چگونه COVID-19 است تبدیل زندگی ما: چه چیزی تغییر خواهد کرد که این مستند به پایان می رسد

تا زمانی که ما یک COVID-19 واکسن و عفونت و آنتی بادی آزمایش من نشسته است زانو به زانو در سینما ballpark کنسرت و یا خانه از عبادت است.

یا غذا خوردن در یک رستوران شلوغ. و یا تکان دادن دست. و یا با استفاده از قلم شما. و یا خرید و فروش با پول کاغذی و سکه.

شاید یک روز من گفتن داستان در مورد زندگی از طریق این COVID-19 بهداشتی و اقتصادی فاجعه است. من مانند مادرم از برکت حافظه یادآوری چگونه او که در دوران رکود بزرگ.

به عنوان یک بچه او فروش روزنامه ها در گوشه ای از خیابان 16 و واباش خیابان برای کمک به این خانواده برای زنده ماندن. پدر بزرگ من یک روسی/لهستانی مهاجر در حال اجرا یک دکه روزنامه فروشی را نه به زبان انگلیسی بخوانید. مادر من به او گفتم سرفصل.

فقط به عنوان افسردگی به شکل نسل زندگی می کنند از طریق آن واقعیت ما این است که همه چیز را هرگز به بازگشت به آنها چگونه بود. COVID-19 در حال تغییر است که ما چگونه زندگی می کنند, کار و برقراری ارتباط است.

روز یکشنبه بیش از یک دوجین شیرین خانواده عموزاده پراکنده در 10 ایالت با هم در زوم با دو همدیگر را برای اولین بار. از آن فوق العاده بود بود با همه. این هرگز اتفاق افتاده است قبل از COVID-19. یک پسر عموی پیشنهاد کرد که در آینده ما خواهد بود با پوشیدن هدبند درخشان ما در درجه حرارت.

Coronavirus وقوع تحولات در حال حاضر اتفاق می افتد با تغییرات آینده به عنوان برنامه های دستگاه به سهولت دولت تحمیل مستندات:

Kaput: قیاس.

آسمان محدود: شستن دست ها.

در حال تحول: موظف به پوشیدن ماسک و دستکش در رویدادهای فروشگاه ها و محل های کار با اجرای قوانین جدید هنوز به تعیین خواهد شد. یک ماسک جدید صنعت ریشه. مردم می ترسند و می خواهید به احساس امنیت است. خرده فروشی و رستوران مشتریان می خواهد به خدمت نقاب و دستکش کارکنان.

محبوب قهرمانان جدید: 9/11 حملات انداخت ویژه در اولین پاسخ — پلیس آتش نشانان و امدادگران. خط مقدم COVID-19 کارگران در حال گرفتن سزاوار احترام تازه کشف شده زیرا آنها خطر زندگی خود را برای کمک به ما. این COVID-19 اولین پاسخ ما سوپراستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه مواد غذایی, جرم حمل و نقل و هتل کارگران است. اضافه کردن به این لیست هر کس من اشاره نمی کند که در تماس با مردم و بخشی از ضروری نیروی کار است.

پیش بینی: کارگران خط مقدم را بالقوه بیشتر قدرت چانه زنی وقتی که می آید به بالا بردن حداقل دستمزد.

زوم, FaceTime, et al عوامل: این قرنطينه باید طاقی زوم و دیگر نهفته سیستم عامل از یک طاقچه کسب و کار روزمره زندگی شخصی و حرفه ای. زوم و خدمات مشابه باید به هر طریقی خواسته می شود در ارتباط با مردم بدون توجه به جایی که آنها هستند که به عمر این بیماری همه گیر. سفر کسب و کار کاهش خواهد یافت چرا که زوم ارائه می کنند به اندازه کافی خوب چهره به چهره گفتگو و مردم نمی خواهید برای رفتن به در جلسات حضوری.

سالمندان معرفی به زوم شام خانوادگی و تاریخ بازی با نوه ها را قلاب می شود. بازاریابی تجدید نظر و ساده تر و ارزان تر از دستگاه توسعه یافته خواهد بود برای آنها.

از راه دور کار: این مستندات نشان داده اند که برای بسیاری از کنترل از راه دور کار است که یک راه مناسب از در حال اجرا یک کسب و کار است. این به این معنی یک کارفرما ممکن است نیاز کمتر فضای فیزیکی برای این کار — آن را پیکربندی تجاری بازار املاک و مستغلات.

اجتماعی فاصله: آن را نمی ممکن است اقامت در شش پا, اما از آن خواهد شد چیزی. وجود دارد جدید در حال توسعه فرهنگی و هنجارهای اجتماعی در مورد نزدیکی فیزیکی.

طراحی دوباره: شده است وجود دارد روند را به خودرا برای امتحان اماده بسیاری از مردم را در یک فضای کوچک — آیا در محل کار و رستوران و یا استادیوم ورزشی. وجود دارد رفتن به یک نیاز برای ساخت در حفاظت بیشتر. به طور جدی مردم در حال رفتن به می خواهید به نشستن در اطراف شلوغ جداول زمانی که آنها به عقب بر گردیم به دفتر ؟ عرصه ورزش را حذف کرسی بنابراین طرفداران فاصله.

رستوران ها اضافه خواهد شد بیشتر فاصله بین جداول به فریب مشتریان نگران — برش به درآمد. شستن دست های ناهار خوری بخش را می توان نصب شده به آن را آسان تر و بهداشتی برای کارکنان و مشتریان به اغلب washup و باید برای اجرا به حمام.

نصب پلاستیک سپر در مواد غذایی شمارنده است که در حال حاضر اتفاق می افتد. نوعی از موانع بین ایستگاه های کاری و رستوران جداول مورد نیاز خواهد بود. مردم ممکن است بخواهید به استفاده مجدد از منوها.

مدارس نیز طراحی چهره با چالش های, از کلاس درس بازسازی پوسته را بدانند کلاس بدنسازی.

منظقه pick-up: در حال حاضر که آنها در حال گرفتن از آن آویزان افراد ممکن است تقاضا ادامه سفارش آنلاین و چیدن لوازم حتی زمانی که محدودیت سهولت.

Telehealth: مردم در حال مشاوره با پزشکان بیش از FaceTime و یا دیگر تماس تصویری جایگزین. این چوب برای مسائل جزئی.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی: عظیم افزایش بیکاری به معنی مردم از دست داد بیمه بهداشت و درمان. دموکرات ها را با استفاده از دسترسی به مراقبت های بهداشتی به عنوان یک مگا موضوع رفتن به ماه نوامبر است.

پایان دادن به وابستگی به خارجی پزشکی تامین کنندگان:: تقلا برای ماسک های هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی — شناخته شده به عنوان PPE — نشان فلج کننده وابستگی ایالات متحده در چین و دیگر تامین کنندگان خارجی. وجود خواهد داشت یک فشار برای ساخته شده در ایالات متحده آمریکا محصولات جرقه تولید جدید در آمریکا حتی اگر دولت یارانه لازم و تجهیزات کم هزینه تر است.

نمی توانید صبر کنید برای ما برای رسیدن به طرف دیگر. حتی اگر من نمی گرفتن در یک آسانسور با شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im