چگونه adland را furloughed کارگران در حال تلاش برای استفاده از مهارت های خود را برای خوب

در هفته های اخیر اثرات Covid-19 شده است بشدت احساس صنعت تبلیغات. در ابتدا شناور آن را به سرعت تبدیل به روشن است که با وجود اینچ ستون اختصاص داده شده به چرا برندها باید همچنان به صرف طریق بحران, سازمان دیده اند یک کاهش در کار درآمد و در حال حاضر کارکنان به عنوان آنها مجبور به استفاده از این طرح کردند و یا بررسی قرار گرفته است.

به عنوان درام گزارش کرده است بدون برگزاری شرکت امن است. Omnicom, Dentsu, WPP, Publicis و Interpublic گروه باید تمام هزینه ها را کاهش دهند در حالی که مستقل نقل مکان کرد در حد همان راه را در چهره تلخ اقتصادی جهانی چشم انداز باقی مانده از سال 2020 است. این هفته دولت اعلام کرد که این امر خود به گسترش کردند طرح یک ماه به 30 ماه ژوئن است.

اما در میان قطعیت شاخه های سبز از نبوغ هستند – جای تعجب نیست برای این صنعت شروع به پدیدار شود. پیپ Jamieson, بنیانگذار نقطه می گوید که که بلافاصله پس از coronavirus مستند او شاهد جرم وحشت و سردرگمی و نگرانی از مترجمان آزاد که 41 درصد از جامعه خود را.

“ما شاهد یک موج توده قرارداد لغو شدن و در حال حاضر آن را جرم furloughing و بررسی قرار گرفته است. آن را سخت به تماشای,” او گفت:. “ما راه اندازی یک coronavirus پشتیبانی توپی و ما اکنون شاهد بسیاری از مردم اگر آنها را در یک موقعیت خود را در زمان به صورت رایگان. بسیاری از مردم در حال آمدن به می گویند که آنها بوده ام furloughed و به ارائه خدمات خود را به جامعه و حمایت خود را در هر راه است.”

Jamieson توضیح می دهد که این محدوده از ارائه تا وقت خود را به موسسات خیریه و یا در آینده با ایده هایی برای چگونه به منظور بالا بردن بودجه برای خدمات تحت فشار در محیط فعلی به اشتراک گذاری مهارت های خود را به عنوان بخشی از یک “مهارت مبادله” ابتکار عمل در سایت و یا میزبانی مجازی حوادث را امتحان کنید و upskill در مقیاس. در ضمن چند صد نفر از افراد ارشد در صنعت در حال تلاش برای حمایت از کسانی که در بیشتر تاریخ و موقعیت که خود را furloughed یا بدتر.

Jamieson و نقطه تیم به سرعت امضا نزدیک به 500 مربیان از سراسر صنعت برای کمک به پاسخ به سوالات در فروم.

“مردم باید زمان بیشتری و اگر آنها را در یک موقعیت برای انجام این کار آنها بسیار استفاده از آن به عنوان یک راه برای مربی و حمایت از سایر افراد در صنعت” او می افزاید. Copywriter ویکی راس, D&AD پاتریک Burgoyne ملانی Eusebe, سر, سیاه و سفید, کسب و کار, جوایز و مت میلر از بنیانگذاران Ustwo هستند فقط برخی از کسانی که به پیوست به عنوان مربی. “این فوق العاده است برای دیدن رهبران صنعت استفاده از این زمان به عقب و کمک در هر راه است.”

نه خز’long

هاروی Austin, Alex Fearn و دن Salkey شد furloughed از نقش خود در تاریکی اسب خوش شانس ژنرال-حمایت ورزشی آژانس همراه با پنج نفر دیگر فقط دو هفته پیش.

“ما آگاه بودند چه می گذرد در این دنیا و آن نبود عظیم, تعجب,,” یاد می آورد Austin که گفت: طرح اولیه برای تازه کشف شده در زمان خود دست به قلم یک کتاب آشپزی. “اما من به سرعت متوجه شدم من هیچ ریک استین.”

در عوض پس از یک دوره کوتاه از تعجب که چه چیزی با خود سه نفر آمدند و با هم به راه اندازی یک آژانس تبلیغاتی به نام نه خز’long خلاق است که هدف را به نام تجاری, بازاریابی یا استراتژیک مشاوره برای کوچک و متوسط کسب و کار بدترین ضربه coronavirus رکود.

