چقدر طولانی تر خواهد شد و ما داخل می شود و پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟

چه مدت طول خواهد Illinoisans بود ماندن در داخل به دلیل coronavirus? در حال حاضر بانک در اواسط ماه آوریل — در اولین.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را به ماندن در خانه که در اثر روز شنبه, مارس 21 مجموعه به پایان می رسد در روز سه شنبه 7 آوریل.

انتظار می رود فرماندار به گسترش است. شهردار لری Lightfoot پیش بینی جمعه پریتزکر را فشار نظم “به مارس” هر چند پریتزکر بعد از آن بود غیر بخواهيد.

سه شیکاگو کارشناسان پزشکی که وضعیت نظارت بر توافق دارند که دولت و مقامات بهداشت عمومی نیاز به یک حداقل از چهار هفته به مطمئن شوید که تمام موارد موجود از COVID-19 عفونت در ایلینوی شناسایی شده اند و جدا شده است.

بر اساس شروع پریتزکر را سفارش که به تاریخ به روز شنبه, مارس 18. حتی در آن یک میزبان از عوامل می تواند فشار همه چیز از جمله درجه که مردم آزمایش می شود و چگونه کامل بیمارستان دریافت کنید.

کارشناسان با آنها صحبت کردم در حال Dr. بالا Hota متخصص اپیدمیولوژی است که معاون رئیس جمهور و رئیس آنالیز مسئول در مرکز پزشکی دانشگاه راش; دکتر ایلین Morrato موسس دین از پارکینسون دانشکده علوم سلامت و بهداشت عمومی در دانشگاه لویولا شیکاگو و دکتر رابرت مورفی مدیر موسسه بهداشت جهانی و مرکز جهانی بیماری های مسری در نورث وسترن پزشکی است.

در حالی که آنها را نمی توان پیش بینی خاصی در هنگام شیوع بیماری را تحت کنترل در ایلینوی آنها در این توافق: لغو اقامت در خانه سفارش نمی باید اتفاق می افتد در یک تاریخ دلخواه مانند عید پاک (12 آوریل) به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است.

COVID-19 علائم به طور معمول نشده ظاهرا تا زمانی 5 تا 7 روز پس از قرار گرفتن در معرض Hota گفت. موارد شدید به طور متوسط نیاز به بستری شدن در بیمارستان پس از اضافی 5 تا 7 روز است. بیماران به طور جدی بیمار باقی می ماند ممکن است مسری برای طولانی تر هنوز هم.

معیارهای پریتزکر لغو سفارش باید شامل ایالت در دسترس بر روی تقاضا COVID-19 تست کارشناسان به توافق رسیدند. همچنین باید وجود داشته باشد — حداقل — کاهش در میزان افزایش روزانه موارد جدید. مورفی گفت: تعداد روزانه موارد جدید نشان می دهد باید یک روند رو به پایین مداوم قبل از اقامت در خانه محدودیت ها کاسته.

یکی دیگر از توجه مهم است که چگونه نزدیک بیمارستان به ظرفیت Hota گفت. اگر سیستم مراقبت های بهداشتی می شود به طوری غیرمنتظره که بیماران دریافت نمی کنند کافی مراقبت مرگ و میر بیشتر خواهد شد و در نتیجه از همه باعث می شود نه فقط COVID-19.

بر روی تقاضا COVID-19 تست نیاز به توانایی برای تست حداقل 4000 نفر در هر روز در سطح ایالت مورفی گفت. که قابل مقایسه با تعداد تست داده شده سرانه در کره جنوبی در اوج آن تلاش موفق به اهلی شیوع. کره جنوبی رویکرد در نظر گرفته شده است استاندارد طلا برای COVID-19 کنترل.

کارشناسان دیگر توافق 4,000 آزمون در هر روز بود و هدف معقول.

پریتزکر گفت که از مارس 24, ایلینوی توانایی تست 2000 نفر در هر روز است اما انتظار می رود قادر به تست 4,300 هر روز در عرض دو هفته.

همانطور که از شنبه شب ایلینوی ضبط کرده 3,491 COVID-19 موارد, هشتم, بالاترین مجموع برای هر دولت از جمله 465 موارد جدید. به طور متوسط تعداد روزانه موارد جدیدی است که دو برابر در هر سه روز ایلینوی وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد. موارد جدید در حال افزایش است, به شدت از مارس 9.

در کره جنوبی و موارد جدید به شدت افزایش یافت شروع on Feb. 19 و شروع به کاهش در 8 مارس — 19 روز بعد با توجه به داده ها از Worldometer بین المللی آمار سایت.

