شما در حال باز کردن در هنگام درگیر شدن با دیگران خود را کسب و کار و روابط شخصی به شما بهره مند شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de