طالع بینی چهار شنبه, مارس 25 سال 2020

ماه هشدار

ما همه روشن به فروشگاه و کسب و کار. ماه در برج حمل.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

برای دومین روز متوالی ماه در نشانه شما. این می تواند شما را بیشتر عاطفی اما آن را نیز می تواند افزایش بخت خوب خود را به دلیل آن را تمایل به همه چیز را در رفتن راه خود را. چرا این تست و جهان بخواهید برای یک نفع ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

آن را به شما لطفا به کار در پشت صحنه. شما نیاز به برخی از زمان برای گرفتن نفس خود و زمین خود را. با این وجود برنامه ای برای سفر هستند percolating در ذهن خود را. جایی که در آن است که شما می خواهید برای رفتن به زمانی که شما در نهایت قادر به انجام این کار?

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما لذت بردن از تماس با دیگران و آنها خواهد بود خوشحال به شنیدن از شما. چون تعامل با دوستان و گروه ها و باشگاه ها خواهد بود به علاوه برای شما استفاده از رسانه های اجتماعی و گزینه های آنلاین. ممکن است کسی شما را تشویق به جسورانه با اهداف خود.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شود در مواظب برای راه برای پیشبرد حرفه خود و حرفه ای خود را نگرانی از آنجا که شما می توانید انجام این کار. شما باید چیزی برای پنهان کردن. (در واقع شما هستند و نه عمومی.) شما همچنین ممکن است کمک به کسی که شما می دانید از طریق کار خود و یا خود را تحت تاثیر قرار.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

به نحوی که شما می خواهید برای کشف جهان را به خود. چگونه به انجام این کار با محدودیت های مسافرتی? یک بازوی صندلی مسافر. شما همچنین می توانید اطلاعات بیشتر را از طریق تحصیل و دوره های آموزشی. بسیاری از شما خواهد شد کشف فرصت ها در رسانه های, چاپ و نشر, قانون و پزشکی است. بله!

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

این بسیار عالی است که روز به بحث در مورد چگونه به تقسیم و یا به اشتراک گذاشتن چیزی مانند ارث. هر چه اتفاق می افتد, شما به احتمال زیاد خواهد آمد بو مثل یک گل رز. حفظ جیب خود را باز کنید چرا که شما می توانید سود از سخاوت از دیگران است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

این است که یک روز دوست داشتنی برای schmooze با اعضای عمومی و همچنین به عنوان دوستان نزدیک و شرکای دلیل این که شما احساس گرم و گسترده و خیریه به دیگران است. کشف Facebook و رسانه های اجتماعی. اگر شما می تواند کمک به کسی که به شما این خواهد بود لذت بخش برای شما به عنوان به خوبی.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

همچنین شما می خواهد لذت بردن از کار کردن با مردم را از دیگر کشورها و فرهنگ های مختلف امروز. هر آنچه که شما امروز به خصوص در گروه ها و یا جلسات حضوری و یا آنلاین را به نفع دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را. این چیز خوبی است!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

اهل تفریح و بازی بعد! به طور معمول شما را و لذت بردن از رویدادهای ورزشی و فعالیت های سرگرم کننده با بچه ها و هنر, موسیقی, اجرای برنامه های اجتماعی و گردش. اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از موسیقی و هنر و تفریح با بچه ها. عاشقانه با کسی که “متفاوت” ممکن است آغاز خواهد شد.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

این یک روز عالی برای تمرکز بر روی داخلی خود را در جهان به دلیل مبادلات خود را با دیگران خواهد بود خوش بین و معنی دار است. با کسی کار را در مورد مزایای برای دیگران. این خواهد بود که برای شما مهم است (و آنها).

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

این یک واقعیت شناخته شده است که شور و شوق مسری است. شما کشف خواهید کرد این امروز به دلیل مثبت خود را خوش بین نگرش را جذب دیگران به شما. به نوبه خود آنها خواهد بود خوشحال به شنیدن از شما. کلمات خود را کمک خواهد کرد که آنها را بیشتر احساس علاقه در مورد زندگی است. این باعث می شود شما یک تاثیر گذار و کسی که در یک موقعیت برای کمک به دیگران.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

به دنبال راه هایی برای ترویج و مذاکرات مالی و یا افزایش درآمد خود را به دلیل این است که یک روز عالی برای کسب و کار و تجارت است. شما ممکن است را انتخاب کنید به فروشگاه امروز. اگر شما خرید چیزی “بزرگ” اما آن را به شما لطفا در یک راه هیجان انگیز. به دنبال راه هایی برای سخاوتمندانه به دیگران نیز هست.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

خواننده, ترانه سرا, نوازنده, آهنگساز, سر التون جان (1947) سهام تولد خود را. شما باید قوی اخلاق و اکتشافی از ذهن است. شما دوستان به راحتی دلیل این که شما بی عیب و نقص در مهارت های اجتماعی. این یک سال از تغییر فرصت های جدید! انتظار برخورد ماجراجویی و تحریک کننده شرایط است. گرفتن هر فرصتی برای سفر و گسترش جهان را به خود از طریق یادگیری چیزهای جدید است. در آغوش تغییر دهید! اجازه دهید خود را آزادی شخصی بود به هدف خود در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im