چگونه برای جلوگیری از ملی رای گیری فاجعه در Nov. 3

دموکراسی مواجه است آن را تست نمی توانیم به شکست است.

ایلینوی و ملت نیاز به جدی گرفتن — در حال حاضر — در مورد برگزاری یک انتخابات قابل اعتماد در Nov. 3.

هیچ کس مطمئن است چگونه COVID-19 pandemic پیشرفت خواهد کرد. به عنوان یک بسیار نگران انتخابات محلی رسمی به ما گفت “ما هیچ ایده چه چیزی این وضعیت را شبیه on Nov. 3.”

اما بر خلاف انتخابات مقدماتی که در برخی از ایالات آمریکا به تعویق افتاد — و آن ایلینوی سختی رو در زیر سیم مسئول رفتار — ملی انتخابات ریاست جمهوری را نمی توان به تعویق افتاد. آن را باید برگزار شود در برنامه. و این بدان معناست که آغاز آماده سازی در حال حاضر برای بدترین سناریو در هر دولت است.

در عرض چند هفته از آن خواهد شد خیلی دیر است.

مطمئن ترین راه برای انجام موفقیت آمیز انتخابات با توجه به ترس از رمان coronavirus شیوع ادامه یا متداول در پاییز است که برای انجام آن همه به طور کامل توسط ایمیل. پنج متحده در حال حاضر در حال انجام است که همه برگه های رای رفتن را از طریق پست الکترونیکی. چهار دیگر ایالت ها اجازه می دهد فردی شهرستانهای این گزینه از انجام این کار است. اما از آن زمان کسانی که نه متحده سال به منظور توسعه سیستم های خود را دریافت کنید و چین و چروک است.

حتی با استفاده از دیدن این کشورها آن را کشیده و دیگر کشورها و مناطق نمی تواند توسعه همه-mail سیستم های رای گیری به مدت یک شب.

خوشبختانه ایلینوی است راه جلوتر از بسیاری از ایالت ها هر چند کشور ما نیست و به طور خودکار ایمیل های رای به هر رای دهنده. برای رای دادن در مارس 17 مقدماتی ایلینوی رای دهندگان می تواند درخواست برای یک رای گیری آنلاین را پر کنید آن را در خانه هنگامی که آن را وارد و ثبت نام آن و بازگشت آن را در یک هزینه پستی پرداخت پاکت بنابراین هیچ کس تا به حال به شکار در اطراف برای یک تمبر. ایلینوی شیکاگو و طبخ شهرستان نیز تشویق اولیه رای گیری حفظ کردن روز انتخابات جمعیت در حوزه های رأی گیری.

در سراسر کشور, شهرستان کارمندان از طریق پست از 295,000 برگه های رای که در مورد 230,000 بازگردانده شدند با توجه به غیر رسمی برگه ای که ساخته خواهد شد نهایی در آوریل 17. در شیکاگو برخی از 83,000 مردم رای دادند از طریق پست در مقایسه با 34,000 که رای توسط ایمیل در مارس 2016 اولیه.

هنوز 55 درصد از رای دهندگان در شیکاگو نشان داد تا در حوزه حوزه های رأی گیری در 17 مارس به پای صندوق های رأی رفتند. و بود که در زمانی که وجود دارد تنها 160 تایید COVID-19 نفر در کشور در مقایسه با 13,549 در روز سه شنبه.

در نوامبر. 3 اگر coronavirus همچنان به گسترش آن ممکن است ممکن است برای پیدا کردن به اندازه کافی قضات انتخابات به کارکنان هر محله مکان سنجی و یا صاحبخانه حاضر به اجازه اموال خود را استفاده می شود برای رای دادن.

انتخابات مقامات حق دارند به اختیار اموال عمومی اما مبارزه بی حد و حصر در مدارس و پارک های مناطق و سایر دولت های محلی مناسب برای راه اندازی رای گیری ماشین آلات ممکن است غیر ممکن است سخت و طاقت فرسا در مهلت.

ایلینوی باید بهبود سیستم خود را توسط مدافع سرسخت ساختمان در کمپین آموزش عمومی در آن مورد استفاده اولیه برای تشویق مردم به رای دادن در اوایل و یا از طریق پست.

آن را نیز باید تنظیم قابل توجهی شبکه های اختصاصی و امن رها کردن جعبه که در آن مردم می تواند رها کردن برگه های رای خود را به صلح از ذهن است که برگه های رای خود را نمی خواهد از دست رفته را در پست الکترونیکی. صندوق های پستی در حال سخت تر برای پیدا کردن این روز است. در سراسر کشور به خدمات پستی حذف حدود 14000 جعبه در طول پنج سال گذشته.

هر دولتی که سوئیچ به یک سیستم پست الکترونیکی را به یک قوی امضاء تأیید سیستم از جمله یک روند تجدید نظر برای کسانی که امضا ها را رد کرد. آنها همچنین باید به ساخت کامل ممیزی برای اطمینان از آرا شمارش شده به درستی.

اگر همانطور که در ایلینوی, ایالات دیگر پیشنهاد روز انتخابات ثبت نام برخی از حوزه های رأی گیری خواهد شد که برای باز باقی می ماند بنابراین مردم می توانند با رای خود در این نقطه. و آنها را مجبور به آماده شدن برای انتخابات دادخواهی به دلیل از دست دادن برخی از نامزدها به احتمال زیاد برای به چالش کشیدن اعتبار از طریق پست-در برگه های رای.

در روز سه شنبه تگزاس دموکرات ها به دادگاه رفت به تقاضای رأی-با-پست الکترونیکی انتخابات در پاییز. اما رای گیری از طریق پست نمی باشد تنها تغییر است که باید ساخته شده و هدف کلی باید برای جلوگیری از انتظار تا اواخر پاییز قبل از تقلا برای جلوگیری از یک فاجعه است.

هیچ دولت باید اجازه می دهد تا خود را در موقعیت ویسکانسین در روز سه شنبه است که به می گویند که در آن تنها پنج نفر از 180 اولیه انتخابات در حوزه های رأی گیری شد و باز در کل شهرستان Milwaukee. خطوط کشیده شده به صورت بلوک و بسیاری از مردم گزارش غیابی آنها درخواست هرگز وارد در پست الکترونیکی.

در سراسر کشور در هر حوزه قضایی باید کار در حال حاضر به ارائه رای دهندگان در نوامبر. 3 با امن و جایگزین برای رای گیری در فرد است. هیچ کس باید برای رفتن به یک مکان سنجی برای رای دادن اگر COVID-19 ادامه یا تمدید خطر است. کسی باید پیدا کنید که خود را بگوئید هرگز باز کرد.

آن را ممکن و حتی محتمل است که جمهوری خواهان در بسیاری از ایالت ها را به مقاومت در برابر تمام این تغییرات لازم است فکر کاهش مشارکت مردم در Nov. 3 بهتر است حزب خود را در انتخابات چشم انداز از جمله در مسابقه برای رئیس جمهور. آنها به شما بگویم خود را نگران است رای تقلب اما شواهد کمی وجود دارد که یک مشکل واقعی است.

اگر آنها باور دارند که در دموکراسی آنها اجازه نمی دهد که نوع تفکر کنید بهترین آنها را.

هر دولتی باید به اوردرایو — در حال حاضر — برای اطمینان از کامل و عادلانه و صاف انتخابات در نوامبر. 3.

ارسال نامه به letters@suntimes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر