چگونه کوتاه می تواند به شما برود ؟ در داخل تلاش برای دو ثانیه آگهی

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

استعفا داد و به این واقعیت مصرف کنندگان را هرگز با شکستن ‘Skip Ad’, IPG Mediabrands زنده کرده است تلاش برای انتقال بیشتر اطلاعات برند در کوتاه ترین زمان ممکن است. دو-دوم میلادی بوده و با شمردن قبل از 2020 خواهد بود سال آن را در نهایت می شکند از طریق ؟

بازگشت در سال 2009 میلر زندگی بالا ذخیره مقدار زیادی از پول نقد در طول سوپر باول صرف دیوانگی.

آبجو با نام تجاری رها شده و آنچه پس از یک $3m شارژ برای 30 ثانیه بازی نقطه و به جای آن خریداری شده قبل از بازی اعتبار در یک دوم تکه. این پر شد بازیگر Windell Middlebrooks به دنبال لنز و فریاد واژه “های زندگی بالا!” در بیننده.

تلویزیون و لکه یا ‘چشمک’, پخش 25 محلی NBC ایستگاه رسیده و حدود 60 درصد از مخاطبان تلویزیون. چریکی تاکتیک منجر به افزایش فروش از 8.6 درصد و به طور گسترده ای به عنوان یک خبر موفق و نوآورانه رسانه های خرید.

اما MillerCoors موفقیت رانده شد در درجه اول توسط روابط عمومی.

یوتیوب تا به حال فرود در دامان گوگل بیش از دو سال قبل از 2009 سوپر باول. قبل از رول تبلیغات آغاز شده بود ظاهر می شود فقط سه ماه قبل از بازی. و “Skip Ad” را فشار دهید را ندارد اولین آن تا سال 2010.

پس از آن سحر از مصرف کنندگان به طور فعال در رد تبلیغات – صنعت دست و پنجه نرم با ایجاد تبلیغات دیجیتال بنابراین جاذب که ‘پرتاب’ تغییر خواهد کرد راه خود را.

گوگل و شبکه فاکس اضافه شده unskippable شش ثانیه سپر تبلیغات به موجودی خود را در سال 2016 و 2017 به ترتیب در حالی که تعدادی از مارک های خلاقانه riffed کردن فرمت (Geico ‘Unskippable’ کمپین شاید به یاد ماندنی ترین).

اما برای برخی از, شش ثانیه نیست به اندازه کافی کوتاه. دو ثانیه شروع به ظهور به عنوان جام مقدس از فرم کوتاه تبلیغاتی به خصوص به عنوان رسانه های اجتماعی موجودی شروع تکیه به سمت ultra-skippable ‘داستان’ فرمت های.

“من اعتقاد دارم که هر گونه آگهی که از طریق یک کانال اجتماعی باید از طریق خلاق لنز دو-دوم فیلتر می گوید:” الیور Yonchev آمریکا مدیر عامل اجتماعی زنجیره ای.

“در پر سر و صدا متراکم پیمایش بی پایان و محیط هر بازاریاب اولین کار این است که برای غلبه بر چالش گرفتن کسی را به تامل و توجه است.”

اما ایده ایجاد دو ثانیه تبلیغ برای رسانه های دیجیتال خارج اجتماعی مسلما اولین ارائه شده در سال 2017 توسط P&>’s مارک پریچارد.

“برای بیش از حد طولانی ما آب گرفتگی رسانه های دیجیتال با 30 ثانیه تبلیغات درمان آن را مانند شکل دیگری از تلویزیون گفت:” یک انجمن ملی تبلیغ می کرد.

“اما در حال حاضر که ما این داده ها نشان می دهد که متوسط آگهی مشاهده زمان می تواند به عنوان کم به عنوان 1.7 ثانیه است. ما متوقف به هدر رفتن پول در 30 ثانیه تبلیغات, و ما در حال حاضر طراحی تبلیغات به کار در دو ثانیه است.”

این معلوم نیست که آیا P&> ادامه به فرمت تبلیغات در این شیوه; شرکت نمی پاسخ به درام درخواست برای به روز رسانی در زمان نوشتن.

اما برای مارک های کار با تنگ تر رسانه ها, بودجه, دو-دوم خرید شده است سخت تر به محاکمه و متعهد به.

گوگل اجازه می دهد تا تبلیغ برای خرید سپر لکه های که اجرا کمتر از شش ثانیه اگر درخواست شده اما تعدادی از ناشران دیگر – به خصوص رسانه های صاحبان اختصاصی بازیکنان – آیا اجازه نمی دهد برای فرمت.

علاوه بر این برندها و طراحان تجربه کمی در ایجاد چنین فیلم کوتاه نقاط و دانش کمی از آنچه با این نسخهها کار بهترین در فرمت.

بنابراین برای سال گذشته IPG Mediabrands اقدام به انجام کاری در مورد آن عدم درک.

