چگونه CPS دانش آموزان در حال یادگیری در مورد تاریخ سیاه و سفید برتری — و چگونه است که کمک به آنها را درک جورج فلوید

قبل از جورج فلوید قبل از coronavirus همه گیر شیکاگو دانش آموزان شروع به یادگیری امریکا واقعی تاریخ است.

نه سفید تاریخ بی ربط یکی که جهش از مهاجران اروپایی “پیدا کردن” امریکا به مقادیر نسخه از برده داری به جنبش حقوق مدنی و در نهایت به ظاهر نژادپرستی رایگان در حال حاضر.

هیچ واقعی تاریخ است.

یکی با مردم داشتن پیک نیک برای جشن lynchings. تاریخ قدرتمند, سیاه, مقاومت, موسیقی و هنر است. یکی با بدن تجزیه بخش های نمایش داده شده در عرض و پشتکار و موفقیت از طریق ظلم و ستم.

سیاه آمریکا تاریخ آمریکا تاریخ واقعی.

ناآرامی های مدنی در روز پس از فلوید را به قتل نه تنها اعتراض دیگری را از مرگ در دست پلیس است. این توبیخ از 400 سال منتهی به فلوید را undignified خفگی در مینیاپولیس خیابان.

کسانی که صدها سال از تاریخ آمریکا در حال جمع به مجله نیویورک تایمز تحسین “1619 پروژه” است که تدریس در مدارس عمومی شیکاگو پس از سقوط.

آنها همان 400 سال از ظلم و ستم است که به رهبری یک زن جوان آفریقایی-آمریکایی در شیکاگو به خود بگویید همکلاسی این هفته: “من نمی خواهم به رشد به یک مرد سیاه و سفید.”

برنتون سایکس Arterah Griggs عایشه Carothers و آسیا رید هستند همه دانش آموزان در بروکس است که مورد مطالعه “1619 پروژه” این سال است.
نادر عیسی/آفتاب نیوز

“سیاه مردم را مسئول مرگ خود را’

در اوایل ماه مارس چهار نوجوانان سیاه نشسته در یک دایره در یک آزمایشگاه کامپیوتر در سمت جنوب را بروکس کالج آکادمی مقدماتی به بحث در مورد مسابقه.

آنها راه می رفت از طریق همه آنها را آموخته بود و از چند ماه گذشته در مورد که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها بوده است و جایی که آنها هنوز هم می تواند برود. تا این سال, این یک مکالمه آنها نیست به طور کامل مجهز به نگه دارید.

برنتون Sykes, برای, یک, تا به حال فکر آمریکایی ها باید حرکت از صحبت کردن در مورد برده داری.

آسیا رید تا به حال نشده است به اندازه کافی بالغ به مسائل جدی است.

عایشه Carothers می خواستم به امان خشن جزئیات به عنوان یک فرزند جوان.

Arterah Griggs احساس او را گمراه در مورد تاریخ سیاه در مدرسه.

در عین حال که آنها را 16 و 17 ساله, نوجوانان و سالمندان در دبیرستان داشتن فقط آموخته امریکا وحشیانه حقیقت در یک AP تاریخ ایالات متحده در کلاس تدریس از طریق “1619 پروژه” بی امان نظر خود را در هم تنیده در گذشته و حال.

“در مدرسه آنها صحبت در مورد برده داری بود اما ‘کریستف کلمب او ما در بر داشت'” Arterah می گوید. “در حال حاضر من به عنوان خوانده شده و من می دانم که او این کار را نکرد. ما پدران موسس. ما این مقدار به آمریکا و ما ساخته شده است پایه و اساس است.”

بدترین آسیا به خاطر یادگیری در مورد آمریکا نژاد پرستی بود و سفیده لگد زدن مردم سیاه و سفید کردن اتوبوس چرا که آنها مجاز به نشستن در جلو.

