چگونه است coronavirus مؤثر بر سفر اثرگذارندهها?

تاثیر گذار اجرایی بن Jeffries نشسته با سفر خالق الکس جا به بحث در مورد تاثیر coronavirus در صنعت سفر و چگونه سفر سازندگان چرخد و پیشنهاد خود را برای حمایت و ایجاد جوامع آنلاین.

س: در حالی که بسیاری از صنایع باید احساس پیامدهای این بیماری همه گیر صنعت سفر شده است به خصوص ضربه سخت است. این تحت تاثیر قرار/تغییر نگرش در سفر خالق جامعه?

یک: با توجه به وضعیت فعلی جهانی آن را احساس می کند مانند هر کس بسیار عصبی است در مورد آنچه اتفاق می افتد در ماه های آینده. شغل ما اولین کسانی بودند که لغو شود و متاسفانه به احتمال زیاد خواهد شد آخرین به عقب می آیند. خیلی واضح است که برای بسیاری از ما که رفت و آمد و کار چگونه ما استفاده می شود به در حال رفتن به یک زمان طولانی برای بازگشت به حالت عادی.

با وجود این در بیشتر قسمت ها, سفر خالق جامعه پاسخ واقعا خوب است. با وجود عدم کار بسیاری از سازندگان با استفاده از این زمان برای ویرایش و ساختن روابط خود با جوامع خود را; آنها در حال گسترش پیام های مثبت به مخاطبان خود را به واقعا فشار پیام های اجتماعی فاصله و همچنین نشان دادن آنها چگونه شما هنوز هم می تواند ایجاد و منعکس کننده در حالی که ماندن در خانه.

چگونه مطالب خود را ایجاد استراتژی را تغییر داد از زمان شروع این بیماری همه گیر?

من زمان بایگانی مطالب شامل سفر از photoshoots در سراسر جهان پس مطالب من مانده است اما پیام من است به طور کامل تغییر. من آن را واقعا روشن به مخاطبان من که همه ی اخیر ارسال تصویر گرفته شده در گذشته است. من هم تا به حال زمان بیشتری به تمرکز بر روی مطالب دیگر که من قبلا نشده بود در زمان حال به آن نگاه کند.

برای مثال من شده است, ایجاد, ویرایش, آموزش به اشتراک گذاشتن مهارت های من با من, جامعه و من نیز قادر به قرار دادن بیشتر به ساختمان جامعه در یوتیوب از طریق ارسال خود من تصویری مطالب وجود دارد.

چگونه مخاطبان خود را پاسخ داد در کنار این صنعت تغییرات ؟ آیا آنها می خواهند برای دیدن چیزهای مختلف به طور کامل و یا آنها متعهد به محتوای اصلی خود را?

به عنوان من تغییر نکرده این موضوع خود من مطالب من را دیده اند بسیار کلی تغییر دهید. اما من فکر می کنم مخاطبان من در پاسخ واقعا خوب برای ویرایش آموزش من که قبلا ذکر شد. در گذشته من تا به حال تعداد زیادی از درخواست ها برای این و حتی بیشتر از آن در حال حاضر که بسیاری از معماران و طراحان در حال نشستن در خانه به دنبال راه هایی برای بهبود مهارت های خود را. پس از آن احساس می کند مانند انجام این نوع از فیلم ها هستند که واقعا قدردانی جامعه در حال حاضر.

آیا شما فکر می کنم تاثیر بر سازندگان مانند خودتان خواهد بود طولانی مدت و تغییر دولت از صنعت همه با هم ؟

اولا من فکر می کنم آن است و ادامه خواهد داد تا بر هر کس برای مدت زمان طولانی شاید حتی سال آمده است. من شخصا باور نمی کنم آن را برای رفتن به عقب به حالت عادی همه ناگهانی و به دلیل ضربه زدن به اقتصاد جهانی گرفته اند, من فکر می کنم مردم را محتاط در مورد نسبت دادن بزرگ بودجه برای تبلیغات و مبارزات انتخاباتی. بازگشت به حالت عادی است برای رفتن به یک فرایند تدریجی در سراسر جهان است.

حتی زمانی که سفر در دسترس است به ما این امکان وجود دارد که بسیاری از مردم نمی خواهد که پس انداز یا درآمد مازاد به صرف تعطیلات و یا ماجراهای.

از سوی دیگر بسیاری از پیروان نگاه به محتوای سفر به عنوان یک شکل از فرار از واقعیات است. تصاویر باور نکردنی از دور اماکن و ماجراهای ممکن است فقط آنچه نیاز مردم در حال حاضر به آنها امید به آینده. مارک های که خودشان را با تقویت روحیه الهام بخش, الهام بخش محتوا به احتمال زیاد به کرایه نیز یک بار این است که بیش از همه!

در آب و هوای فعلی من احساس می کنم یک مقدار زیادی از سفر سازندگان نیاز به نگاه در راه آنها می تواند محوری مهارت های خود را به فرصت های دیگر برای حفظ درآمد حداقل بعد از 6 تا 8 ماه می باشد. برای مثال یک سهم از درآمد من نیز می آید از تجاری photoshoots برای هتل ها و اتومبیل; چیزهایی که می تواند انجام شود بسیار نزدیک به خانه. نکته مهم در مورد عکاسی است که آن را سازگار مهارت و می تواند در بسیاری از راه های. من به دنبال به جلو به تلاش برخی از چیزهای جدید و انجام خیلی بیشتر محصول محلی کار می کنند زمانی که مستند محدودیت ها کاسته

آنچه که باید شما توجه شما را تبدیل به در حال حاضر ؟

من قطعا تمرکز زیادی بر روی سلامت خود. من به عنوان یک عکاس سفر برای چهار سال گذشته است که باور نکردنی است و من فراتر از آن سپاسگزار برای کار کنم, اما آن را سخت به نگه دارید فعال و مناسب در آن زمان. اغلب شاخه های ساعت های طولانی و ویرایش مهلت دارند تا پس از سفر من cooped تلاش برای ویرایش 24/7 به منظور دریافت تمام محتوای آماده ، صرف وقت در حال حاضر با استفاده از ما روزانه تفرج برای رفتن برای یک چرخه و انجام دیگر داخل سالن تناسب اندام شده است واقعا برای من خوب جسمی و ذهنی.

بن Jeffries است مدیر اجرایی تاثیر گذار

// در این مقاله برجسته

تاثیر گذار

تاثیر گذار است و در تقاطع بین فوق العاده خلاقیت و تکنولوژی استثنایی. ما را در امواج و اندازه گیری ما تاثیر. تاثیر گذار ترجمه سطح بالا استراتژی های رسانه ای به برنده جایزه…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im