“اصلی ما سوال شد چگونه کوتاه می تواند به شما در برقراری ارتباط یک پیام؟’,” می گوید: Menno van der Steen رئیس اطلاعات و تکنولوژی افسر در IPG Mediabrands. “سپس ما شروع به آمده تا با یک طرح پژوهشی.”

آژانس Shortcutting تصویری پژوهش شامل دو بخش است. برای اولین بار نشان داد یک گروه از شرکت کنندگان پژوهش برای اولین بار دو ثانیه از یک محدوده به طور منظم 20 ثانیه تبلیغات و سوال آنها را در نام تجاری به یاد بیاورید. جای تعجب نیست آن را در بر داشت این بود که در کمترین زمانی که محصول و نام تجاری شناسه نشان داده شد درست در آغاز از آگهی.

“این بخش به ما نشان داد آنچه که ما باید انجام دهید به طور منظم تصویری آگهی: بهینه سازی برای اولین بار دو ثانیه پس شما نمی از دست دادن همه که پول تبلیغات هنگامی که مردم جست و خیز آگهی خود را پس از تماشای دو ثانیه – از آنجا که شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت [برای 30 ثانیه] به هر حال می گوید:” van der Steen.

“دو بخش بود در مورد غواصی عمیق تر به چه نوع از ویرایش بهترین کار خواهد کرد. بنابراین ما آزمایش دو نوع ویرایش: انسان و مغز و اعصاب بر اساس ویرایش.”

عصبی مبتنی بر درگیر اندازه گیری فعالیت مغزی از پاسخ دهندگان از طریق ردیابی چشم و یک الکتروآنسفالوگرام در حالی که آنها را تماشا مختلف فوق کوتاه cutdowns از آگهی. موثرترین گرفته شد و نسبت به انسان مبتنی بر ویرایشهای دیدم که یک تیم از معماران و طراحان را انتخاب کنید “مهم ترین مشخصه تصاویر” در تبلیغات منظم.

IPG Mediabrands در حال حاضر رفتن به تست این دو ویرایشهای دوم در زندگی واقعی. این محاکمه خواهد شد نورد در همکاری با آرایه ای از نام مشتریان و Sanoma یک ناشر هلندی است که در خانههای گلی خالی فروش دو-دوم تبلیغات به عنوان بخشی از استاندارد آن موجودی.

“آنها واقعا علاقه مند به اضافه کردن آن به موجودی نمونه کارها اگر نتایج مثبت هستند” گفت: van der Steen.

“در ابتدا ما را نگاه کنید که آیا این یافته ها در مغز و اعصاب آزمایشگاه نیز اعمال خواهد شد در زندگی واقعی: آیا ما همان سطح اثربخشی? پیام برش از طریق به رسمیت شناختن نام تجاری پیام به یاد بیاورید و آن را باعث احساسات؟”

در ضمن IPG Mediabrands آغاز خواهد شد ارائه مشاوره به مشتریان خود را به فکر می کنم در مورد هل دادن نام تجاری, آرم و تماس به عمل (فرهنگ و هنر) در دو ثانیه از آن تصویری دیجیتال تبلیغات.

چنین پیشنهاد خواهد شد به حدی upend این روند برنامه نویسی برای معماران و طراحان – به طور موثر کشتن این ایده از هر نام تجاری ‘نشان’ و نما مانع پیچیده روایت داستان سرایی.

آن را مانند یک چیز بد می گوید بکی Brinkerhoff یک copywriter در آرنولد در سراسر جهان است.

“من فکر می کنم آن را خوب است برای مستقیم-پاسخ تبلیغاتی که هل CTAs و محتوای تبلیغاتی” او توضیح می دهد. “قرار دادن CTAs در آغاز از 30 ثانیه جالب است و ممکن است بقیه آگهی باید کمتر از بلند کردن اجسام سنگین وقتی که می آید به ساده پیام.

“اما من فکر می کنم آن را نمی خواهد انجام این کار بسیار برای نام تجاری میل و داستان سرایی دشوار است به حداقل می گویند.”

او می افزاید: هدف ساخته شده دو نقطه دوم به خوبی کار خواهد کرد برای مارک های متکی طنز “پس از پوچی زندگی خوبی در انفجار”.

رایان Engelbert مدیر خلاق در ما اجتماعی موافق – اما هشدار می دهد در برابر هر تبلیغ اتخاذ چنین سوپر کوتاه-فرم استراتژی به سادگی از آنجا که “آن چه مارک های دیگر انجام می دهند”.

“برخی از داستان نیاز به تنفس حتی در صورتی که تنفس اتاق اضافی 13-28 ثانیه,” او می گوید. “I don’t love با تکیه بر این مفهوم است که دهانه توجه کوتاه تر باید برابر به کوتاه تبلیغات و محتوا.

“من صحبت کردن به تمام معماران و طراحان خواندن این اجازه را حل و فصل کمتر از ثانیه و یا مختصری که برای دو ثانیه قطع زمانی که یک داستان خواسته های بیشتر. اجازه دهید چالش خودمان, اما اجازه دهید همچنین دفاع از داستان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>