چگونه zia word کمک کانال 4 جلو آن سال 1966 جام جهانی پخش جمع آوری کمک

طرفداران فوتبال نگران و در عین حال یکی دیگر از لیگ برتر-رایگان آخر هفته آرامش در پخش از سال 1966 جام جهانی در کانال 4 که رسیده 2.8 m بینندگان. Repurposing یک لحظه از هیجان وحدت مشاهده شد بخشی از حماسه فوتبال در سراسر کشور جمع آوری کمک برای شرایط اضطراری ملی اعتماد (خالص) است که به بزرگترین Covid-19 جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر به تاریخ.

در بعد از ظهر یکشنبه (7 ژوئن) کانال 4 بینندگان تحت درمان قرار گرفتند به نادر کامل پخش از انگلستان چشمگیر پیروزی برابر آلمان غربی در سال 1966 جام جهانی. پخش در کنار, بازی, برنامه کامل ‘نهایی پخش ’66’ شامل تفسیر از انگلستان hat-trick قهرمان سر جف هرست, افراد مشهور مهمانان و همچنین دهید برای جمع آوری پول برای خالص تجدید نظر و به ویژه در طول نشان می دهد.

پیش از تلویزیون رویداد zia word انتخاب شد برای ساخت یک پلت فرم قرار دادی برای درخواست تجدید نظر, به مناسبت اول برای جمع آوری کمک های مالی کسب و کار. “برای zia word این کاملا جدید است” اذعان می کند سیمون Deverell, zia word مدیر خلاق. “ما شده است در حال اجرا شبکه جمع آوری کمک های مالی پلت فرم در حالی که برای, اما از نظر ما دخالت در تلویزیون فرمت این است که ما اولین تاخت و تاز کردن.”

قرار دادی سایت – آیا آنچه که شما می توانید’ – است که در مسیر به بزرگترین coronavirus جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر و قبل از روز یکشنبه پخش در حال حاضر مطرح £66m برای خالص – یک موسسه خیریه برای جمع آوری کمک از عموم مردم در این رویداد از یک داخلی یا فاجعه در اورژانس.

تمام پول مطرح توزیع خواهد شد به NET شبکه های مردمی و موسسات خیریه در سراسر انگلستان که در حال حاضر حمایت از نیازهای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

با هدف بالا بردن £10 متر از نهایی پخش “66 همه کمکهای مالی عمومی به انجام آنچه شما می توانید در سراسر نهایی پخش” 66 نمایش خواهد بود مطابقت بودجه توسط NatWest به ارزش £1.5 متر. و بر خلاف JustGiving که زیر آتش برای شارژ هزینه برای فرایند کمک به کاپیتان تام مور کمپین zia word وعده داده است به اهدای 100 درصد از بودجه برای علل مبارزه با بحران است.

در مقدار مطرح خالص است و در عین حال به انتشار به دلیل آن است که هنوز هم جمع آوری کمک های اولیه داده ها از آخر هفته. پس از انتشار که آن را بپیچید تا تمام داده ها در پایان ماه ژوئن نهایی با پخش ’66 در دسترس به تماشای کانال 4 بر روی تقاضا خدمات تا پس از آن.

‘گنجینه ملی’ مطالب

بریتانیا انجمن قرار داده شده است به آزمون در ماه های اخیر. به عنوان کشوری با بالاترین Covid-19 مرگ و میر در اروپا شده است وجود دارد کمی به جشن می گیرند که مردم در تلاش برای کنار آمدن با زندگی تحت مستند. در حالی که قادر به التیام زخم, رویدادهای ورزشی خوب می تواند تسکین دهنده.

“نیاز به روحیه خود را برداشته است ؟” می پرسد تبلیغ ترویج نهایی پخش ” 66, شناخت خلق و خوی ملت است. “کانال 4 است و آوردن به خانه یکی از بزرگ.”

“جام جهانی 1996 نهایی شد یک رویداد ورزشی است که متحد ما به عنوان یک کشور” توضیح می دهد که Deverell. “در حال حاضر همه در مستند هم آن را احساس مانند یک زمان مناسب به repurpose این گنجینه ملی محتوا و جمع آوری کمک برای اضافه کردن یک عنصر به این رویداد است.”

