تشکر. بابی راش D-Ill., تلاش شده است به تصویب فدرال ضد مجازات لایحه پس از نام امت تا و در حال حاضر آن را به طور ناگهانی در برزخ چرا که در یک حرکت ظالمانه دیابت رند R-Ky. مسدود سنا نسخه از اندازه پنج شنبه.

پل قانونی chop آمد و به عنوان یک یادبود جورج فلوید برگزار می شد در مینیاپولیس. فلوید, آفریقایی, آمریکا, درگذشت, پس از درک چوین سفید افسر پلیس به طرز وحشیانه ای دوخته او را با زانو خود را بر روی گردن خود را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

در سال 1955 تا 14 ساله و پسر از شیکاگو سمت جنوب بازدید می سی سی پی ربوده شد و وحشیانه به قتل رساندند توسط مردان سفید پوست.

تا مادر اصرار بر باز کردن تابوت در مراسم تشییع جنازه او در Roberts معبد کلیسای خدا در مسیح 4021 S. خیابان دولت. پس این جهان می تواند خود را ببینید مثله بدن و شاهد مرگبار نتایج مسابقه مبتنی بر خشونت است.

که آنچه در آن زمان به باور در دوران قبل از همه جا تصویری. تا اصلی تابوت است بر روی صفحه نمایش در موزه ملی تاریخ و فرهنگ در واشنگتن است.

عجله را 2018 ضد مجازات بیل – اولین – رفت و هیچ جا در ایران کنترل می شود ،

در همین حال مجلس سنا در کنار سه آمریکایی های آفریقایی تبار — کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker, نیوجرسی, هر دو حزب دموکرات با جمهوریخواهان Tim Scott, کارولینای جنوبی برنده تصویب مشابه ضد مجازات قانون در فوریه. 14, 2019 — با پل نه بالا بردن هر گونه اعتراض عمومی.

هنگامی که دموکرات ها در زمان خانه عجله دوم سعی کنید این زمان در یک لایحه به نام امت تا ضد مجازات, قانون تصویب 410-4 دو حزبی و غیاب در فوریه. 26.

در سازش با عجله از خانه لایحه به تصویب رسید کمتر سخت سنا زبان اما نگه داشته تا نام این قانون که به معنای مجلس سنا بود به رای دوباره آن را به عنوان تغییر دهید.

تصویب این هفته باید صرف تشریفات پس از آن بود که اساسا این لایحه در مجلس سنا تصویب شده در سال 2019 تجدید نظر به نام پس از تا.

هر سناتور می توانید بلوک قوانین — و این چیزی است که پل را روز شنبه از این لایحه هنوز در بازی است. او گفت که او طول می کشد مجازات به طور جدی آن را “ابزار ترور” اما نمی موافقت با آن رویکرد است.

“این لایحه روزهایی معنای مجازات با تعریف آن پس بطور گسترده به عنوان شامل یک جزئی کبودی یا سایش” پل گفت: از آمریکا هستند. “ملت ما تاریخچه نژادی تروریسم خواستار جدیت بیشتر از ما باشد.”

هریس تحویل قوی ملامت به پل حرکت در سنا سخنرانی کند.

“این ایده که ما نمی خواهد در نظر گرفتن این موضوع از مجازات جدی است, توهین, توهین به سناتور بوکر به سناتور “تیم اسکات و خودم و همه از سناتورهای گذشته و حال که باید درک کرد این است که بخشی از لکه آمریکا تاریخ” او گفت:.

“نشان می دهد که هر چیزی که از اسپری کسی آنقدر که تابوت خواهد بود در غیر این صورت بسته به جز دلاوری و شجاعت از امت تیل را به نشان می دهد که مجازات خواهد بود تنها یک مجازات اگر کسی قلب کشیده شد و کاهش می یابد و نمایش داده شده به شخص دیگری مضحک است.”

با اشاره به 2019 سنا گذشت هریس گفت: پل “در حال حاضر در تلاش برای تضعیف لایحه که در حال حاضر به تصویب رسید. وجود دارد هیچ دلیلی برای این. وجود دارد هیچ دلیلی برای این. پل را اصلاح خواهد جای یک بار بیشتر قربانیان از مجازات است که در حال حاضر مورد نیاز تحت فدرال جرایم ناشی از نفرت برای این. وجود دارد هیچ دلیلی برای این.

“وجود دارد هیچ دلیلی جز بی رحمانه و عمدی انسداد در یک روز ماتم” هریس گفت و اشاره کرد که فلوید یادبود در حال وقوع بود “در این روز و در این ساعت بسیار.”

از زمان تاسیس این کشور هریس گفت: “سیاه زندگی شده اند جدی گرفته شود به عنوان انسان کامل و مستحق عزت. و آن را باید نه نیاز به نقص عضو و یا شکنجه به منظور برای ما به رسمیت شناختن یک مجازات که ما آن را ببینید و تشخیص آن توسط قانون فدرال است.”

عجله در یک Axios مصاحبه گفت: پل می خواستم به انجام بیش از تغییر اندازه گیری — او “در تلاش برای روده این لایحه است.” عجله اشاره کرد که او در حال حاضر ساخته شده است یک معامله با او سازش به سنا نسخه از ضد مجازات لایحه.

اگر ایران با اجرای سنا نمی تواند outmaneuver پل پس از آن تا اندازه گیری باقی خواهد ماند در برزخ است. گفت: عجله پل “است که اقدام به عنوان یک رذل در اینجا” [ایستاده] در این مسیر ایستاده در راهرو عبور فدرال ضد مجازات لایحه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de