به عنوان انتقال دیجیتال طول می کشد صنعت تبلیغات توسط طوفان برخی از فرآیندهای شرکت کاهش یافته است ، اما محل کار از Facebook جذاب گزارش جدید نشان می دهد که محل کار – آنلاین تیم همکاری ابزاری است که توابع درون رسانه های اجتماعی پلت فرم می تواند کمک به کسب و کار افزایش بهره وری و ایجاد یک موثر تر در خانه زیرساخت ها است.

این ‘ساختمان متصل سازمان درک نقش ارتباطات داخلی دیجیتال در طرح های تحول’ whitepaper به نظر می رسد در توابع مختلف موجود در محل کار – از voice & video calls; دقیق گردش; پیام های فوری; گروه تماس; multi-شرکت گروه; پخش زنده; و تیم سازمان وجود دارد مقدار زیادی تلفن همراه ابزار نمی تواند انجام دهد. فرم را پر کنید در پایان این مقاله برای دانلود این گزارش به صورت رایگان.

در این گزارش آمده است که کسب و کار نیاز به انجام یک تحول فرهنگی و شامل کارکنان در این تکامل; اجازه دهید آنها را به طور مستقیم شرکت در استراتژی و تصمیم گیری در صورتی که می خواهید به دست آوردن مجدد اعتماد در سازمان است.

برقراری دوباره این ارتباط اساسی است نه فقط در مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان در محل کار, اما در بهبود نرخ بهره وری – که در نهایت باعث می شود آنها بیشتر سود آور است. این گزارش فراهم می کند شش راه برای مدیران به کسب و کار خود بیشتر در ارتباط با:

فرهنگ از باز بودن

محل کار از Facebook را فراهم می کند کسب و کار با این فرصت را به شفاف تر به عنوان پلت فرم اجازه می دهد تا برای گروه – که در آن هر کسی می تواند نظر ارسال و یا به اشتراک گذاری همه نوع از محتوا ایجاد می شود. این گروه با ارائه یک مقدار بیشتر در دسترس راه برای کارکنان به صحبت با یک دیگر و همچنین با بیشتر سران به جای تکیه بر موضوعات ایمیل یا 1:1 مکالمات در نتیجه ایجاد مدیریت کارآمد سازه.

موبایل

محل گپ زدن, یک ویژگی در محل کار به عنوان موثر پیام های فوری ابزاری است که اجازه می دهد تا کارکنان برای انجام وظایف و همیشه در ارتباط ماندن هر کجا که هستند – به طور فزاینده مهم صفت با توجه به افزایش از راه دور کار می کند. با ویژگی های مانند تماس های صوتی و ویدئو کنفرانس موجود در دفتر قابلیت می توانید رزومه حتی اگر کارگران نیست در واقع در سایت. تعبیه شده chatbots در چت به این معنی نیست که تکراری فرآیندهای مانند چک کردن ورقه پرداخت, گزارش اشکالات و رزرو زمان می تواند به طور خودکار اداره می شود.

بصری

بر اساس این گزارش Facebook در حال حاضر بزرگترین عکس های پلت فرم در جهان و با یک در هر پنج فیلم در Facebook امروز یک ویدئو زندگی می کنند, آن را هیچ جای تعجب است که کسب و کار را تقویت استفاده از آنها از محل کار زنده تصویری تابع به این معنی که آنها می توانند به اشتراک گذاری محتوای اصیل و در زمان واقعی است. زنده اجازه می دهد تا سازمان برای شکستن اخبار بلافاصله ارائه کسب و کار به طور منظم به روز رسانی و یا پخش فعالیت ها و وقایع را به عنوان آنها اتفاق می افتد.

مجتمع فن آوری

محل کار اجازه می دهد تا کسب و کار به ادغام های مختلف خدمات ابر به طوری که برنامه های مختلف به رسمیت شناخته شده و می تواند بیشتر کار یکپارچه. این تابع نیز تضمین می کند که امنیت در سراسر سیستم عامل های امن و ارائه واضح تر برای اندازه گیری تاثیر و ROI.

همه جا اتصالات

به عنوان صنعت حرکت به سمت به طور فزاینده ای مستقل نیروی کار در آمریکا به خصوص در محل کار از Facebook می دهد کسب و کار این فرصت را به راحتی اتصال در خانه تیم و همچنین با سازمانهای خارجی. این کمک می کند تا برای بهبود سرعت و سهولت همکاری فعال کردن مشتریان و سازمان با هم کار کنند بهتر است.

اطلاعات شخصی

با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و یادگیری الگوریتم Worplace اخبار تغذیه می تواند کشف کردن آنچه که هر کاربر می خواهد به طوری که اطلاعات را متناسب با منافع خود را با الک را از طریق هر گونه اطلاعات است که می تواند بی اهمیت تلقی می شود. به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود, زمان قیمتی است و این تابع این بدان معنی است که کارکنان می توانند تمرکز بر روی کاری که در دست جای پریشان شدن سوء مدیریت و سیل از اطلاعات است.

فرم زیر را پر کنید برای دانلود این گزارش به صورت رایگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im