این نبرد از دست داده بود.

لوئیس “لویی” گونزالس, 60, یک لوله عایق برای پارک شیکاگو منطقه برای نزدیک به یک دهه بود که بی سر و صدا به خاک سپرده شد صبح روز چهارشنبه.

تنها 10 نفر مجاز در gravesite.

هر گفته شد برای ایستادن شش فوت از هم جدا.

“فراواقعي بود گفت:” گونزالس’ همسر لورا.

“ما حتی نمی تواند در آغوش یکدیگر,” او گفت:. “نه در تشییع جنازه. نه در گورستان. حتی در حال حاضر. هیچ یک از ما.”

“ما نمی توانیم حتی جشن زندگی خود را با هم به عنوان یک خانواده کامل. اما ما می دانیم که ما به تنهایی نمی,” او اضافه شده است.

به عنوان یکی از شهرستان اولین قربانیان مرگبار coronavirus وسیله ملت ما و جهان گونزالس به خاک سپرده شد با توجه به مجموعه ای جدید از قوانین تبدیل شده اند که این بیماری همه گیر است نسخه جدید از آمریکا مراسم تشییع جنازه.

او یک فرد عادی که عاشق جمع های خانوادگی, هات داگ, همجنس باز, شکلات, شیر, sci-fi, فیلم اکشن — و که صرف دهه داوطلبانه به عنوان یک بیس بال و مربی فوتبال در شمال غربی سمت کلاس مدارس.

گونزالس’ مبارزه برای بقا به پایان رسید, مارس 24 — پس از یک ماه مبارزه با چه بدل از یک زمزمه به یک سر و صدا در راهرو بیمارستان; یک هفته پس از تنها COVID-19 آزمون برگشتم مثبت است.

“لویی خیلی عقب گذاشته; آرام; یک پورت در طوفان” گفت: همسرش. “آیا هر چیزی برای هر کسی است.”

“او همچنین یکی از ثروتمندترین مردان من تا کنون ملاقات کرد گفت:” کتی Tierney خواهر در قانون است. “نوع غنی که مهم; سرشار از عشق به خانواده و دوستان و تحسین از جامعه خود را.

او افزود: “او عاشق آهنگ ‘پاسخ داده نشده نماز’ by Garth Brooks; عاشق جمع های خانوادگی و ستایش خواهر من و تنها فرزند تامی” که 24 است.

لوئیس گونزالس, پسر تامی و همسرم لورا.
ارائه شده

در زیر جدول زمانی از جنگ منجر به گونزالس’ مرگ با توجه به خانواده خود را. این نشان می دهد که چگونه به سرعت این باطل ویروس می تواند به دور یک دوست قبل از اینکه شما حتی متوجه آنچه اتفاق می افتد.

• در فوریه. 27 گونزالس که در مرخصی پزشکی به دلیل های متعدد آسیب های شانه در عجله بیمارستان در انتظار یک چراغ سبز برای بازگشت به کار پس از 10 ماه از نوتوانی.

“او اظهار نظر در چقدر شلوغ و ارتوپدی اتاق انتظار بود که روز وجود دارد اما در بحث در مورد کوروناویروس” گفت: همسرش. “بعد ما تعجب اگر آن را ممکن است لینک به جزئی علائم سرد مانند او احساس تقریبا بلافاصله.”

• در مارس 2, زمانی که گونزالس بود که با توجه به عقب در محل کار رفت به یک پزشک مراقبت های فوری درمانگاه در گلداستون پارک شکایت از خارش گلو و آنفولانزا مانند علائم جایی که او مورد آزمایش قرار گرفت آنفلوانزا و عفونت استرپی که برگشتم منفی است.

“بدون آنتی بیوتیک داده شد چرا که آنها مشکوک بود تنفسی فوقانی عفونت های ویروسی” همسر او گفت:.

• مارس 7: گونزالس بود که دیابتی شروع به سرفه و علائم تر تلفظ می شود. او تا به حال هیچ تب.

• مارس 9: در حال حاضر رنج می برند لرز و بدن درد گونزالس بازگشت به مراقبت های فوری تسهیلات جایی که آنها او را فرستاده شده به طور مستقیم به اتاق اورژانس در قیامت بیمارستان جایی که او برگزار شد یک شبه برای مشاهده. آنفولانزا آزمایش منفی بود و یک EKG عادی بود.

• آوریل 10: قبل از اخراج از بیمارستان گونزالس داده شد یک تست استرس و وریدی قطره ای برای کم منیزیم است. همسر خود را در حال حاضر نیاز به پوشیدن یک ماسک در بیمارستان و گفت: به اقدامات احتیاطی.

• مارس 10-13: اگر چه هنوز مبتلا به سرفه های شدید او در حال حاضر توسعه یافته متناوب تب پایین. “همه او می خواست به انجام خواب بود. او به سختی می تواند بیدار بماند,” همسرش گفت:.” خانواده در حال حاضر منزوی در خانه; تا این نقطه آنها ندارد دلیل به گمان او coronavirus.

• مارس 15: توصیف انجماد لرز و تنگی نفس گونزالس شد “بسیار بی حال” همسر او گفت:. “ما به نام یک آمبولانس و او دوباره بستری در قیامت در بیمارستان که در آن او در حال حاضر تست شده برای COVID-19 و بلافاصله قرار داده شده در انزوا” در ICU. همسر و پسرش گفته شد که آنها نمی توانند با او بماند.

• مارس 16: گونزالس قرار داده شد در ونتیلاتور.

• آوریل 18: نتایج آزمون آمد: آنها در نهایت آموخته او در واقع به حال COVID-19.

• مارس 19: “من امیدوار بودم ما در مسیر درست حرکت تا زمانی که نتایج آزمون برگشتم” گفت که در گذشته شاهد او را از طریق پنجره های شیشه ای در داخل بیمارستان.

در مارس 24, گونزالس بود که sedated از لولهگذاری درگذشت.

همه چیز مناجات از عذاب.

از آن شربت خانه مواد غذایی در خیابان Tarcissus جایی که او مربی شده است به نام بعد از او; همسایگان و دوستان کلیسا پرداخت جهات از طریق 50-ماشین صفوف درایو-توسط; و نامه ارسال شد از معشوق فوتبال کودکان و نوجوانان.

روز چهارشنبه زمانی که گونزالس به خاک سپرده شد, شهردار لری Lightfoot اعلام کرد شهر شیکاگو اولین کارمند افتاده بود قربانی به COVID-19. اما او نگه داشته کارگر هویت ناشناس. خانواده احساس می کند آن است که بیش از احتمال لویی که یک هفته قبل از شهردار اعلام شد نه شخص او شرح داده شده است.

“من اعتقاد دارم که در حرکت رو به جلو” گفت: همسرش لورا. “اما من چنین عمیق همدلی و درک برای همه سلامت کارگران قرار دادن زندگی خود را در خط روزمره است.

“خدا همه ما را برکت دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de