چگونه خرس حق رای دادن آمار گیر در چهار شروع QB حرکت

تاریخ Jan. 1, 2013, اما آن را نیز ممکن است امروز. یا هر روز در هفت سال به علاوه در میان است.

خرس مدیر کل فیل امری بود در توضیح تصمیم خود را به آتش مربی Lovie اسمیت زمانی که از او پرسیده شد که چه چیزی او برنامه ریزی شده برای انجام با کارفرمایی جی کاتلر بود که ورود به سال آخر قرارداد خود را.

امری گفت که همکاری با این مربی جدید که تبدیل به مارک Trestman اما که او فکر کاتلر بود کارفرمایی حق رای دادن.

“من متقاعد شده است که جی دارای استعداد بود که ؟ بله من هستم” امری گفت. “من می گویند همان چیزی که من گفتم این تابستان: من جی به عنوان یک حق رای دادن کارفرمایی.”

خرس به کاتلر یک قرارداد یک سال بعد و متوجه او نبود.

نه استارت خرس امضا پس از او. یا بازیکن آنها پیش نویس کمتر از دو ماه پس از آن. یا یکی از آنها معامله شده برای این هفته است.

پس از سال 2014 خرس ها باید دست از $122.5 میلیون در تضمین پول به چهار quarterbacks آنها فکر می کردند شروع می شود برای حداقل یک فصل است. آنها همچنین باید یک معامله در دور اول پیش نویس انتخاب دو سوم سرآمد و دو چهارم سرآمد سعی کنید برای پیدا کردن خود را حق رای دادن کارفرمایی.

آنها نمی یافت نشده است.

اگر یک درس آموخته از خرس موافقت خود را برای تجارت یک چهارم-دور انتخاب کنید به پلنگ برای Nick Foles این هفته این است: آنها فکر نمی کنم میچ Trubisky از شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس یک حق رای دادن کارفرمایی.

از یک سال پیش آنها. در حال حاضر آنها حتی نمی خواهد مرتکب علنا به چیدن گزینه خود را در قرارداد خود را برای سال 2021 که تضمین شده است تنها برای آسیب. پس از یک فصل را به ارزش توضیح دور خود اشتباهات خرس بستری آنها را دیدم چه بقیه جهان بود و داد و ستد برای کسی که برای کمک به کاهش آسیب است.

Foles اما نیست یک حق رای دادن کارفرمایی یا او 31 ساله پیوستن به خود را پنجم تیم در شش سال. در حالی که او در سوپر جام MVP پس از 2017 فصل و در شاید بزرگترین خرج کردن-هدف قرار دادن عملکرد در مدرن NFL در طول تاریخ است که اجرا حذفی, او نیز بالغ بر 13 به طور منظم فصل شروع می شود در آخرین چهار فصل.

Foles’ فرصت بزرگ به بلامنازع استارت فصل گذشته رفت و خیلی ضعیف او را شکست خود ترقوه در Jaguars’ درب بازکن, تماشا “Minshew شیدایی” جرقه و سوختگی خود را به پایان رسید و فصل 0-4 — که او تا به حال برای روشن شدن بعد از این فصل است که او تا به حال هیچ برنامه ای برای بازنشستگی.

Foles صالح که بیش از خرس ها می گویند در مورد Trubisky فصل گذشته. در بهترین حالت او می تواند چیزی بین یک ثبات زور و پایان بیمه نامه. اما او نه در دراز مدت جواب حتی اگر خرس مدیون او 21 میلیون دلار تضمین شده است.

خرس ساخته شده اند چهار عمده شروع-کارفرمایی معاملات در شش سال گذشته و سه ماه. هر چهار نفر بودند پرهزینه یا مالی و یا به دلیل پیش نویس سرمایه آنها به. هیچ تولید در دراز مدت پاسخ دهد.

• امری بود مجبور به انتخاب بین کاتلر و پشتیبان جاش McCown که مجموعه ای از خرس’ single-فصل رهگذر-رتبه ضبط در امداد از کاتلر در ژانویه 2014. هر دو مجموعه برای تبدیل شدن به رایگان عوامل است. امری تصمیم به کاتلر هفت سال $126 میلیون فرمت با $54 میلیون تضمین شده — یک قرارداد تا زمانی که آن را کشیده و از طریق 2020 فصل است. کاتلر زوج با هماهنگ آدم Gase به صورت حرفه ای-بهترین 92.3 رهگذر امتیاز در سن 32 در سال 2015 ساخته شده اما تنها پنج شروع می شود در سال 2016. خرس منتشر شده او در ماه مارس سال 2017.

• که در همان ماه های خرس امضا مایک Glennon یک Buccaneers پشتیبان گیری که تا به حال شروع یک بازی در سه سال به سه سال $45 میلیون معامله. Glennon در خرس’ پیش نویس حزب زمانی که او آموخته است که آنها تا به حال معامله شد تا به یکی دیگر از کارفرمایی. Glennon شروع فصل به عنوان استارتر به طول انجامید چهار بازی و قطع شد بعد offseason. او راه می رفت دور با 18.5 میلیون دلار را آغاز کرده و یک بازی در لیگ پس از.

• GM Ryan سرعت داد و ستد چهار میدارد — Nos. 3, 67 و 111 در سال 2017 و یک سوم طفیلی در سال 2018 — به حرکت می کند تا یک نقطه و پیش نویس Trubisky جلوتر از ستاره های آینده Deshaun واتسون و پاتریک Mahomes در سال 2017. کارولینای شمالی زاج سفید امضا چهار سال 29 میلیون تازه کار مقابله. او ساخته شده با نرم افزار کاسه به عنوان یک جایگزین در سال 2018 اما حفره حفره در 2019. او باید به outplay Foles در طول پیش فصل به شروع در 1 هفته.

• در چهارشنبه خرس توافق برای معامله یک چهارم-دور انتخاب کنید برای Foles و بازسازی خود قرارداد. این قرارداد به مدت سه سال به سمت چپ و 21 میلیون دلار تضمین شده با توجه به ESPN, اما آن را می توانید در مجموع تا آنجا که $50 میلیون اگر او چوب در اطراف. Foles می توانید از درجه اعتبار ساقط معامله پس از هر کدام از این دو فصل است. خرس به دست آورد Foles به بیشتر از یک شروع تهدید از تعقیب دانیل به دست آورده است که 10 میلیون دلار بیش از دو فصل قبل از پیوستن به شیرها این هفته است.

هزینه های پایان ندارد وجود دارد.

خرس ها به وضوح در پیروزی-حالا حالت همانگونه که امضای خود را از چهار بازیکن خواهد شد که در 30s خود را با هفته ای 1. اما آنها هنوز هم به شکل چشم quarterbacks در پیش نویس در ماه آینده. گرجستان جیک اساسی و اوکلاهما را Jalen لطمه می زند و ممکن است در میان quarterbacks در دسترس زمانی که خرس پیش نویس دو بار در دور دوم.

نه کمک خواهد کرد این خرس در سال 2020 است. بلکه آنها را علامت گذاری سرمایه گذاری در آینده و امید است که خرس’ شرط بعدی به نحوی به پایان می رسد بهتر از هر کارفرمایی حرکت آنها ساخته شده ایم برای بیش از نیم دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im