چگونه روبی عشق ‘دوره Pal’ کمک به کم ارزش کردن تابوها و پیشبرد femtech

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

بازاریابی جهانی است به آرامی کمک به زنان دوره بیشتر قابل قبول است. دیدن اخیر مبارزات از Hooha, Stayfree هند و Libresse برای پیدا کردن نمونه های مثبت از روند رو به destigmatizing دوره.

یاقوت عشق femtech دوره شرکت پوشاک است در نظر گرفتن یک رویکرد نشاط به گاهی بی دست و پا مشکل برای دختران و زنان – شرم و اضطراب از گرفتن دوره های خود را در موقعیت های.

یاقوت عشق کار می کرد با جیمز تاون فیلم توسط هارمون برادران – پو-pourri و Squatty اسان شهرت – به longform دیجیتال آگهی معرفی ‘دوره Pal’ یک تجسم واقعی دوره است که توضیح می دهد که آنچه در آن مانند به قاعدگی جریان و چگونه محصولات از یاقوت عشق می تواند نجات کسی از خجالت.

این ویدئو شروع می شود با یک مادر reminiscing با دختر نوجوان او در مورد او در اوایل دوره خاطرات بیان کرد که می توان آنها را “خشن”. سپس “دوره Pal’ میآید در – یک زن با پوشیدن لباس تمام قرمز که مذاکرات در مورد چگونگی خشن آن را واقعا می تواند. او به ارمغان می آورد تجربه برای مادر مانند شرم آور نشت در مدرسه ناشی از عطسه به علاوه اردوگاه و خواب احزاب است. هر زمان ‘دوره Pal’ ظهور در یک فلش قرمز و با صدای بلند اعلام. به عنوان زن صحبت به دخترش در مورد او اولین دوره, ‘دوره Pal’ توصیه می کند که دختر او سعی روبی عشق طیف وسیعی از محصولات مراقبت شخصی است که شامل لباس زیر activewear, شنا و loungewear تمام ویژگی های نام تجاری خشتک ارائه می دهد که حداکثر جذب و حفاظت در برابر نشت و لکه ها.

“بنابراین بسیاری از زنان با مراجعه به دوره خود را به عنوان ‘red كند و ما می خواستیم نشان می دهد که در یک حمد” یاقوت عشق بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی کریستال اتین می گوید درام. “توسط personifying ما دوره هر فرد به زن که تا به حال آن را می سازد کلی پیام relatable و ما امیدواریم که زنان را در دوره های خود را در یک نور جدید. این تقصیر آنها نیست که شلوار ما را رنگ آمیزی کنید و یا ما باید لحظه های شرم آور – که تقصیر از ناکافی دوره حفاظت از محصولات است.”

دوره تبلیغات معمولا شده رسیدگی مطلوب شخصیت و مرموز آبی مایعات و اتین می خواستم مطمئن شوید که دوره حفاظت بود در مورد صحبت در کمتر بالینی انسانی تر راه مخلوط کردن سبک و قابلیت های راحتی با طنز.

“روبی عشق, آدرس زن – فردی – و نشان می دهد که او می مانند و آنچه که او به طور معمول هر روز در وجود او دوره می گوید:” اتین.

روبی عشق تیم تصمیم به رفتن با هارمون برادران به دلیل سابقه این شرکت با حساس افراد است.

“هارمون در طول تاریخ انجام یک کار بزرگ از آوردن به طور معمول شرم آور موضوعات و محصولات مانند پو-pourri و Squatty اسان به نور با استفاده از طنز. زمانی که آنها به من نزدیک دو سال پیش من می دانستم که آنها بزرگ خواهد بود مناسب برای ارائه یک موضوع مانند دوره حفاظت به مخاطبان جدید در آموزنده و طنز آمیز و غیر توهین آمیز راه است. مهم بود که به هر دو طرف بیشتر به مکالمه سلامت زنان و دوره حفاظت در راه مشتریان می تواند به ارتباط و خجالت در مورد” او می گوید.

اتین اضافه شده است که آنها را انتخاب واقع بینانه و آموزنده و طنز آمیز نسخه از اسکریپت به مطمئن شوید که آن را توهین آمیز نیست. “من فکر می کنم ما ضربه ناخن بر روی سر پرداختن به مراحل زندگی و غیر منتظره دوره تجربه است که من مطمئن هستم که هر زن از جمله خودم می تواند مربوط به. محتاط در ما تحویل, ‘دوره بگیرید و یاد دهید به سادگی آدرس واقعیت در یک راه جالب است.”

اتین می گوید که آنها را تشویق دیگر افراد گروه ها و سازمان ها به مثبت آدرس مسائل زنان است که یک بار تلقی ثانویه و یا بیش از حد شرم آور به بحث آشکارا.

“وجود دارد یک سطح ناگفته مسئولیت ما فرض کنیم در femtech فضا. یاقوت عشق پشتیبانی از توانمندسازی زنان با تاکید بر تقویت مثبت برای بانوان جوان از طریق ما پیام رسانی و مشارکت با سازمانهای داخلی و بین المللی, جبهه,” او می گوید.

مبارزات انتخاباتی خواهد شد در ابتدا راه اندازی آنلاین از جمله در Facebook و YouTube و سپس روبی عشق و امید به آن را به تلویزیون. او می گوید هدف این شرکت به جلو رفتن به ادامه تشویق باز و صادقانه بحث در مورد دوره ها و سلامت زنان و در حالی که همچنین آموزش زنان در مورد امن و راحت راه جایگزین برای مدیریت دوره های خود را بدون وارد کردن جسم خارجی به بدن خود را.

“بلوغ دوره و تغییرات مداوم به بدن کاملا طبیعی هستند. ما باید تشویق باز گفتگو در مورد این تغییرات و تجربیات نیست که بشود مردم را به نگه داشتن خود پرسش ها و تجربیات خود را. خود بدن خود را, خود, چرخه قاعدگی خود را و هیچ وقت از ماه همیشه باید توقف شما را از انجام بودن و رفتن. محصولات وجود دارد و مردم خارج وجود دارد برای حمایت از شما” نتیجه گیری اتین.

اضافه شده در 25 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>