چگونه برای افزایش همکاری در حالی که مدیریت از راه دور تیم

این مستند ممکن است تورم برای بسیاری از, اما جهانی کار-از-صفحه اصلی, واقعیت چیزی است که خواهد آمد ، پس این سوال باقی می ماند – چگونه می توانیم از راه دور-تجربه کار مولد و جذاب برای هر دو کارکنان و سازمان ها?

آسانا راه اندازی کرده است یک راهنمای برای مدیران با عنوان ” مدیریت از راه دور تیم برای کمک به به طور موثر حرکت این واقعیت جدید. در حالی که کار از راه دور خود نیست یک پدیده جدید آن امروز در مقیاس و در همه جا از آن است که بی سابقه است. آسانا مدیریت از راه دور تیم whitepaper رهبران کسب و کار فراهم می کند با راهنمایی برای به دست آوردن وضوح در کار انعطاف پذیر, در پرورش یک فضای مشترک, در حالی که همچنین اطمینان حاصل کرد که همکاران احساس ارزش و شنیده می شود.

پر کردن در جزئیات خود را در زیر برای دانلود کتاب:

نکات و راهنمایی برای گرفتن بیشتر از تیم های خود را

آسانا whitepaper ارائه می دهد این پنج راه حل:

  1. توانمند سازی همکاران خود را.
  2. تیم خود را آشنا با فن آوری خود را پشته.
  3. استفاده از تکنولوژی برای رانندگی تمرکز و وضوح.
  4. انسان – در حالی که حفظ قابلیت اتصال در هر دو شخصی و حرفه ای سطح.
  5. برقراری ارتباط, برقراری ارتباط, برقراری ارتباط است. حتی اگر گاهی اوقات آن را به معنی به اشتراک گذاشتن به روز رسانی کوچک برای جزئیات کوچک.

آسانا را جامعه جهانی سر جاشوا Zerkel در ضمن سه نکته برای کار از خانه.

او نشان می دهد تیم های موافق ساعت کار می کند و به آنها چوب به عنوان این می تواند شکسته شود و بیشتر به راحتی کارهای خانه نصب شده در اطراف فعالیت های حرفه ای. ایجاد یک ساختار ثابت کمک می کند تا به نگه داشتن کارکنان پاسخگو و بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد واضح تر مرزهای بین خود را در خانه و محل کار نقش.

Zerkel همچنین نشان می دهد که مدیران باید انعطاف پذیر باقی می ماند در حالی که درک درستی که از راه دور کار برای همه نیست. با فن آوری های مانند آسانا برخی از این اصطکاک بین کار در خانه و در دفتر می تواند برداشته شود.

در نهایت او نشان می دهد نگه داشتن تنها جلسات مهم در این خاطرات به طوری که کارکنان هنوز هم می توانید کار خود را انجام می شود به مهلت. او توصیه می کند کارگران بلوک کردن بخش هایی از روز برای تکمیل وظایف به عنوان یک راه موثر برای مدیریت زمان است.

آسانا whitepaper اشاره می کند که از راه دور کار است که تشکیل دهنده بخشی از واقعیت جدید است که همه ما در حال حاضر تجربه پست-همه گیر. در عین حال به عنوان کسب و کار و فن آوری اثبات موفقیت کار از خانه می تواند یک روند است که در اینجا به ماندن بگیرید. تعهد می افتد در مدیران برای اجرای این استراتژی به طور موثر به طوری که آنها می تواند به تصویب رسید و شرکت گسترده و انتقال به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است. مدیران نیز باید نزدیک به کارکنان به عنوان حرکت آنها در این دوره از غیر منتظره تغییر دهید.

برای خواندن بیشتر در مورد استراتژی های موثر از راه دور کار دانلود ‘مدیریت از راه دور تیم whitepaper اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im