“یکی از پنج شرکت را به عنوان یک نتیجه از Covid-19. در نهایت آنها در مکان هایی که همه هیجان زده است به بازگشت به پس از مستند, اما آنها خود را نگران زنده ماندن” در ادامه Austin. “دولت تا به حال به عجله بنابراین بسیاری از چیزهایی که هر چند در بسیاری از شکاف ها در چگونگی تاثیر آن بر شرکتهای کوچک و متوسط. ما در حال پرداخت شده توسط دولت به کار برای کارفرما ما بنابراین ما می خواستیم به استفاده از این طرح کردند برای کمک به شرکتهای کوچک و متوسط بودن نادیده گرفته شده توسط دولت است. ما آن را به عنوان یک جنبه مثبت از این طرح کردند که قادر به قرار دادن مهارت ها و خدمات در جایی که ممکن است فراموش شده اند وجوه است.”

در حالی که کسب و کار بالا و پایین کشور شد (و تا حدی هنوز هم هستند) در تلاش برای کار کردن چه furloughing کارکنان به معنای و چگونه آن را در عمل به کار Austin Fearn و Salkey شدت تحقیق مشروعیت داوطلبانه تحت رسمی آژانس بنر. آنها سریع به ستایش یک وبینار از پل Sculley در بخش کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی است که به طور فعال تشویق مردم furloughed به استفاده از مهارت های خود را به نگه داشتن جوامع و اقتصاد رفتن. اسب تیره نگه داشته است یک شرکت دور از هر گونه دخالت عملی است و هیچ مشتری متقاطع اما از آن شده است حمایتی و دیگر کارکنان نیز داوطلبانه زمان در صورت نیاز.

تا کنون این کار با دو کسب و کار: یک Hackney مستقر در ورزشگاه به نام قوی و Bendy و Loddon آبجوسازی یک خانواده عمل به خواندن.

“ما در حال کمک به استراتژیک و خلاق حمایت و آنها را برای موفقیت بعدا” می افزاید: Fearn. “هنگامی که ما در حال صحبت کردن به شرکتهای کوچک و متوسط ما آگاه آن را مردم معیشت و ما در حال نگه داشتن خدمات در نظر داشته باشید که باید ملموس تاثیر است.”

یک وب سایت که پس از راه اندازی شده است اجازه می دهد تا کسب و کارهای دیگر برای درخواست پشتیبانی. و نه خز’long سه گانه قرار داده اند از far-reaching تماس بگیرید برای هر گونه تبلیغات, بازاریابی, رسانه ها و روابط عمومی حرفه ای برای پیوستن به تیم خود. به طور خاص به آن نیاز دارد با نام تجاری استراتژیست محتوا سازندگان طراحان وب و مدیران حساب.

“بیشتر مردم ما در هیئت مدیره بیشتر ما در واقع می تواند کمک به کسب و کار می گوید:” Austin. “در سراسر کشور وجود دارد واقعی مثبت برای قرار دادن مهارت های خود را به چیزی و بیرون آمدن از این بهتر از زمانی که ما به آن رفت. امیدوارم بیش از چند ماه آینده ما می تواند کمک به یک بار از کسب و کار و ایجاد برخی از تغییرات واقعی است. ما می خواهیم برای کمک به در هر راه ما می توانیم.”

‘به یاد داشته باشید به خودتان برسید’

با وجود مثبت است که در حال ظهور از آنچه در یک وضعیت فاجعه بار نقطه’ Jamieson همچنین اطمینان مردم شده اند که furloughed از دست داده در قرارداد و یا ساخته شده اند کار برکنار شده و یا رو به رو هستند که در آینده – که آنها نباید احساس اجبار به گزاف گویی کردن از تخت به داوطلب وقت خود را.

“این احساسی کابوس. بسیاری از مسائل ما [در نقطه] این است که ” من چگونه کنار بیاییم ؟ من هنوز یک کار در پایان آن یا این است که فقط یک راه برای رفع اشکالات?,” او گفت:.

“من فکر می کنم این مهم است که اگر شما در حال furloughed را از خودتان نگاه اول احساس نمی مانند شما به داوطلب انجام آن طرف-فشار دادن و یا upskill. شما نیاز به مراقبت از سلامت روان خود را و فقط یک روز در یک زمان برای دریافت از طریق این.”

درام قبلا نوشت: در مورد خدمات در دسترس مردم مبارزه با سلامت روان خود را در طول بیماری همه گیر. شما می توانید با صنعت موسسه خیریه Nabs بیشتر adivce و پشتیبانی در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de