“من هرگز آموزش داده شده است در مورد من از کجا آمد, و آن را واقعا طراوت برای دیدن این” او می گوید. “حتی اگر آن را یک داستان خوب آن چیزی است که من نیاز به دانستن است.”

“در حال حاضر که من اطلاع دارم تاریخ پر از امریکا بدون این که سفید یا هر چیزی” برنتون می گوید: “این نوع باعث می شود من همه چیز را در یک نور متفاوت است. من احساس می کنم مجبور به حمل خودم بهتر چون من باید چه اجداد من را از طریق رفت.”

عایشه تساوی یک اتصال از برده داری به طور مستقیم به disparagement از دستاوردهای امروز.

“از آن آسان است در حال حاضر به گویند مردم سیاه و سفید خود را کسب و کار بد است.’ یا “سیاه مردم آنها نمی رستگار’,” او می گوید. “اما زمانی که ما به دنبال در مجلات مانند این, ما می توانید ببینید, ‘OK خوب حالا من می دانم که چرا. اما پس از آن که واقعا نه حقیقت زیرا افرادی موفق هستند در بسیاری از راه و روش آنها غلبه بر بسیاری از ظلم و ستم و تبعیض حتی پس از برده داری.”

Nikole Hannah-Jones
قدیمی, هانا جونز برنده جایزه پولیتزر نویسنده برای مجله نیویورک تایمز.
نیویورک تایمز

قدیمی, هانا جونز نیویورک تایمز نویسنده ای که منجر به ایجاد 1619 پروژه و در ماه گذشته برنده جایزه پولیتزر را برای او تفسیر گفت: در مصاحبه با Sun-Times “چرا” چگونه آمریکا را نژادپرستانه جامعه عمل است “فوق العاده توانمند سازی برای کودکان است.”

“آن است که به سادگی که مردم بیشتر جنایی و یا سیاه و سفید مردم مستحق درمان آنها” هانا جونز می گوید: “اما این که ما یک نظام و سیستم است که راه اندازی شد که رهبری به ما اساسا ناعادلانه جامعه است.

“و من فکر می کنم که کینه توزی بسیار توانمند سازی. این توضیح می دهد که چرا مردم به خیابان ها. این توضیح می دهد که خشم. و این نشان می دهد که مردم سیاه و سفید هستند و برای خود مرگ است.”

Abbey Davis, a fifth grade student at Linne Elementary School, works on homework at her home dining room table, Tuesday, May 26, 2020.
ابی دیویس یک پنجم دانش آموز در Linne مدرسه ابتدایی با این نسخهها کار بر روی مشق شب در خانه اش در جدول اتاق ناهار خوری, سه شنبه, 26 مه سال 2020 است.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

“امریکا می تواند بسیار بی رحمانه’

ابی دیویس یک صنف پنجم در Linné ابتدایی در اوندیل محله. او یک دانش آموز یادگیری در مورد نژاد پرستی از مطالعات اجتماعی معلم است که با استفاده از “1619 پروژه” در کلاس و اختصاص داده شده است برای نشان دادن دانش آموزان ارتباط بین برده داری مدرن و روز نژادپرستی.

“من یاد گرفته ام که در مورد اینکه چگونه آمریکا شد و آمریکا” ابی می گوید. “من آموخته ام که مردم باید تحت درمان آفریقایی آمریکایی ها خیلی ضعیف است.

“این واقعا ناعادلانه است. چون من فکر می کنم هر کس باید همان درمان بدون توجه به آنچه مانند نگاه کنند و یا به آن اعتقاد داریم.”

ابی می گوید: او می دانست که از وجود برده داری اما کمی دیگر در مورد تاریخ آمریکا نژاد پرستی قبل از این سال است. حتی از طریق coronavirus مدرسه تعطیلی مدرسه مریم Kovats است بحث در مورد جنبش حقوق مدنی. این هفته Kovats می گوید: دانش آموزان خود را ساخته شده ارتباط بین امروز تظاهرات و ناآرامی های مدنی در 1950s و 60s.

Mary Kovats
مریم Kovats می آموزد دانش آموزان خود را از تاریخ آمریکا نژادپرستی است.
سیب طلایی

“زمانی که من در حال رشد بود اگر همه چیز سخت بود, ما می خواهم سعی کنید برای محافظت از کودکان از آن” Kovats می گوید. “شما نمی توانید. صبح روز دوشنبه ما نمی تواند فقط شروع کلاس و بگو: خوب هر کس به نوبه خود برای پروژه خود را.’ ما تا به حال در مورد آن صحبت کنید. و واقعا ناراحت کننده نظرات آمده است.

“این مکالمات است که دشوار است اما من باید به بچه ها اجازه آنها را داشته باشد. و من خوشحالم که آن ها مجبور بودن اما من از آنها بدم میاید که آنها را به زندگی از طریق این.”

آن را در Kovats’ کلاس که دانش آموز گفت: او نمی خواست به رشد به یک مرد سیاه و سفید.

“یکی سفید پسر گفت:” شما فقط باید مطمئن شوید که زمانی که شما در خارج هستید آرام است. و هنگامی که شما ببینید پلیس شما با قرار دادن دست خود را و شما نمی گویند هر چیزی به آنها است.’ و آفریقایی پسر بچه به حق پس گفت: “آره شما باید انجام دهید که بیش از حد؟” خشم خود را قابل مشاهده بود و من تا به حال به او اجازه دهید آن را انجام دهد.”

لیونل Kimble استادیار تاریخ در دانشگاه ایالتی شیکاگو می گوید: دانش آموزان سیاه پوست هستند بهتر قادر به درک این تاریخچه برده داری و نژاد پرستی چرا که آنها در آن زندگی می کنند هر روز.

“بسیاری از سیاه و سفید بچه های مقابله با تروما در حال حاضر فقط برای اینکه یک بچه در آمریکا” Kimble می گوید. “مهم نیست که چقدر آنها می خواهند به کودکان و انجام کارهایی که کودکان انجام بسیاری از آنها را به صورت نژادی واقعیت های این کشور احتمالا زودتر از آنها آماده است.”

Kimble سفید می گوید پدر و مادر و معلمان است که بهره مندی از امتیاز سفید باید مسئولیت به رسمیت شناختن آن آن را درک کنند و کودکان خود آموزش و دانش آموزان در مورد آن.

“آیا نمی شود گناه برای سفید فقط همین اشتباهات مشابه در گذشته” او می گوید. “وجود دارد یک نقش برای سفید متحدان? آره همیشه وجود دارد یک نقش برای سفید و درخشان است. سفید و متحدان دسترسی به اماکن گاهی اوقات ما نمی تواند.

“اگر یک معلم زن به پدر و مادر صحبت کردن در مورد این مسائل آن است و براى او است او فقط یک زن سیاه پوست عصبانی.’ اما در صورتی که آگاهانه و بیدار ” سفید معلم مذاکرات به پدر و مادر ممکن است پیام دریافت شود در راه بسیار متفاوت.”

پرسید: اگر این مهم برای یادگیری در مورد نژادپرستی ابی می گوید: “برای من در آن است. چرا که پس از آن من می توانید به صحبت با مردم در مورد تاریخ است. سپس ما می توانیم یک مکالمه است.

“من فکر می کنم نژادپرستی هنوز هم در خارج وجود دارد” ابی می گوید: اگر او فکر می کند آن را به عنوان بد به عنوان دهه پیش. “این من فکر می کنم کمی متفاوت در مورد امریکا. امریکا می تواند بسیار بی رحمانه است.”