کره جنوبی قادر به کنترل COVID-19 شیوع در یک زمان نسبتا کوتاه به دلیل آن را به حال زیرساخت های کافی در محل با توجه به تجربه با مینی شیوع مانند سارس در سال 2003 شیوع مورفی گفت. کره جنوبی آزمایش تا 20 ، 000 نفر در هر روز در ارتفاع coronavirus بحران وجود دارد.

آن را نیز برقرار دقیق “تماس با ردیابی” شناسایی و تست همه آنها در افراد آلوده تا به حال در تماس با آمده از طریق ترکیبی از کار پلیسی و فن آوری است.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی و فن در آمریکا و دیگر کشورهای حامی استفاده از گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی و دیگر ابزارهای پیشرفته برای کمک به در تماس با ردیابی.

کره جنوبی با استفاده از یک متن ویژه خدمات پیام رسانی است که باید بر روی تمام گوشی های هوشمند فروخته شده در این کشور است. اگر کسی تست مثبت برای COVID-19, مسیر خود را از طریق جامعه ترسیم شده است بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط بیمار به همراه کارت اعتباری معامله محل داده ها و دوربین های امنیتی تصویری به دست آمده با بیمار اجازه.

کره جنوبی مقامات باید از این قدرت برای به دست آوردن یک بیمار گوشی های هوشمند داده های مکان اما آیا استناد به این, مگر اینکه بیمار حاضر به همکاری, رایان Shin کره جنوبی که زندگی و کار در سئول گفت: در یک ایمیل. شین که فارغ التحصیل از دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign در رشته مهندسی در سال 2012 توسط مدیر عامل شرکت کره ای با تکنولوژی راه اندازی.

ایمنی راهنمایی پیام به عنوان دیده می شود در گوشی های هوشمند در کره جنوبی.
تصویر ارائه شده توسط Ryan شین

خدمات پس از پخش یک “ایمنی راهنمایی پیام” به همراه همه کسانی که در زندگی بیمار محله. این هشدار لغو فعالیت های دیگر بر روی گوشی و نمایش این پیام به همراه یک زنگ قابل شنیدن است.

گیرنده بر روی لینک کلیک کنید برای دسترسی به یک صفحه لیست بیمار فعالیت است. Shin ارائه نمونه صفحه نشان داده شده و همراه با تصویر.

“آن را می گوید در مارس 21 او فرود در فرودگاه اینچئون در 4:30 بعد از ظهر در زمان یک اتوبوس و سوار آسانسور در یک ساختمان خاص با یک ماسک بر روی” شین گفت. “در مارس 22 او رفت و به بیمارستان برای یک ویروس تست و سپس به سوپر مارکت رفت.”

کره جنوبی که بیمار شدن می توانید استفاده های مختلف برنامه های گوشی های هوشمند و یا بازدید از یک وب سایت به گزارش علائم خود را به دفتر مرکزی شین گفت. فرستنده دریافت دستورالعمل بر اساس شدت علائم خود را.

برنامه های گوشی های هوشمند توسعه داده شده است در کشورهای دیگر به انجام وظایف مشابه. برای مثال یک نرم افزار معرفی شده در سنگاپور با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای تشخیص افراد دیگر گوشی های در این نزدیکی هست. اگر یک تلفن صاحب تست مثبت برای COVID-19 مقامات می تواند با استفاده از داده های ثبت شده در تلفن برای تماس با دیگران با آنها بیمار مسیرهای عبور.

شیکاگو کارشناسان تا به حال نظرات مختلف در مورد این که آیا چنین فن آوری را به دست آوردن پذیرش در این کشور است.

“من شنیده ام هرگز کسی از انجام آن در ایالات متحده” مورفی گفت. “وجود دارد بسیاری از مسائل مربوط به حریم خصوصی. من نمی توانم تصور کنید که آن اتفاق می افتد در اینجا.”

“آن را به ارزش بررسی” Morrato گفت. “به نظر می رسد مانند یک گسترش طبیعی از چیزهایی که در بخش خصوصی است که می تواند مستقر برای نظارت است. اما ما نیاز به مدارک و شواهد این تفاوت را در صرفه جویی در زندگی به عنوان ما در نظر اخلاقی مفاهیم.”

آنچه باید اتفاق می افتد پس از ایلینوی اقامت در خانه سفارش برداشته است یک بحث مهم است.

یک بار COVID-19 تحت کنترل در ایلینوی, آن به احتمال زیاد هنوز هم مواج در جای دیگر و به راحتی می تواند دوباره به راه افتادند توسط بازدید کنندگان. این رخ داده است در برخی از کشورهای آسیایی که آرام محدودیت کارشناسان اشاره کرد.

بدون در نظر گرفتن ایالات متحده نیاز به تجدید نظر چگونه آن را با بیماری های همه گیر. COVID-19 نمی خواهد آخرین کارشناسان به توافق رسیدند.

“این یک سوال از اگر اما زمانی که” Morrato گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de