آخرین

هتل ایجاد تغییرات کلیدی برای تشویق مهمان باقی می ماند در میان coronavirus نگرانی

در این مه سال 2020 عکس های ارائه شده توسط گروه هتلهای بین قاره ای یک نقاب میز جلو عامل حرکات به یک هتل مهمان در تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در Austin, Texas.
AP

ماریوت هیلتون و دیگر شرکت هتل استفاده می شود برای رقابت در قیمت و یا پردازش. در حال حاضر آنها در حال رقابت در پاکیزگی.

از نقاب کارمندان در میز جلو به توقیف بوفه هتل در حال ساخت قابل مشاهده تغییرات در پی این بیماری همه گیر. علامت خواهد tout جدید تمیز کردن رژیم: سقف قرمز کاروانهایی وعده “RediClean” در حالی که هیلتون دارای “CleanStay با Lysol.”

هتل ها هنوز هم عمدتا خالی; در ایالات متحده اشغال بود در 37% هفته پایان مارس 30, پایین 43 درصد از مدت مشابه یک سال پیش با توجه به STR داده و مشاوره شرکت. اما اوقات فراغت سفر شروع به انتخاب کنید تا و هتل ها دیدن تمیز کردن استاندارد به عنوان یک راه برای تسکین مهمانان وحشت زده و عصبی و احتمالا پیروزی کسب و کار از رقبای مانند خانه های شرکت هایی مانند Airbnb.

“من فکر می کنم بیشتر از همیشه مشتریان در حال رفتن به دنبال آن مهر تایید” گفت: Phil کوردل هیلتون رئیس جدید جهانی توسعه نام تجاری است که پیشرو این گروه در حال توسعه جدید شرکت تمیز کردن استاندارد.

برخی از مارک های هتل ها دقیق تر از دیگران می گوید لری یو, یک استاد مدیریت هتلداری در دانشگاه جورج واشنگتن. او اشاره می کند که Accor Hotels, یک شرکت فرانسوی در حال تدوین استانداردهای اعتباربخشی که آن هتل ها باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی شده است.

اما Yu گفت: افزایش تمیز کردن است که اتفاق می افتد در همه جا.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

1:14 بعد از ظهر ولع مصرف عادی در طول همه گیر? شما هنوز هم می توانید ‘سوخته’ توسط وینر دایره — منظقه و یا از طریق FaceTime

وینر را از دایره سگ شیکاگو داغ ایستاده معروف برای کارکنان خود را که پرتاب توهین در مشتریان برای سرگرم کننده است که در ادامه آن سنت انجام دقیقا همان است که — حتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یاد لینکلن پارک نقطه در حال حاضر دعوت از مشتریان برای سفارش از طریق FaceTime تا شام می توانید “سوخته از یک فاصله امن است.” که در علاوه بر این به “curbside سوء استفاده” است که راه اندازی شده در بهار هنگام shutdown اول به اثر رفت.

در شروع این بیماری همه گیر همه فروش شد کمک به شیکاگو جامعه COVID-19 پاسخ صندوق. در حال حاضر همه فروش نیز پشتیبانی خواهد کرد شیکاگو سیاه متعلق به رستوران صندوق امداد آغاز شده توسط مردم سیاه می خورد.

وی در قالب یک ویدئو رستوران نوشته شده در دوشنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

12:37 بعد از ظهر کارفرمایان ایالات متحده گذاشته و 7.7 میلیون کارگر در ماه آوریل

کارفرمایان ایالات متحده گذاشته و 7.7 میلیون کارگر در مارس عمیق اقتصادی که سوراخ ایجاد شده توسط بسته شدن هزاران نفر از رستوران ها فروشگاه ها و مدارس در طول بیماری همه گیر.

وزارت کار همچنین گفت: در روز سه شنبه گزارش که فرصت های شغلی کاهش یافت و استخدام همه اما ناپدید شده در ماه آوریل است. تعداد مشاغل موجود کاهش یافت و از 16% از ماه مارس تا 5 میلیون. استخدام کاهش یافته و 31 درصد به 3.5 میلیون.

