اصلی عدم اطمینان در شیوع کروناویروس در ایالات متحده در حال حاضر این است که چگونه آن را دریافت و با چه سرعتی. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نانسی r. schultze ، به خبرنگاران گفت: در 9 مارس “بسیاری از مردم در ایالات متحده را در برخی از نقطه یا این ماه یا بعد گرفتن در معرض این ویروس است.”

با توجه به اپیدمیولوژی بیماری های عفونی مارک Lipsitch در دانشگاه هاروارد آن را “قابل قبول” است که 20 تا 60 درصد از بزرگسالان خواهد بود شما با Covid-19 بیماری است. تا کنون 80 درصد از موارد در سطح جهانی شده اند خفیف اما اگر در مورد مرگ و میر در حدود 1 درصد (که چند تن از کارشناسان می گویند ممکن است یک سناریو است که ممکن است ده ها یا صدها هزار نفر از مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

در عین حال سرعت که در آن شیوع نقش مسائل بسیار برای عواقب آن است. چه اپیدیولوژی ترس این است که سیستم مراقبت های بهداشتی غرق شدن توسط یک انفجار ناگهانی از بیماری است که نیاز به افراد بیشتری در بیمارستان بستری شود از آن می تواند اداره کند. در این سناریو بیشتر مردم خواهد مرد چون نمی خواهد به اندازه کافی تخت بیمارستان یا هواکش برای زنده نگه داشتن آنها.

فاجعه آبگیری از بیمارستان به احتمال زیاد می تواند توان با اقدامات حفاظتی ما در حال حاضر از دیدن بیشتر از بسته شدن مدارس, لغو تجمع جمعی کار از خانه خود به قرنطینه خود انزوا اجتناب از جمعیت به این ویروس از گسترش سریع است.

اپیدیولوژی این استراتژی برای جلوگیری از سنبله بزرگ در مورد “مسطح منحنی” و به نظر می رسد مثل این:

An infographic that shows the goals of mitigation during an outbreak with two curves. The X-axis represents the number of daily cases and they Y-axis represents the amount of time since the first case. The first curve represents the number of cases when no protective measures during an outbreak are implemented and displays a large peak. The second curve is much lower, representing a much smaller rise in the number of cases if protective measures are implemented. کریستینا Animashaun/Vox

“حتی اگر شما نمی کاهش تعداد موارد کاهش نرخ یک بیماری همه گیر می تواند انتقادی” نوشته کارل Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن در توییتر موضوع ستایش گرافیک که برای اولین بار ایجاد شده توسط CDC اقتباس شده توسط مشاور جلب هریس و محبوبیت توسط اقتصاددان. نمودار آنجا رفته ویروسی با کمک هشتگ #FlattenTheCurve.

مسطح منحنی بدان معنی است که تمام اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر مستقر در مکان هایی مانند ایتالیا و کره جنوبی و در مقیاس کوچکتر در مکان هایی مانند سیاتل و شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا نیست خیلی در مورد پیشگیری از بیماری بلکه کاهش نرخ که در آن افراد بیمار.

CDC توصیه می کند که مردم بیش از سن 60 و افراد با شرایط پزشکی مزمن — دو گروه در نظر گرفته شده بیشتر در معرض شدید ذات الریه از Covid-19 — به “جلوگیری از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است.”

“اگر بیشتر از ما است که ما را آهسته گسترش بیماری” امیلی Landon, یک متخصص بیماری های عفونی و بیمارستانی اپیدمیولوژی در دانشگاه شیکاگو پزشکی گفت: Vox. “این بدان معناست که مادر من و مادر شما را از یک تخت بیمارستان اگر آنها به آن نیاز دارید.”

بنابراین حتی اگر شما جوان و سالم آن را شغل خود را به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن به دیگران و حفظ این بیماری همه گیر در حرکت آهسته. “بیشتر جوان و سالم مردم بیمار در همان زمان بیشتر از افراد را بیمار می شود و فشار بیشتری وجود خواهد داشت در سیستم مراقبت های بهداشتی,” Landon توضیح داد.

بیمارستان ها پر از Covid-19 بيمار فقط نمی خواهد فشار برای مراقبت از این بیماران — پزشکان نیز ممکن است مجبور به اولویت بندی آنها بیش از دیگران است. “در حال حاضر وجود دارد همیشه یک پزشک در دسترس زمانی که شما نیاز به یک, اما که ممکن است در این مورد اگر ما مراقب” Landon گفت.

در این مرحله با گسترش ویروس در امریکا, اولویت این است که مطمئن شوید که سیستم مراقبت های بهداشتی جلوگیری از آب گرفتگی با افراد بیمار که نیاز به هواکش و مراقبت های ویژه.

