چگونه یک شیکاگو خانواده در برخورد با یک مورد از coronavirus — تایید روز پس از گیر بودن در o’hare

جک Siebert بود شش هفته به مطالعه در خارج از کشور, سفر در اسپانیا در اوایل این ماه هنگامی که او آمد با آنچه که او خواستار یک “تب تند و زننده.”

بعدی آخر هفته 20 ساله کالج junior در بر داشت خود را در یک جمعیت بسته بندی شده در o’hare فرودگاه ساعت انتظار برای دریافت از طریق آداب و رسوم و چمدان ادعا می کنند که او درهم به خانه.

روز دوشنبه Siebert یاد او آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از آن او شده است قرنطینه در زیرزمین خانواده اش در شهر قدیمی محله ، مادر خود را از کیت Siebert که شروع به نشان دادن COVID-19 علائم قبل از پسرش در بازگشت از مادرید جدا شده است طبقه بالا.

چرا که پسر او آزمایش مثبت پزشکان گفته کیت Siebert به فرض که او نیز قرارداد coronavirus اما او تست شده است.

“من احساس وحشتناک است که آن را سخت بر آنها”

وجود دارد چهار Sieberts در صفحه اصلی و همه آنها زندگی متفاوت زندگی می کند.

کیت است که زندگی و کار در او پسر, پیر, اتاق, در حالی که او پسر یک تئاتر دانشجویی در دانشگاه نیویورک از خواب بیدار در زیرزمین و در لپ تاپ خود را برای کلاس های آنلاین. خواهر خود را که او نیز به تازگی از کالج کند همان در اتاق خود.

جان Siebert, جک پدر است مشغول ساخت قهوه, پخت و پز و تمیز کردن خانه است. او به طور مداوم مالش شمارنده ها و دستگیره های درب و آویزان کردن یادآوری برای کیت و جک برای قرار دادن بر روی ماسک خود را اگر آنها را ترک اتاق خود را.

“او نیاز به انجام همه چیز” کیت گفت. “شوهر من و دختر من این همه کار پخت و پز و تمیز کردن و آوردن ما وعده های غذایی. من احساس وحشتناک است که آن را سخت بر آنها.”

Jack Siebert sits across from his mom, Kate, as they have dinner together while quarantined.
جک Siebert نشسته در سراسر از مادر خود کیت و از آنها به عنوان شام با هم در حالی که قرنطینه.
ارائه شده

این قرنطینه مامان و پسر خوردن صبحانه و ناهار را به تنهایی پس از جان قطره آن را در درب خود را. اما آنها می خواهم برای به اشتراک گذاشتن شام با هم در زیرزمین و دور از دیگران است.

“من حسود از خانواده هایی که می توانید بازی بازی و انجام پازل” کیت گفت. “ما نمی تواند انجام دهد که هم من فکر نمی کنم آن را به ارزش خطر است.”

“من بسیار سختی آن از نوع فرد’

زمانی که جک و دوستان خود را در دانشگاه نیویورک اتلتیکو مادرید-رئال پردیس برای اولین بار شنیده ام از coronavirus مربوط به تعطیلی در اروپا آنها را بیش از حد نگران است. پس از همه, مدرسه خود را نداشته و در عین حال کارگردانی آنها را به خانه بروم.

“هر کس به نوعی مثل من قصد دارم به ماندن و صبر آن را به دلیل آن نامعلوم تاریخ,” او گفت:.

در مارس 9, دانشگاه هشدار مادرید پردیس معرفی آنها برنامه را به سر منزل. آن شب او بیمار با تب و سرفه و سردرد بد.

“من بسیار سختی آن از نوع فرد, بنابراین من به معنای واقعی کلمه به خودم گفتم من تب است که احتمالا ناشی از استرس — که تب نمی تواند واقعا اتفاق می افتد که راه” او گفت:, و اضافه کرد که هر کسی با علائم خفیف باید فرض کنیم آنها COVID-19 و دنبال مقامات بهداشت عمومی’ هدایت به ماندن در خانه.

وقتی سردرگمی آغاز شده و چند روز بعد بیش از رئيس جمهور تهمت اروپا ممنوعیت سفر جک ساخته شده در برنامه به خانه سر تا او نخواهد بود گیر کرده در خارج از کشور در میان بحران است.

سپس او گیر کردم به مدت سه ساعت و نیم روز شنبه گذشته در ظروف سرباز یا مسافر در o’hare.

“آنها در واقع قرار دادن صدها نفر از مردم در یک فضای بسیار کوچک در حالی که وجود دارد گسترده جهانی بهداشت بحران رفتن با مردم سفر در از مادرید از ایتالیا; هواپیما از باغ زمستان از ویروس” او گفت:.

Jack Siebert, wearing a mask, waits outside Northwestern Memorial Hospital to be tested for the coronavirus. A badge on his jacket is marked “C-19”.
جک Siebert, پوشیدن, ماسک, منتظر خارج از شمال غربی بیمارستان یادبود به آزمایش می شود برای coronavirus. یک نشان در ژاکت خود را مشخص شده است “C-19”.
ارائه شده

روز بعد مادر و پسر راه می رفت به بیمارستان یادبود نورث وسترن که در آن جک پوشیدن ماسک منتظر خارج برای یک پرستار به او را به یک ورودی جداگانه تست کنید.

هر دو گفتند که احساس می کنند خوش شانس آنها نمی باید زمینه و شرایط پزشکی نیست ضعف سيستم ايمنی. بزرگترین نگرانی این است که برای بهداشت و درمان کارگران و دیگر کارمندان ضروری است مانند خانواده و دوستان است که در فروشگاه های مواد غذایی.

“من فکر می کنم همه ما فقط باید واقعا به مراقبت از هر یک از دیگر” کیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im