گریم مارس — که به دنبال حتی bleaker مارس با 11.5 میلیون اخراج — نشان می دهد که اقتصاد می تواند زمان را برای بازیابی نزدیک به یک دهه ارزش خود را از سود که از بین رفت در حدود 60 روز است. استخدام آیا دوباره بجای اول برگشتن در ماه مه به عنوان 2.5 میلیون شغل اضافه شد در خالص دولت گفت: در یک گزارش جداگانه جمعه. اما دستاوردهای آن به نظر می رسد به منعکس کننده به طور موقت گذاشته و کارکنان بازگشت به کار را افزایش می دهد و در افراد با مشاغل نیمه وقت به جای یک اقتصاد در دریچه گاز کامل.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

10:47 صبح هنگامی که می CPS ورزشکاران شروع تابستان تمرینات? معلوم نیست

مدارس عمومی شیکاگو ورزشکاران هنوز در انتظار برای دیدن زمانی که آنها می توانید شروع تابستان تمرینات.

مدیران ورزشی در CPS دریافت یک ایمیل در روز یکشنبه ساخته شده است که آن را به نظر می رسد به عنوان اگر منطقه نمی خواهد اجازه می دهد تا مدارس برای شرکت در این IHSA اولین مرحله از بازگشت به بازی. اما بعد از ظهر دوشنبه CPS مقامات گفت که ایمیل که فرستاده شد نیست منطقه را موضع رسمی.

“منطقه هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده رسمی راهنمایی در مورد بازگشت به بازی بازی های ورزشی, اما در نور دستورالعمل جدید از IHSA ما مجدانه برای توسعه هدایت و پروتکل برای اطمینان از دانش آموزان ما با خیال راحت می توانید شروع به آموزش” گفت: CPS سخنگوی امیلی بولتون.

مرحله 1 از IHSA طرح مقرر که درجه حرارت نظارت شود تا در شروع تمرینات و توصیه می شود که مربیان بود در محل.

فیلیپس فوتبال مربی تروی مک آلیستر می گوید که CPS است که احتمالا مقصد به عقب بقیه دولت با توجه به نکات.

“کسانی که همه چیز دشوار است برای CPS به راه اندازی” مک آلیستر گفت. “این چنین یک منطقه. که در حال رفتن به ارائه تست دما? کوچکتر ولسوالی می توانید دریافت کنید که بلافاصله انجام می شود و بودجه است که احتمالا بهتر برای ورزشی بخش است.”

دفعات بازدید: داستان کامل از مایکل اوبراین در اینجا.

9:40 صبح می تواند گاز اشک آور و اسپری فلفل با افزایش ویروس گسترش یابد ؟

ادارات پلیس باید با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل معترضان در هفته های اخیر افزایش نگرانی که عوامل شیمیایی افزایش می دهد گسترش coronavirus.

این مواد شیمیایی طراحی شده برای تحریک غشاء مخاطی بینی و گلو. آنها مردم را, سرفه, عطسه و جلو و ماسک خود را به عنوان آنها سعی کنید به تنفس.

کارشناسان پزشکی می گویند کسانی که عجله برای کمک به مردم اسپری گاز اشک آور می تواند به تماس نزدیک با کسی که در حال حاضر مبتلا به این ویروس است که سرفه ذرات عفونی. همچنین کسانی که در حال حاضر آلوده می تواند در معرض خطر بیشتری از بیمار شدن به دلیل تحریک به دستگاه تنفسی.

هیچ پژوهش در گاز اشک آور و COVID-19 به طور خاص به این دلیل که ویروس خیلی جدید است. اما چند سال پیش یوسف Hout سپس یک وظیفه فعال افسر ارتش انجام یک مطالعه از 6,723 ارتش استخدام در معرض یک شورش کنترل گاز در طول آموزش های پایه. این مطالعه نشان داد ارتباط بین که قرار گرفتن در معرض و پزشکان تشخیص بیماری حاد تنفسی.

می تواند گاز اشک آور منجر به افزایش coronavirus عفونت? “من فکر می کنم آن را محتمل بله” Hout روز دوشنبه گفت:.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

7:43 صبح McCormick Place دست می دهد بزرگترین نشان می دهد از سال

رکوع به اجتناب ناپذیر تاثیر COVID-19 حامیان بین المللی تکنولوژی ساخت و تولید نشان می دهد لغو این رویداد روز شنبه. قرار بود آن را به بزرگترین کنوانسیون McCormick Place تقویم برای سال 2020 است.

برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 14-19 این دوسالانه امر بود که کشیده شده بیش از 129,000 مردم به شیکاگو. آن را نیز به عنوان غیر رسمی kickoff به آنچه که معمولا شلوغ سقوط کنوانسیون های نجومی در شیکاگو; لغو آن می تواند سازمان های دیگر به رها کردن یا به تعویق انداختن فیزیکی خود حوادث برای بعد از این سال.

تحت رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر طرح برای بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر کنوانسیون نمی تواند اتفاق می افتد تا زمانی که دولت می رسد فاز 5 برنامه بهبود. آن را در حال حاضر در فاز 3 و فاز 5 نمی تواند رخ دهد تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا درمان موثر COVID-19 و “از بین بردن هر گونه موارد جدید بیش از یک دوره پایدار” با توجه به انتشار دستورالعمل.

خبرنگار دیوید Roeder است داستان کامل.

7:05 صبح در مزرعه-به-میز ناهار خوری طول می کشد در معنای جدید در میان همه گیر

این مزرعه به جدول جنبش در ایالات متحده رشد کرده است در سال های اخیر مصرف کنندگان به طور فزاینده خواستار محلی منابع غذایی است. اما در چند هفته گذشته جنبش رشد کرده است از ضرورت و به دلیل برخی از تولید کنندگان نمی تواند تکیه بر وب پیچیده ای از پردازنده های توزیع کنندگان و واسطه ها به دست آوردن غذا به مشتریان.

برای برخی از این چالش ها را تبدیل به فرصت ها و مشتریان جدید است.

“هنگامی که رستوران بازگشایی خواهیم احتمالا در حفظ و انجام تحویل خانه, چرا که ما باید یک پایه خوب از مشتریان” دعا گفت.

اما خبر خوب برای بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی. در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل ایالات متحده با گوشت گاو و گوشت خوک ظرفیت پردازش پایین بود 40 درصد از سال گذشته با توجه به Jayson Lusk رئیس گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه پوردو. گیاهان در حال حاضر عمدتا به عقب آنلاین اما در کاهش ظرفیت با گوشت گاو و گوشت خوک گیاهان در حال اجرا در حدود 10% تا 15 درصد کمتر از سال گذشته است.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:04 صبح من برون شهری و بسیاری از دانش آموزان من در حال دست دادن با آموزش از راه دور

در نامه ای به خورشید بار سردبیران تارا Ehrenberg از ملرس پارک می نویسد:

با تشکر از شما برای پوشش چالش آموزش دانش آموزان در طول بیماری همه گیر. من معلم کلاس سوم در ملرس پارک. بسیاری از دانش آموزان من در میان میلیون ها نفر در ایالات متحده که در حال گرفتن همان فرصت های آموزشی به عنوان همسالان خود به دلیل فقدان آنها کافی دیجیتال دسترسی داشته باشید.

آن بوده است به چالش کشیدن تبدیل به e-learning. من گم شده 25 درصد از کلاس من نیست چرا که همه دانش آموزان من دسترسی به فن آوری است. آنها ممکن است تلفن های همراه است, اما آنها لازم نیست دسترسی به اینترنت به وفور از منابع آنلاین در دسترس به مدارس در حال حاضر.

قرار می دهد که آنها را در یک نقطه ضعف به دلیل همکلاسی های همکار خود را قادر به تماشای فیلم های آموزشی و یا بازی های آموزشی / آموزش بازی ها در حالی که آنها فقط در تکمیل برگه های آنها را به من بدهید.

ما سرپرست تا به حال به درخواست برای مجوز از دولت اجازه می دهد تا معلمان در مدارس برای آماده سازی یادگیری بسته برای دانش آموزان ما. ما در حال رفتن به مدرسه هر دو هفته برای ارائه کار برای ما دانش آموزان که نمی تواند تکمیل یادگیری خود را آنلاین.

خواندن این نامه بیشتر به خورشید بار ویراستاران در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de