“از نظر شما می خواهید برای جلوگیری از هر مکان از تبدیل شدن به بعدی ووهان” تام فریدن که منجر CDC تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “آنچه که بدان معنی است که حتی اگر ما قادر به جلوگیری از گسترده انتقال و ما می خواهیم برای جلوگیری از انتقال مواد منفجره و هر چیزی که تحت الشعاع سیستم مراقبت های بهداشتی.”

به یاد داشته باشید, در امریکا, بیمارستان ها و پزشکان در حال حاضر برخورد با معمول خود را caseloads در طول یک خیلی بد فصل آنفولانزا. در حال حاضر آنها را به آماده رسیدگی به هر گونه Covid-19 بيمار که آمده راه خود را.

وجود دارد نگرانی های جدی در مورد ما ظرفیت سیستم برای رسیدگی به شیوع شدید. Covid-19 بیماری تنفسی است و در آن جدی ترین مراحل می تواند نیاز بیماران مبتلا به ذات الریه برای قرار دادن در یک. اما ممکن است به اندازه کافی هواکش برای پاسخگویی به آن نیاز دارید اگر شیوع بیماری می شود بیش از حد گسترده است.

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی گزارش شده در سال 2018 که به گفته دولت آمریکا تخمین می زند حدود 65 ، 000 نفر در ایالات متحده نیاز به تهویه در شیوع شبیه به آنفولانزا بیماری های همه گیر از 1957-1958 (که به کشته شدن 116,000 مردم در ایالات متحده) و در سال 1968 (که به کشته شدن 100 ، 000 آمریکایی).

حداکثر تعداد هواکش است که می تواند قرار داده در این زمینه در ایالات متحده حدود 160,000. بنابراین تحت این سناریو وجود دارد که به لحاظ نظری می تواند به اندازه کافی ظرفیت برای پاسخگویی به این نیاز.

اما اگر coronavirus شیوع بدتر می شود ما می تواند به سرعت اجرا شود. در یک وضعیت بیشتر شبیه به اسپانیایی flu pandemic (675,000 مرده در آمریکا) در مورد 742,500 مردم در ایالات متحده نیاز تهویه با توجه به دولت تخمین می زند. ما لازم نیست که بسیاری از.

نظام سلامت بسیار بیشتر از هواکش البته و نگرانی در مورد ظرفیت اعمال به بقیه از آن بیش از حد. به عنوان HuffPost جاناتان کوهن گزارش ما بیمارستان ها را مورد 45,000 تخت در بخش مراقبت های ويژه. در حد متوسط شیوع حدود 200000 بیماران ممکن است نیاز به قرار دادن در ICU اما تحت شدید شیوع آن می تواند نزدیک به 3 میلیون نفر است.

و در حالی که همه 3 میلیون نفر از آنها به احتمال زیاد نیاز به درمان در همان زمان ما دوباره نیاز به حساب بيماران ICU بیمارستان در حال حاضر قبل از coronavirus وارد کوهن اشاره کرد:

در یک طرف کسانی هستند که مجموع اعداد در طول مدت این بیماری همه گیر. حتی در وخیم ترین سناریو بعید است که 2.9 میلیون نفر خواهد نیاز به ICU تخت همه در یک بار. از سوی دیگر تعداد تخت در ایالات متحده در حال حاضر بسیار کامل به لطف عادی له از بیماران مبتلا به آنفولانزا و دیگر عمده مشکلات پزشکی است.

به عنوان یک نتیجه از بیمارستان ها به طور معمول در ظرفیت وادار پشتیبان گیری از بیماران مبتلا به “شبانه روزی” در بخش اورژانس برای ساعت یا حتی چند روز انتظار بر روی تخت وجود دارد تا بستری اسلات در دسترس است. و این که قبل از هر هجوم از COVID-19.

بیمارستان ها در حال حاضر انجام آنچه آنها می — سهمیه بندی فولاد ماسک آماده را به ایستادگی کردن امکانات به طور موقت ، — و آنها را بیشتر اقدامات شدید اگر آنها نمی تواند رسیدگی به تمام مردم با Covid-19 پلاس خود را بیشتر معمول بیماران.

اما یکی از چیزهایی که مردم می توانید انجام دهید برای کمک به ماندن در خانه اگر آنها احساس ناخوشی و به خصوص اگر آنها را دریافت رسمی Covid-19 تشخيص و مشاوره به خود منزوی. که راه ما سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند تمرکز بر روی بیمارانی که واقعا نیاز به آن را در طول این شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de