اصرار این کشور به انجام آنچه آنها می توانند’ از مستند’ این تیم بود chancing که این بازی (که هنوز هم دارای عنوان از بالاترین تا کنون مخاطبان تلویزیون در انگلستان سابقه در 32 میلیون بیننده) هنوز هم برگزار می شود قدرت جذب گسترده مخاطبان از بینندگان.

و این ثابت می شود یک ضربه به عنوان 1966 پخش رسیده 2.8 m نفر در کل (کمتر از 5 درصد از جمعیت بریتانیا).

به عنوان بازی رفت در مخاطب رشد اوج در 1.4 m بینندگان (13.1 درصد سهم) در وقت اضافه. متوسط تماشاگران از بازی بود 1 میلیون (959k) است که بیش از دو برابر میانگین مخاطبان کانال 4 به طور معمول دریافت کرد در این زمان حافظه.

‘بزرگترین coronavirus جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر’

در مسیر به بزرگترین coronavirus جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر این تیم نیاز به درایو کمک های مالی به انجام آنچه شما می توانید در میان سر و صدا از یک میلیون دیگر سازمان های خیریه انجام کار مشابه.

از زمان شروع این بیماری همه گیر با رویدادهای مالی لغو و مغازه های خیریه و توقیف موسسات خیریه در سراسر انگلستان مجبور به التماس برای کمک های مالی.

و در هفته های اخیر شده است وجود دارد یک جنبش برای اهدای پول برای زندگی مهم ایجاد, با حقوق مدنی گروه با اشاره به افزایش کمک های مالی. جمع آوری کمک توسط جورج فلوید خانواده در حال حاضر به بیش از $13m سرعت ثبت شده.

Deverell به نظر می رسد unperturbed بیان کرد: “کار کردن با یک شریک معتبر مانند خالص که رسیدن و دسترسی به موسسات خیریه و انجمنهای فعال است و ما در جایگاه نخست برای دریافت یک مقدار باور نکردنی از حمایت از شرکت ها و همچنین افرادی که با هم و جمع آوری پول.”

برای ضربه زدن به هدف Deverell می گوید آن پایین می آید به تولید تلویزیون با اشاره به برنامه نویسی NET درخواست فیلم در سراسر تلویزیون رویداد جمع آوری کمک مالی. در حالی که درگیر در آن جنبه او تایید می کند که zia word فعال بود در آن شبکه های اجتماعی در سراسر غربالگری به طبل ترافیک و آگاهی به اهدای پلت فرم.

“اما آن را پخش ارائه شده است که ترافیک و اشتها به تعهد” او اذعان می کند. “این کار را با کشیدن در heartstrings و ایجاد لحظه مناسب به من بدهید.”

مستند محدودیت

با توجه به این قلمرو جدید برای جمع آوری کمک های مالی پلت فرم هر دندان درآوردن درد بود در حالی که کار ثابت در مستند.

“اگر چه ما یک پلت فرم قدرتمند ما صورت مسائل فنی کار با, تلویزیون, پخش,” Deverell سهام با اشاره به چالش حصول اطمینان از سایت و ثبات آماده برای هجوم ظاهر قریب توسط کانال 4 تماس به عمل است.

در کنار ویژگی های چالش های جمع آوری کمک درگیر یک گروه بزرگی از برگزارکنندگان که تا به حال با هم کار کنند در حالی که در مستند. به آن نیروی کشش برقی پروژه با تکیه بر جمع آوری و تخصص از کانال 4, zia word, Fifa خالص و دانش صدا و پژواک – یک متن به کمک پلت فرم.

“ما تا به حال بسیار تنگ مهلت که به معنای وجود دارد مقدار زیادی از کار از همه. و هیچ یک از ما در حد نرمال سازه که در آن همه ما عادی کار” Deverell توضیح می دهد.

در حالی که اثبات شده است در پودینگ (با نهایی نتایج مالی هنوز ورودی) نهایی پخش ” 66 ثابت کرده بود جالب جمع آوری کمک های مالی جایگزین برای سال 2020 را رویدادهای مالی است که متاسفانه لغو شده است برای آینده قابل پیش بینی. در حالی که تلویزیون رویدادهای مالی مانند کودکان نیاز به ورزش و امداد به طور معمول نادر در وقوع resurging تلویزیون ارقام ممکن است به معنای ما دیدن نمونه های بیشتر از نهایی پخش ” 66 در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im