Esmeralda Blanco, 11, a sixth grade student at Sawyer Elementary School, at 5247 S. Spaulding Ave. in Gage Park, studies the New York Times Magazine’s acclaimed “1619 Project” during Black History Month, Thursday morning, Feb. 27, 2020.
Esmeralda Blanco, 11 یک دانش آموز کلاس ششم در سایر مدرسه ابتدایی در 5247 S. Spaulding Ave. در Gage پارک, مطالعات نیویورک تایمز مجله تحسین شده “1619 پروژه” در طول ماه تاریخ سیاه, صبح روز پنجشنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

‘آنها فرض من مکزیکی به دلیل چگونه توانم نگاه’

آن صبح پنجشنبه در اواخر ماه فوریه زمانی که Niamh برک غرفه بعدی به یک تصویر از یک خنیاگر.

برک سفید کلاس ششم معلم در Gage پارک در جنوب غربی طرف. او مدرسه Sawyer ابتدایی است 98% لاتین — و وجود ندارد دانش آموزان سیاه پوست در این کلاس.

وجود دارد دو مورد در دستور کار برک, مطالعات اجتماعی دوره: بحث در مورد کلیشه ها و تخصیص بودجه و بررسی موسیقی سیاه و سفید از طریق یک قسمت از 1619 پروژه های صوتی سری.

برک پیاده روی دانش آموزان خود را از طریق تاریخ و offensiveness از minstrels و استفاده از چهره سیاه و سفید. او بحث تخصیص بودجه فرهنگی با توضیح تفاوت بین خوردن tacos و با پوشیدن یک کلاه لبه پهن اسپانیولی برای Cinco de Mayo. او با اشاره به نحوه تخصیص بودجه است سیستمیک پذیرفته شده توسط موسسات بزرگ مانند تیم های ورزشی با بومیان آمریکا, کاریکاتور کثافت.

“من فکر می کنم این بسیار مهم است برای من به عنوان یک مربی آموزش دانش آموزان از رنگ به سعی کنید به آنها ابزار برای بحث در مورد تجربه خود را” برک می گوید. او کمک می کند تا بچه ها قرعه کشی از تجارب خود را به بحث در مورد ظلم و ستم از مردم دیگر رنگ.

“است که می تواند ناراحت کننده و بحث آنها بسیار جوان” برک می گوید. “اما من نگرانی در مورد سیستم آموزش و پرورش ما نیست که همیشه ارزش فرهنگی آموزش پاسخگو. آن هم از نوع طول می کشد دور قدرت مردم است به بحث در مورد تجربه خود را و آن را نیز زیانی به دانش آموزان در کمک به آنها را درک و همدردی با دیگران است.”

Esmeralda Blanco, 11, a sixth grade student at Sawyer Elementary School, at 5247 S. Spaulding Ave. in Gage Park, studies the New York Times Magazine’s acclaimed “1619 Project” during Black History Month, Thursday morning, Feb. 27, 2020.
Esmeralda Blanco, 11 یک دانش آموز کلاس ششم در سایر مدرسه ابتدایی در 5247 S. Spaulding Ave. در Gage پارک, مطالعات نیویورک تایمز مجله تحسین شده “1619 پروژه” در طول ماه تاریخ سیاه, صبح روز پنجشنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

Esmeralda Blanco, an 11-year-old نشستن در مقابل برک کلاس شروع به نوشتن نمونه هایی از کلیشه ها استفاده می شود در برابر او. شناسایی غیر خودی ” برآمد و به رسمیت شناختن آنها در همه وجود دارد — کمک می کند تا اسمرلدا شروع به فکر می کنم در مورد چگونه برای مبارزه با کلیشه های برابر دیگران است.

“آنها فرض من مکزیکی به دلیل چگونه من نگاه و چون من برقراری ارتباط به من مامان اسپانیایی” Esmeralda می نویسد: در یادداشت ها. “و چون من یک دختر آنها فکر می کنم من گریه … و من من و من “عشق”،”

“این به شما می آموزد همه چیز در آن زمان و مردم چگونه از رنگ درمان بودند” Esmeralda می گوید. “مردم هنوز هم تحت درمان بود که به دلیل نژاد یا رنگ یا ظاهر. اما خوشبختانه آن را به عنوان بسیار به عنوان آن بود در آن زمان.”

Chicago police officers clash with hundreds of protesters
شیکاگو افسران پلیس برخورد با صدها نفر از معترضان در نزدیکی شرق 71 خیابان و جنوب Chappel خیابان در ساحل جنوبی, دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

“ما انعطاف پذیر مردم’

آسیا و یکی از دانش آموزان سیاه پوست در بروکس داند که چگونه به مادر بزرگ خود را برای ممانعت از کمک مردم سفید.

“مادر بزرگ من اگر یک فرد سفید می آید که او نمی داند که او را قفل درب” آسیا می گوید. “یا او را قرار داده و من پشت سر او چون او خیلی می ترسم.”

عایشه می بیند که چگونه تاسکیگی آزمایش هنگامی که محققان در 1940s کشف یک دارو برای درمان سفلیس و نمی دهد آن را به بیماران مبتلا به این بیماری تاثیر می گذارد زمان-روز سیاه زندگی است.

“این هنوز هم به طور مستقیم متصل به چگونه سیاه افراد ترس از رفتن به دکتر,” او می گوید. “و ما می بینیم که در خانه خود ما است.”

برنتون تا درک بهتری از blackface و چگونه به طور گسترده مصرف آن در سرگرمی.

“من می دانستم که وجود دارد blackface, اما من نمی دانم آن بود تا حدی که مانند Madison Square Garden فروخته نوع از چیزی” برنتون می گوید. “این عجیب و غریب به ببینید که چگونه مردم قادر به dehumanize مسابقه بسیار و انجام آن نوع از چیزی که بدون احساس هر نوع ندامت.”

Arterah معتقد است سیاه و سفید مبارزه است و انسان در مبارزه است.

“مردم سیاه و سفید نوع از مجموعه ای از تن برای بسیاری از گروه های اقلیت مانند همجنسگرایان زن و مهاجران” او می گوید. “مردم سیاه و سفید منبع هستند زیرا اولیه مردم از بی عدالتی.”

چهار بروکس دانش آموزان تا به حال در ارتباط با آن تاریخ تا این سال است. در حال حاضر آنها در قرعه کشی آن مقایسه زندگی خود را امروز.

آموزش دقیق تاریخ آمریکا لینک های سیاه و سفید بچه ها با اجداد خود را تلاش و پشتکار هانا جونز می گوید و سفید کمک می کند تا مردم درک کنند که خود آرمانی نسخه از امریکا وجود ندارد.

“من نمی دانم که جایی مثل شیکاگو آماده به تفکیک, مسکن, تفکیک مدارس و کسانی که بزرگتر مسائل ساختاری که منجر به خیلی نقطه ضعف” هانا جونز می گوید. “اما من همچنین می گویند اگر شما را درک نمی کنند و این معماری است که ایجاد و نگهداری آنها پس ما قطعا نمی خواهد. به طوری که دانش برای اولین بار آمده است.

“نسل قبل از من احساس مانند آنها reliving آنچه اتفاق افتاده است” هانا جونز می گوید از فلوید اعتراضات “و به وضوح احساس [سرخورده] در مورد چگونه این همه سال بعد می تواند این کشور دنبال می شود دقیقا مثل آن بود که ما فکر می کنیم جنگیدند و این جنگ در حال حاضر.

“که فقط سیاه و سفید را تجربه کنند. سیاه و تجربه است تجربه ثابت مبارزه است. و اگر یک چیز وجود دارد که درست است این است که ما انعطاف پذیر مردم است.”

A man is taken into Chicago police custody
یک انسان گرفته شده است به شیکاگو بازداشت پلیس به عنوان افسر برخورد با صدها نفر از معترضان روز شنبه, ژوئن 1 سال 2020 است.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im